Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek van igazság...

Szerintetek van igazság alapja a botránynak, ami az AOA tag Jimin körül van? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

A banda egyik volt tagja Mina nyilvánosságra hozta, hogy több mint tíz évig zaklatta. Én elképzelhetetlennek tartom, hogy bárki is hazudjon ilyen komoly esetben, viszont Jimin az Instagram profilján tagadta a vádakat. Ez igazából nem jelent semmit szerintem, mert ha igaz nem hiszem, hogy bárki is bevállalná, hogy miatta akart valki öngyilkos lenni számtalanszor.


Aki tudja miről van szó, az mit gondol erről az egészről?



2020. júl. 3. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Maradjunk annyiban, hogy az összes jómadár, aki nyakig benne volt/van a Burning Sun botrányban ártatlannak nyilvánította magát és akad olyan, aki sokadjára is tagadja, hiába ül már a börtönben a videós bizonyítékok ellenére is. 🙂 Persze, hogy tagadja, mert tudja,0 hogy egész Korea gyűlölni fogja emiatt, méghozzá teljesen jogosan.
2020. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

#1, hogy jön ide a Burning Sun botrány?

Ennek köze nincs ahhoz, itt arról van szó, hogy az AOA lánybanda volt tagja, Mina azt állítja, hogy egyik bandatársa zaklatta. Ő nem nevezte meg az illetőt, a netizenek kezdtek spekulálni, hogy nagy valószínűséggel Jimin lehetett, hiszen Mina megemlítette annak az "unnie"-nak az édesapjának halálát, Jiminnek pedig akkoriban halt meg az apukája.


Majd kiderül, mi az igazság. Ha igaz, akkor nagyon szomorú es felháborító, ami történt. Az FNC háza táján amúgy is voltak bajok mostanában, szóval nem lennék meglepve, ha valóban igaz a dolog. :/

2020. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kettes, párhuzamot állítottam, de látszik 1nem ment át.

Ott is ártatlannak állították mondták magukat, sőt a Choi gyerek a mai napig annak bálja magát, még fel is leblezett. Az hogy valaki azt mondja, hogy nem igaz kb 💩 se ér.

Valószínűleg Jimin tényleg vétkes, agresszív, kellemetlen a kisugárzása. Sokan nem is kedvelték a kezdetektől fogva, pont emiatt.

2020. júl. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

#3, ja oké, bocsi, leesett.


Hát Jimin nekem sem volt sosem szimpatikus, a "Choi gyereken" viszont nagyon megdöbbentem tavaly márciusban. 😣

2020. júl. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kinézem Jiminből. AZért láthattuk hogy az Unpretty rapstarban sem volt éppen jókislány. Persze, műsor, színészkedés, értem én, de Ironnal lógott együtt, egy drogos, szurkálós, nőberő pszichopatával. Iron meg már akkor is botrányos volt.


Szóval egy szó, mint száz: Kinézem belőle.

2020. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Ezt nagyon nehéz bizonyítani, hacsak nem lépnek elő a cégtől vagy a csapatból mások, hogy alátámasszák.

Bármi lehetséges. Ha igaz, ha nem, mindegyik opció szomorú.

2020. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na hát úgy néz ki pontot tettek az ügy végére, Jimin bocsánatot kért és kilépett.


Remélem az FNC-nél tanulnak mostmár ezekből és nagyobb figyelmet fognak az idoljaikra fordítani. Már kb. az összes bandájuk egy-egy tagjának volt valami csúnya botránya, csak az SF9-nak nem (remélem nem is lesz).

2020. júl. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mina igazat mond. Ez nem egy légből kapott állítás, már évek óta depresszióval küzd. És amilyen részletes, érzelmekkel teli a sztori, amit megosztott, szerintem 100%-ban hihető.


Jimin már azelőtt kiírta az insta sztorijába, hogy "fikció", mielőtt Mina nevet említett volna. Csak azután, hogy Jimin levette a sztorit, akkor nevezte meg őt Mina.


Abból, amit Mina a találkozójukról állított, Jimin egy végtelenül rosszindulatú, beteg személyiség. Esze ágában sem volt tiszta szívből bocsánatot kérni, az utolsó pillanatig Minára próbálta hárítani a dolgokat (pl. a notórius mondat Jimintől, "where's the knife, should I kill myself?" - RETTENETESEN manipulatív és 100% guilt trippelni akarta Minát). Azt is megkockáztatom, hogy csak a saját érdekében hagyta el az AOA-t, hogy próbálja menteni magát. Neki is meg Minának is pszichológus/pszichiáterre lenne szüksége.


Az FNC-t nem minősítem, ahogy a többi AOA-tagot se (kétesélyes - vagy nagyon féltek ők is Jimintől a szenioritás miatt, vagy a passzivitásukkal gyakorlatilag asszisztáltak Jimin viselkedéséhez). Sose tudták megvédeni az énekeseiket, már az F.T. Island idejében sem (Hongkival kapcsolatban volt többször is botrány és sose álltak ki érte). Az AOA-t szerintem fel fogják oszlatni, most már végképp menthetetlen a csapat karrierje. Azért remélem Mina és a többiek rendben lesznek.

2020. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mináról szerintem nem lehet elmondani, hogy hazudott. Nagyon jó volt látni, amikor kiírta, hogy jobban van és a jövőben mindent meg tesz azért, hogy jobb legyen. Jiminnek lesz szerintem ideje elgondolkodni a történteken. Jimin is volt rosszul. Készült is róla videó, nekem kicsit fura ez. Jimin bántotta Minát. Az FNC igazán oda figyelhetne a sztárjaira. Logikus lenne ha Jimint a kiadó miatt lett volna olyan állapotban. De semmit nem lehet biztosan tudni erről az esetről. Mina posztjából az is kiderül, hogy Jiminnek valószínű nem nagyon tűnhetett fel, hogy ilyen állapotban van Mina. Choa és a többi tag vajon miért lépett ki? Bár elvileg a miután Mina kiírta a posztjait elment az egész csapat Minához beszélni vele. Instagram posztjából egy részlet:

Azt hiszem túl nehéz számára, hogy elém álljon. Amikor új menedzser vagy új személy jött a csapatba mindig azt mondtad neki, hogy kerüljenek engem, mert hülye és ilyesztő vagyok. Miért lennék ilyen? Amikor visszajöttem a meghallgatásról azt mondtad 'Csoda, hogy felvettek.' Amikor diétán voltam, csak annyit mondtál: 'Mina ez K** borzalmas, hogy nézel ki?' Na és a többi gyakornokkal is úgy viselkedtél mindha a főnökük lennél. Néha a gyakorló teremben kellet aludnom, mert nem hagytál. Volt amikor az összes tagot kibeszélted. Olyan dolgokat tettél és mondtál amit nem kellet volna. Oh és igen lekezdtél velem kiabálni a fodrásznál mert nem üdvözöltelek téged egyből. Ugye erre sem emlékszel? Pedig nagyon kicsi dolgokat írtam eddig. Túl sok van hiszen 10 évig voltunk együtt. Miattad Unnie, nincs már nagyon semmi amit veszíthetnék, tudtad, hogy már nem félek? Nem félek mert amit kaptam erősebé tett. Amit adtál, így hívják, hogy stressz. Egyáltalán nem tudtad, nem? Az öngyilkosságom mellé írt levelemben is csak a te nevedet írtam. Összeestem a stressz miatt, és összeestem az öngyilkossági kisérletemnél

2020. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!