Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van-e még értelme az ilyen...

Van-e még értelme az ilyen BGT meg AGT műsoroknak?

Figyelt kérdés
Tényleg, mi értelme, megnyeri az ember aztán 1 évig valaki, utána meg, mint ha már nem is létezne. A mittomén hány nyertesből őszintén, hányan vitték valamire? Max. 2-en. Szerintem abba kéne már hagyni az ilyeneket.

2020. máj. 8. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából sosem volt.
2020. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Ez is igaz.
2020. máj. 8. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nézik, addig van értelme a készítők számára. A tehetségek felkutatása sohasem volt cél
2020. máj. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek, megnéztem a kérdésed miatt, hogy kik nyertek eddig, mert én nem követek ilyen műsorokat, így nem nagyon tudom, és 1-ről hallottam, Grace VanderWaal-ról, de róla sem az AGT miatt, csak 1-2 évvel ezelőtt viszonylag sokat hallottam a zenéit a TV-ben, rákerestem, oh nyert 2016-ban, nagyjából ennyi. Meg mostanság valahogy elkezdték zenés kérdések alá is írni, pedig furcsa mód eddig egy kérdést/választ sem olvastam róla gyk-n. Na mindegy.

Gondolom, akikre gondolsz 2-re, hogy vitték is valamire, azok Terry Fator, mert őt írják a legsikeresebb nyertesnek, Grace meg ahogy elnézem a legnépszerűbb a nyertesek közül.

Illetve, akiről még hallottam, viszont ők nem nyertek az Bars and Melody, de róluk sem a BGT miatt, hanem zenék miatt. A többi nekem se kép, se hang. Szóval ja, ilyen téren értelme sok nincs, de ahogy az egyes is írta, nem is volt és nem is nagyon lesz. A hármasnak is igaza van, inkább a pénz a lényeg, nem az, hogy tehetségeket fedezzenek fel, úgyhogy ameddig van nézettsége, addig fognak is csinálni ilyen műsorokat.

2020. máj. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!