Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyi idő alatt és hogyan...

Mennyi idő alatt és hogyan lettetek BTS rajongók?

Figyelt kérdés
Meghallottatok egy számot ami tetszett,és 1 hét múlva azon kaptátok magatokat,hogy mindig őket nézitek/hallgatjátok/olvastok róluk szabadidőtökben,vagy lassabb folyamat volt,esetleg hónapok?Hogyan lettetek rajongók?

2020. júl. 14. 20:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
barátnőm mutatta meg őket infi teremben még 2017-ben a mic drop era körül,a dna volt a megnyerő dalocska és klipp nálunk,de egyébként ő is először dancsó videóját nézte meg, aztán úgy voltunk velük hogy ez mind szép és jó de valahogy elfelejtettük őket lol, végül aztán 2018 elején január körül kezdtünk el úgymond foglalkozni velük újra, azóta nem tudom őket elengedni:(
2020. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
80%

Én tavaly óta vagyok az. Igazából ez vicces,mert elsőnek utáltam őket,mint az emberek Trumpot (xddd) de a barátnőm,aki hallgatta őket,azt mondta,hogy csináljunk az egyik zenéjükre egy táncot,igy elkeztdem egyre többet hallgatni őket. Na meg, Jungkook is megtetszett...xd

Soooooo igy történt xd

2020. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Én 2017-ben a születésnapomon lettem ARMY. Június közepe-vége felé meglestem egy videót, amiben egy folyamatosan ismétlődő mozdulatsort táncolt egy magyar lány és egy fiúbarátja fantával a kezükben és közben meghallottam egy dalt, ami igen megtetszett. Kommentben meglestem, hogy melyik lehetett és láttam, hogy a BTS - Dope az. Aztán utána kerestem magának a dalnak és a bandának és megszerettem őket. Pár nappal később a legjobb bartnőmnek elküldtem a Go Go lyrics videoját és ő is ARMY lett.
2021. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!