Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vká vlog autista?

Vká vlog autista?

Figyelt kérdés
2020. márc. 3. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Egy vlog esetében nem értelmezhető az autizmus.
2020. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilván egy személyre utaltam...
2020. márc. 3. 14:26
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem, ne keverjük már az autizmust az értelmi fogyatékossággal...legalább olvass utána kicsit, ha már érdekel.
2020. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Vinkó epilepsziás, de nagyon. Az autizmus és az epilepszia is neurológiai probléma, könnyen előfordul, hogy a kettő betegség egyszerre áll fent.


Egyébként Ádám szerintem nem autista, rengeteg problémáját a magányos fiatalkor, a rossz szakmaválasztás és a munkanélküliség okozza. Értelmi képességei nem nagyok, de ha egészséges lenne vká, simán tudna élni egy egyszerűbb, de esetleg boldog életet.

Sajnos ehhez szakmát kéne tanulnia, de az epilepsziája miatt csak feketén tud dolgozni.

2020. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos ehhez szakmát kéne tanulnia *és dolgoznia kéne*
2020. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem volt munkatársam aki epilepsziás volt, normális munkán, bejelentve, nem ilyen söprögetés meg hasonló, de az egy tök jól szituált értelmes figura volt, nem ilyen fotyka mint vakond.
2020. ápr. 19. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy kinéz simán lehetséges.:DD
2020. júl. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6


Aki tünetmentes, az úgy titkolja az üzemorvos elől, ahogy csak tudja.


#7


Szimplán igénytelen, ez az autizmustól független szerintem.

2020. júl. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!