Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Attól még, hogy Lil Pump...

Attól még, hogy Lil Pump szerelmet vall Billie Eilish-nak, attól még miért kell kinevetnie?

Figyelt kérdés
Egyiket se bírom igazából, mindkettő egy túlértékelt tinisztár, de tényleg nem értem. Nem egy 40 éves paliról van szó, hanem egy 1 évvel idősebb srácról. De mindig is tudtam, hogy Billie egy beképzelt 3,14csa, azt hiszi ő az isten, de így még szánalmasabb az egész csaj.

2020. máj. 8. 08:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk Lil Pump is elég beképzelt, úgyhogy talán valamennyire megérdemelte, de én Billie királynő helyében akkor is ültem volna tovább a seggemen a pofámat befogva, mert így ő se sokkal több.
2020. máj. 8. 08:48
 2/7 anonim válasza:
46%
Totálisan egyetértek veled, undorító ahogy viselkedett. Lehet az éretten, normálisan is kezelni, hogyha a valaki érzéseit nem viszonozzuk. Akkor is szarul fog esni neki, de így megalázta egy egész világ előtt.
2020. máj. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
lol, azért a "plz lemme wife you" elég messze áll a szerelmi vallomástól és enyhén röhejes módja az udvarlásnak (és nem kicsit creepy). ráadásul tök nyilvánosan instagram live-on. mégha valami privát beszélgetést osztott volna meg szerencsétlen lány, hogy ezen tessék röhögni, akkor megérteném a kiakadásotokat, így, sorry, de tök emberi reakció volt
2020. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3 Igen, az lehet, hogy az túlzás volt, de ezt le lehet reagálni normálisan is, attól még, hogy szerelmet vallasz valakinek emberek előtt nyílvánosan, nem kell kiröhögni meg konkrétan megalázni a másikat szerintem.


#2 Pontosan!

2020. máj. 8. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
a plz lemme wife you az mióta számít szerelmi vallomásnak? Ezen én is röhögnék
2020. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, tudom, már eléggé lejárt lemez, szóval valószínűleg senkit nem fog érdekelni, de azért leírom. Tehát Billie Eilish elég felkapott mostanában, Lil Pump pedig egyre inkább kezd "eltűnni a süllyesztőben". Pumpnak pedig az a szokása, hogy ha nincs a középpontban, akkor ahelyett, hogy megpróbálna maradandó zenét összehozni, inkább látványosan leégeti magát, amiről hírek készülnek (eddig volt körömfestés és szemöldök leborotválás). Szóval ezzel igazából csak annyit akartam mondani, hogy elképzelhető, hogy Pump valójában nem volt szerelmes, csak tudta, hogy egy ütős komment Billie live-ja alatt akár egy hétre újra világsztárrá változtathatja.
2020. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lil Pump viccelt, ironizált.
dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!