Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyi idő alatt és hogyan...

Mennyi idő alatt és hogyan lettetek BTS rajongók?

Figyelt kérdés
Meghallottatok egy számot ami tetszett,és 1 hét múlva azon kaptátok magatokat,hogy mindig őket nézitek/hallgatjátok/olvastok róluk szabadidőtökben,vagy lassabb folyamat volt,esetleg hónapok?Hogyan lettetek rajongók?

2020. júl. 14. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 2016-ban lettem army.

Igazából már előtte 2 évvel is hallgattam kpop-ot, (akkoriban nálam a Bigbang volt a nyerő) de mikor meghallgattam a Fire című dalukat, felkeltette az érdeklődésem. Ez is picit vicces, mert nem önszántamból hallgattam meg, hanem véletlenül nyomtam az MV-re. Aztán egyik nap belehallgattam több számukba is, megnéztem a tagokat... Stb.

Annyira rá függtem utána, hogy szinte már akkor csak bts-t hallgattam, csak az érdekelt. Nyilván ez nem volt mindig így, tehát nem csak bangtant hallgatok már.

2020. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én jó pár évvel ezelőtt kifejezetten rühelltem a k-popot, de úgy, hogy kb. csak a BTS-t ismertem, nekik is csak egy-két számukat, ami nem tetszett és kinézet alapján is elítéltem őket (hát igen, egy hatalmas idióta voltam akkoriban) 2018 őszén viszont fokozatosan megszerettem a k-popot, de a BTS-t továbbra sem kedveltem. Tavaly nyáron a kisöcsém viszont teljesen rákattant a zenéikre, mivel megnézte Dancsó videóját a BTS-ről és megtetszett neki, sokat hallgatta a dalaikat és általa valahogy én is megkedveltem őket. Vannak jó számaik, amiket szívesen hallgatok, de nem ők a kedvenceim. Nem a zenéikkel tudtak megfogni, hanem inkább azzal, ahogy a különböző tv-műsorokban viselkednek, nagyon szerethetőek, néha jól esik megnézni ilyen videókat róluk. Komolyan nem értem, hogy régen hogy tudtam utálni őket.
2020. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Mrs OBrien ***** válasza:
81%

Egyik barátnőm hatalmas K-pop rajongó, és tavaly suliban folyton mutogatta a bandákat és kérdezte, hogy ki a legcukibb közülük. Szinte mindenki lefujjogta és csúfolta szegényt, kivéve engem. Én mindig türelmesen választottam az akkor még nekem egyforma srácok közül és vele együtt sikongattam, hogy "Jajj de édesek", pedig abszolút nem voltak szimpik a b*zis fejükkel, a zenéjükre meg nem pazaroltam az időt (a koreográfiájukból láttam pár másodpercet, de csak amikor infón volt szabadidőnk és a barátnőm rávett, hogy nézzek rá). Mikor elkezdődött a karantén március körül, csak úgy hirtelen a semmiből eszembe jutott a csajszi és hogy mekkora fangörl. Két banda maradt meg a sok közül, akiket említett: a BTS és az EXO. Fogalmam sincs miért, valószínűleg az unalom vett rá, de rákerestem a BTS-re, és megnéztem/hallgattam életem első k-pop számát, a Fire-t. Rettenetesen tetszett, emlékszem, ültem az ágyam szélén, dülöngéltem, doboltam a lábammal mint egy idióta. Utána egy negyed órámba telt, míg kisilabizáltam, hogy melyik volt a helyes srác😂 (Jungkook😏). Utána még meghallgattam pár dalt, húgomnak is megmutatttam. Kinézte magának Jimin-t, ráhagyta, hogy nem rosszak a zenéik, de aztán valahogy abbamaradt az egész, nem lettem nagy fangörl meg ő sem. Most viszont néhány hete már nem is tudom hogyan, megint rákattantunk mindketten, és azóta folyamatosan fangörcsölünk. Néhány nap alatt megtanultam a neveiket, mar egesz jól megismerem a hangjujat is. Közben a biasom Suga lett, de mellette ugyanúgy megmaradt Kookie is, no meg Jimin és V. A többi három tagot is kedvelem, de ők még nem nőttek annyira a szívemhez. Úgyhogy igazából két éve ismerem a nevüket, március ota tudom kik ők és június óta vagyok army (nem csak a zenéjüket szeretem, sok-sok videót is nézek róluk kb éjjel-nappal😊 Hivatásos JiKook shipper vagyok mellesleg😍

