Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mért van az,hogy rengetegen...

Mért van az,hogy rengetegen értetlenkednek azon,hogy mért utálják a kpop-ot és,amikor kapnak egy normális negatív kritikát rögtön átváltanak toxikus fanolókká és legyilkolnak mindent,ami él és mozog??(Nyilván túlzás az utóbbi.)

Figyelt kérdés
Amúgy én úgy vagyok velük,hogy egyszerűen nem tetszenek a zenéik és kész. Ja és még valami..Ha azt mondom rájuk,hogy szeretem az elfogadott,meg minden,de ha azt, hogy utálom rögtön egy szarcsimbók vagyok,pedig én csak az előző véleménynek az ellentétpárját mondtam.

2020. júl. 8. 23:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek hülyék🤷🏻‍♀️

Képtelenek elfogadni egy olyan véleményt ami az övéktől különbözik és egyből személyes sértésnek veszik. Azt kéne megértetni az emberekkel, hogy nem baj ha valaki mást szeret.

2020. júl. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/109 anonim ***** válasza:
91%
Menj be a kocsmába, és kezdd ecsetelni, milyen ultragáz a mulatós meg a cigányap! Az a reakció újrakalibrálja kicsit az ingerküszöbödet.
2020. júl. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/109 anonim ***** válasza:
78%
*cigányrap
2020. júl. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/109 anonim ***** válasza:
59%
Figyelj, csak nézz körül, hogy a kpopot szó szerint csak utálja mindenki, konstans, szünet nélkül, változatlanul, mindenhol. A rajongók sosem hallanak mást. Ennyi rosszat, hatet semelyik másik fandomnak nem kell elviselnie. Csoda hogy egy idő után már diszfunkcionál az idegrendszer meg minden? Nem, az lenne a nem normális, ha ennyi minden után ez nem így menne. Teljesen elegük van, mert sokadik vagy a nem tetszik sorban, egyszerűen megőrülnek már.
2020. júl. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/109 anonim ***** válasza:
82%
Második pajtást adom, haha, mennyit nem láttunk még a világból, mégis tökéletesen el tudjuk képzelni.:D
2020. júl. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/109 anonim ***** válasza:
86%

Tényleg nagyon sokan utálják,ahogy a #4 is írta.

Persze nem azt mondom hogy ok nélkül,tényleg sok negatív dolgot fellehet sorolni.

Én pl szeretem a kpop-ot. Ha valaki nem ért egyet velem ebben és azt mondja hogy utálja,elfogadom. Nyilván nekem is van olyan műfaj amit ki nem alhatok.

De a saját példámból kiindulva: volt olyan többször is mikor megkérdezték tőlem milyen zenét hallgatok és mikor elmondtam hogy kpop-ot rögtön mindenki elkezdte mondani hogy mennyire utálja,undorító,fujjj stb.

Vagy itt gyakorin is,van olyan aki a nemtetszését úgy fejezi ki,hogy ír vagy ezer soros szöveget amiben lehúzza és mindennek elmondja a műfajt.

Szerintem ez már nem normális vélemény nyilvánítás,ezen természetes hogy kiakad az ember,mert ha pl barkinek egy teljesen más fajta zene a kedvence és azt húznák ugyanugy le,ott is egyértelmű lenne hogy megveded a kedvencedet.


Tehát egyrészt ez az utálók miatt van,mert sokszor elmondják hogy miért olyan jaj de rossz a kpop,amiben a véleményüket mindenáron raakarjak erőltetni a rajongokra. És ilyenkor már nem csodálom ha valaki besokall.

Másrészt pedig vannak a normális kommentelők,akikkel tényleg semmi baj sincs,ilyenkor inkább az erőszakos fanolókkal van a baj,mert tény az is hogy sok mániákus kpop rajongó is letezik,ezekkel ugyanúgy nem kellene foglalkozni,minta az utalokkal,akik csak lehúzzák,mert mindkét csoport nagyon erőszakos.

2020. júl. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem tömény általánosítás, amit írsz kérdező, persze nyilván akadnak emberkék, akik személyes sértésnek veszik, ha leszólják a műfajt, ugyanakkor a haterek közt is ugyanúgy vannak toxikus emberek. Pl. A #6 által említett válaszadó itt gyakorin, aki tényleg oldalakon keresztül képes írni olyan dologról, amit nem szeret, ráadásul sokszor fals információi vannak az egészről. Úgy gondolom, azzal nincs baj, ha az érveit megcáfoljuk normális keretek között. Amikor ez átmegy abba, hogy "görény vagy", na az már elég gáz.
2020. júl. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/109 anonim ***** válasza:
98%
Minden fandomban vannak őrültek. Sajnos ez így van. Én felnőtt fanként elfogadtam, hogy nem mindenki szerethet mindent.
2020. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/109 anonim ***** válasza:
25%

Ebből is látszik kik a célcsoportja ezeknek a lagymatag zenéknek. Sértődött tizenévesek hallgatják csak. Én is leírtam egy másik kérdésnél normálisan(!) miért rettenetesek ezek a koreai popzenék, én is nullára lettem pontozva meg megkaptam hogy mit képzelek meg ilyenek.

Amúgy nem is az a leggázabb hogy sokan ilyesmit hallgatnak, tegyék ha tetszik nekik, mindenféle zenének megvan a maga közönsége, Billie Eilist meg Justin Biebert is sokan hallgatnak pedig azok se jók semmire.

A leggázabb az, mikor úgy kezdik el védeni ezeket a zenéket meg az előadóikat a legkisebb kritikára, mintha az anyjukat szidta volna valaki. "Hogy képzelem, én sose fogok annyit elérni, ezek a srácok 0-24 keményen dolgoznak, senkinek nem ártottak bla bla bla". Persze elhiszem hogy keményen dolgoznak, de attól még az eredmény vacak. Szélsőséges példa, de egy betörő is keményen dolgozik adott esetben, aztán mégse lesz jó vagy hasznos amit produkál. Meg hogy nem ártottak senkinek, rendben van, de ezt senki nem is mondta. Arról volt szó hogy kaki amit csinálnak, és nem többről.

Meg igazad van kérdező, azt se értem akkor minek kérdezi meg. Kicsit érdekes hogy valaki feltesz egy "Miért utálja mindenki a kpopot" kérdést, majd ha valaki leírja hogy miért utálja, akkor azt nullára pontozzák meg köpködik meg beszólnak neki. Akkor minek a kérdés? Vagy ez ilyen kérdésnek álcázott appreciation post, ahol minden 12 éves kpop-szerelmes leírhatja hogy "Jaj én amúgy imádom őket meg annyira jók meg 10x elélvezek tőlük"?

Szóval ja ezeknek a kérdéseknek meg reakcióknak semmi értelme, de ezeket tuti 12 éves kor alatt írják ki, afölött nem tudom elképzelni hogy valaki ilyen hitvány "zenére" gerjedjen. Főleg ilyen reakciókkal. Mondjuk 16 év alatt meg tilos használni az oldalt...

2020. júl. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/109 anonim ***** válasza:
99%
Persze, értem azt is, hogy mindenkinek megvan a véleménye, de azért illik tisztelettel beszélni egymáshoz, ha egyetértesz valakivel, ha nem. És ez vonatkozik mindegyik félre, természetesen.
2020. júl. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!