Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Kim Jisoo (Blackpi...

Szerintetek Kim Jisoo (Blackpink) és Kim Taehyung (BTS) tényleg randiznak?

Figyelt kérdés
Nagyon sok oldal írta, hogy ugyanolyan kiegészítőket hordanak és ez állítólag a kpop világban jelent valamit. Szerintetek randiznak vagy sem?

2020. jún. 3. 16:56
1 2
 1/19 anonim válasza:
68%
és ha járnak is te mit tudsz ellene tenni? 🤷 azzal járnak akivel akarnak
2020. jún. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%

Dehogy randiznak(de mégha igen is hát ez van,ezt kell szeretni)de amúgy kétlem hogy együtt lennének,azt tudom hogy beszélő viszonyban vannak mert voltak már együtt műsorvezetők meg ilyen cucc,de amúgy nem hiszem.

Kezdjük ott, hogy asszem Jisoonak nem is lehet randizni (és egyik Bp tagnak sem) jó mondjuk igaz Jennie járt Kai-val de az úgy olvastam csak muszájságból volt,Taehyungnak meg i think nincs ilyesmire ideje bár ahogy mondtam minden lehetséges

2020. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Megvan rá az esély, mi sose tudhatjuk mik folynak a háttérben igazából.
2020. jún. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2020. jún. 4. 08:39
 5/19 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem ez a videó kicsit elgondolkodtató :D Bár lehet csak puszta véletlen valóban

2020. jún. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi a videót :D. Tényleg elgondolkodtató... (De egyben nagyon cuki is <3.)
2020. jún. 5. 09:21
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Ezt nem lehet tudni. Ahogyan már előttem is írták.
2020. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
83%

Nem lehet tudni, de ennyi erővel bármelyik lánnyal járhatna.

Most mi van ha ugyanolyan kiegészítői vannak? Akkor ugyan olyan. Kész. Ez nem jelent semmit.

Amúgy is megmondták, ne shippeljék őket más lányokkal.

Ez az egész ő dolguk

2020. júl. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Mrs OBrien ***** válasza:
39%

A szívem azt mondja, hogy "Nem, biztos nem járnak, ez mekkora butaság, mi, rajongók vagyunk V barátnője". Csakhogy a szívem azt is mondja, hogy "JiKook is real!!"😂❤

Az agyam szerint viszont... nem, V aszerint is szingli 😎

Na jó, viccet félretéve, megpróbálok felhozni pár érvszerűséget:

Igaz, még elég friss BTS-army vagyok, de annyit azért már látok, hogy ezek a srácok (biztosan a többi K-pop banda is) nagggyon sokat beleadnak a munkájukba, rengeteget fáradoznak. Több róluk készült videóban is láthatjuk, hogy milyen kimerültek és hogy szinte bárhol el tudnak aludni. Ez persze egyáltalán nem jelenti azt, hogy randizgatni ne lenne energiájuk, hiszen mégis csak férfiból vannak na;)

A másik dolog, hogy mostanában annyi ilyen meg olyan spekulációt hallottam arról, hogy Tae meg Kookie kivel jár (tényleg mindenféle volt😂), hogy ha eddig ESETLEG, most már végképp nem tudom elhinni egyik pletykát sem.

A harmadik dolog pedig az, hogy ha nem látnál róluk ilyen "direkt shippereknek gyártott" videókat vagy "kielemzett" képeket vagy nem hallanád a dolgot más rajongótól, valószínűleg eszedbe se jutna shippelni őket, de ez tényleg csak az én személyes eszmefuttatásom. De azért valljuk be, hogy ha látsz egy olyan shippelős videót youtubon, máris úgy érzed, hogy az adott "páros" biztos fülig szerelmes egymásba, mert a készítők ilyenkor úgy fenagyítják a legjelentéktelenebb szájrándulást is, és olyan profin megmagyarázzák, hogy X miért ült Y ágyának jobb szélén, hogy a videó végén nem is tudsz felhozni semmit a ship ellen, csak azt hogy "ők túlságosan cukik lennének együtt".

2020. júl. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%
Mit szólna a Kim Seokjin, ha ezt megtudná?
2020. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!