Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a kedvenc dumaszínházas...

Ki a kedvenc dumaszínházas humoristátok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 5. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Lakatos László, Musimble Dennis(remélem nem írtam el a nevét)
2020. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kőhalmi, Hadházy, Dombi, KAP, de amúgy a többségüket szeretem
2020. jún. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Sajnos miután Hofi után támadt egy űr, jött pár hantás, akikről azt hittem hátha felpezsdítik a humor világát ismét az országban. Az első egy-két előadása még tetszett is KAP-nak és Hadházynak. Aztán kiderült, hogy ez az egész műfaj egy szedett-vedett hantázás, mint amit az óvodás gyerekek csinálnak a játszótéren egymás között.

Mára az egész "stand-up" műfajból kiábrándultam, mert:

- a közönségnek poén, hogy egy jókorát káromkodik az előadó

- az előadó összevissza vált a témák között, ami épp eszibe jut (jól van az nektek úgyis)

- nincs forgatókönyv, dramaturg, se rendezés, csak egy Majka szintű haknizás

Az első okkal kapcsolatban mondta azt anno Hofi a humorával kapcsolatban, hogy "van az a szint amit mindenki megért, de odáig nem fogok lesüllyedni". No ezek a hantások pont ott mozognak sajnos, Kiss Ádámmal az élen.

KAP-ot egyébként tehetségesnek tartottam, anno ELTE-n előadást is tartott nekünk, és nagyon rendes oktató volt. Aztán vett egy ilyen irányt, és miután nincs érdemi visszacsatolása, lejtmenetbe kapcsolt ő is.

2020. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A káromkodással kapcsolatban igazad van. Sajnos Kiss Ádám, Rekop és társai eszköztárának alapját képezi
2020. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ququcs válasza:
Közönségesek mind és sajnos azt hiszik, hogy ez humoros. (talán a Szomszéd n...a legkevésbé káromkodós)
2020. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kovács András Pétert, Kőhalmit, Aranyosit, Kormos Anettet meg Dennist én nagyon imádomxD
2020. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kormos Anett messze kitűnik, nemcsak azért mert nő, hanem mert egy baba akinek még humora is van :D De akkor megemlítem Redenczki Marcsit őt is nagyon bírom.
2020. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kiss Ádám, Aranyosi Péter, KAP
2020. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!