Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért bántják sokan Dzsudzsák...

Miért bántják sokan Dzsudzsák Balázst amiatt, hogy kint maradt az Egyesült Arab Emírségekben focizni?

Figyelt kérdés

Nincs kényszerhelyzetben, hogy feltétlenül haza kellene hogy jöjjön. Olvasom a sportoldalakon a kommenteket, hogy így pénzéhes, úgy tevehajcsár arab bajnokság... Miért olyan nehéz belegondolni abba, hogy ha az ember megszok egy bizonyos életszínvonalat, akkor abból önként nem szívesen ad le. A Lamborghinit leváltani Opel Astrára, a puccos szállodai szobát elcserélni egy kőbányai panellakásra, stb. stb.


Mellesleg ha haza is igazolna az Nb1-be, mondjuk a Fradihoz vagy a Videotonhoz, ott mégis mivel tudnák mitoválni őt? Úgy értem, milyen célkitűzésekkel? Nyert már magyar bajnokságot a Lokival, szerepelt a PSV-vel a BL-ben (plusz holland bajnok), szóval mi kell még? Nyilván nem egy egetverő a színvonal ott, ahol most focizik, de a mi kis Nb1-ünktől sem kell hanyattesni. Ezt kiválóan mutatják az elmúlt évtizedben a nemzetközi kupák selejtezőiben indult csapataink eredményeik.


2020. febr. 14. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem megszokhatja az életszínvonalat, de ha valaki a pénzt a szakmai alázatnál ennyivel feljebb sorolja, akkor az számomra megbukott abból a szakmából.
2020. febr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Meg ne sajnáljam szegény ingyenélőt. Igaz is, mekkora tragédia lenne ha alább kellene adnia a Lamborghiniből... Át tudom érezni. Ja nem, nem tudom, mert nekem még Opel Astrára sem futja, pedig magasabb végzettségem van mint Bazsikának. De engem nem kell sajnálni, sajnáljuk inkább szegény Balázst hogy már nem tud havonta új Bentleyt venni, be kell élje a Mercedessel... Beteg ez a világ én mondom.

Ha rajtam múlna, az összes focista egy bányában fejtené a követ havi 50 ezerért meg vízért és kenyérért.

2020. febr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok. Szóval elherdálta a tehetségét Balázs, pénzre váltotta. (Pedig kereshetett volna sokat jobb bajnokságokban is.)


Olyan ez, mintha valaki letenné a doktorit, aztán elmenne óvodába "oktatni". Nem az ő szintje.

2020. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Még valami eszembe jutott:


A legtöbb magyar focirajongó már régóta várt arra, hogy végre nekünk is legyen egy nemzetközileg jegyzett szupersztárunk. Balázs nagyon jól indult, remekül helytállt a PSV-ben, sokan már a Seria A vagy a Premier League élcsapataiban látták... aztán eligazolt Dagesztánba, és onnantól süllyesztő.


Ez a csalódásuk öltött testet düh és megvetés formájában.


Persze ez Balázs döntése és pályafutása, de szomorú látni, hogy mennyit (nem) hozott ki a tehetségéből.

2020. febr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem is értem mi ez a rosszindulat itt az emberekben. Én nagyon sajnálom a Bazsit, borzalmas lehetett átélni mikor havi 70 millió helyett már csak havi 40 milliót keresett, hogy micsoda áldozatokkal és lemondásokkal járhatott ez számára. Gondolkoztam is hogy adománygyűjtést rendezek, hogy meg tudja venni szegény a vadonatúj Lamborghini Huracan modellt, nehogy valami rongyos 40 milliós Porsche Panamerával kelljen beérnie, mert az egészen embertelen lenne. Gondolkodtam is hogy ennyit igazán meg tudok tenni embertársamért, legfeljebb a BKV bérletem nem veszem meg és télen majd gyalog járok reggel 5-kor a melóba. Ennyit igazén megtehetek Balázsért.
2020. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pár éve, amikor a Frizbiben volt vendég, akkor elmondta, hogy hiába jó valaki, az igazán nagy csapatoknak azok kellenek, akik a kirakatban vannak. A Herthával kapcsolatban is nyilatkozta, hogy igazán csak Dárdai akarta őt, a vezetőség nem akart kétmillió eurót kicsengetni érte.


Az autós példát csak úgy az ő fejével gondolkodva írtam, hogy neki ez egy hatalmas átmenet lenne.


Egyébként köszönöm a válaszokat, mindenkinek nyomtam egy lájkot!

2020. febr. 14. 15:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"az igazán nagy csapatoknak azok kellenek, akik a kirakatban vannak"


Kifogás helyett bizonyítani kellett volna akkor egy nem igazán nagy csapatban. Lewandowskit sem a Znicz Pruszków-ból vitte el a Bayern, hanem szépen járta a ranglétrát, és a Dortmundi négy év után jutott fel a "csúcsra".


Ha Dzsudzsák egy Herthának nem kell, abban nem a kirakat a hibás. Persze amikor Pali hívta, addigra ő már alaposan leépítette magát.

2020. febr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szvsz az Oroszországba való szerződése az legnagyobb részben a menedzsete, Vörösbaranyi József hibája. Nem hiszem el, hogy egy jó menedzser ne tudta volna eladni Dzsudzsákot azzal a bizonyítvánnyal, amit a PSV-nél szerzett. Eindhoven a lábai előtt hevert, még utcát is neveztek el róla, szóval egy jobb ügynökkel (pl. Filipovics Vladannal, aki Gerát és Halmosit ejuttatta a Premier Leaguebe, Husztit a Bundesligába, sőt, őt még 30+ évesen is vissza tudta vinni Németországba Kínából) többre ment volna.
2020. febr. 14. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!