Röviden így lettem BTS fan❤

2020. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szerencsére 2014-ben találtam rájuk. Éppen jó zenéket kerestem a Youtube-on (amit persze ma is csinálok), amiket a kpopban találtam meg. Sok klippel meg bandával szívtam magamba az új műfajt. A BTS megismerése és teljes megszeretése nálam szerencsére egy, jól megjegyzett napra esett.:) Csak órák voltak az első klip megtekintése, és az elhatározás között, hogy én komolyan utánuk nézek mert annyira megfogtak. Elősorban a tagok személye érdekelt, utána persze pedig az addig kijött zenéik. Az egyetlen jó dolog ők, ami az életemben történt.
2020. júl. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem 2 évbe telt :D 2016-ban nagyon nem bírtam őket,ez kb. akkor lehetett mikor a wing album kijött,nem az volt,hogy kpop meg ilyenek,mert azelőtt hallgattam még kpop-ot. aztán elfeledkeztem róluk és ugye 2018-ban dancsó reagált rájuk és akkor meghallgattam a dna-t és észrevettem,hogy nagyon megtetszett ez a zene :D így rákerestem a tagokra és elkezdtem hallgatni a többi zenéjüket is.
2020. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5. Telik az idő, az már '17 őszén volt.
2020. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6. nemár tényleg?:DDD
2020. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát...Bevallom én elsőnek gyűlöltem őket. Szóval. Azt az időszakomat éltem amikor a TV-t bámultam napi 3 órát esténként. Konkrétan abban a három órában azokon a csatornákon biggyesztettem a tekintetem amin zenék vannak. Nos nekem kb. rövid 2-3 hónapig tartott ez a gyűlölet, emlékszem mindig elkattintottam a csatornáról amikor a zenéjüket játszották. A Boy Wits Luv és Make It Right, volt a sláger. Aszt hiszem, egyszer azon kaptam magamat, hogy végig néztem a Make It Right számukat. Nagyon megfogott, nem a zene hanem a videoklipjük. Elkezdtem kutatni utánuk, megtanultam a tagokat 🤣🤣🤣(Jimint és Jint folyton kevertem), aztán valahogy (Nem értem, hogy-hogy történt) de megszerettem a számaikat amiket konkrétan utáltam. Tehát ezt úgy jegyeztem fel magamnak, hogy a 2020-as szilveszter óta vagyok én ARMY.

Most már csak nézek amikor a tesóim azt mondják, hogy ezek ikrek nincs semmi különbség közöttük. Nos megértem őket, ilyenkor mindig visszagondolok pát hónappal ez előttre. (Mostanában azon gondolkodom, lehet, hogy a barátnőmnél régen amikor voltam hallottam BTS dalokat mert a testvérei BTS fanok)

2020. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
2013 ota szeretem oket. 2012ben kezdtem el koreai zenet hallgatni. Epp ilyen videokat neztem YouTubeon amikor ajanlotta a No More Dream-et. Megneztem es azota is BTS az egyetlen kpop banda akit hallgatok.
2020. júl. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Én 2019 márciusában lettem az. Az osztálytársaimtól hallottam, és hallgatták a zenéjüket én pedig a hétvégén utánuk néztem és akkor lettem ARMY hehe. Két hét után már mindent tudtam amit egy ARMYnak tudnia kell. :)
2020. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!