Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem bunkó és...

Csak szerintem bunkó és primitív Sebestyén Balázs?

Figyelt kérdés

Amióta megszűnt a Music FM, Balázsék műsorára kapcsolnak a kollégák minden nap.

Nekem viszont elviselhetetlenek mind a hárman, de főleg Sebestyén Balázs.

Vihognak, nagyképűsködnek, mint a tinisrácok, de semmi nem igazán értem, mire fel ez magabiztosság, mert totál átlagos műveltségű embernek tűnnek.


Ma például vmi Zoli bácsin heherésztek, akkor fogalmam sincs, hogy kicsoda, de így Balázsék elmondása alapján egy egyszerű, jó szándékú ember lehet, aki főzős videókat készít, és most rajta gúnyolódnak.


Lehet, hogy én vagyok túlérzékeny, de nem értem, hogyan lehet igény egy ennyire primitív, idétlen emberre. komolyan olyanok mind a hárman, mint én 13 évesen...



2019. jún. 5. 09:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
64%
Nekem szinte az összes rádiós műsorból ez jön le, pár perc elég mindegyikből, mert az agyamra megy a sok hülyeség.
2019. jún. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
36%

Balázséknak van egy nagyon egyedi és jó humora, amit sajnos nem mindenki ért, így nyilván te sem. Szeretik egymást heccelni, mindenből viccet csinálnak, ezért is hallgatják olyan sokat őket, mert jó kedvet csinálnak és marha jó a humoruk. Ezerszer különbek, mint a szánalmas és rosszindulatú, beképzelt Bochkorék.

Balázsékat a jószándék vezeti mindig, az, hogy mindenből viccet csinálnak, csak a keserű embereknek nem tetszik.

2019. jún. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
32%
Én sem bírom, mert a magánéletben meg adja a tudatos, gondolkodó embert. Nem hallgatom már, régebben tettem, de hamar ráuntam az élcelődő stílusára. Ne felejtsd el, hazánkban a legtöbb ember más kárára szeret poénkodni, máson szereti élezni a nyelvét, ami szerintem tudatlanságra, rosszindultra és unalmas magánéletre vezethető vissza. Welcome to the real World. It's sucks. 31F
2019. jún. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
0%
Elfelejtettem, hogy akit viszont nagyon bírok, az Harsányi Levente. Egyenes, rohadt jó a humora, normális.
2019. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is irtó közönségesek és sötétek mindhárman, de a sötét népnek ez kell. Harsányiék se különbek. Inkább hallgatok olyan adókat neten, ahol nincs műsorvezetés, nincsenek hírek, csak zene. Bár az Aktív rádió és a Retro rádió egész elviselhető.
2019. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

# 2/3

ha rajtad kívül senki sem röhög a szellentésen, az nem azért van, mert nem értik, remélem, érted a célzást.

2019. jún. 5. 09:54
 7/30 anonim válasza:
45%
Azért Harsányit ne vegyük már egy lapon Sebestyénnel. Kicsit más kategória mind emberileg, mind szakmailag.
2019. jún. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

# 5/6


a Retro még elmegy, egy időben Sláger FM szólt egyikük laptopjáról, az egész jó volt, viszonylag normális volt a műsorvezető és alig beszélt.

2019. jún. 5. 09:57
 9/30 anonim válasza:
75%
Harsányi Levente??? Ne röhögtessetek már! Az az idegesítő pózer pojáca? Kb. a lakótelepen a pingpongasztalokon elmegy a szövege, de nem a rádióban!
2019. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Harsányi is ugyanúgy vihog meg heherészik a saját baromságain, mint a Bazsiék meg a Bochkorék.
2019. jún. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!