Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kiket tartotok a legkárosabb...

Kiket tartotok a legkárosabb hazai influencereknek és miért?

Figyelt kérdés
Akik nemhogy értéket nem közvetítenek, de még rossz befolyással is vannak a fiatalokra.

2020. aug. 12. 10:39
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
84%

Dancsót.

Mert a cinizmus értékké emelte.

2020. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
66%
*cinizmusT
2020. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
59%
Az összes kàros, nincs kivétel.
2020. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Azért én nem veszek mindenkit egy kalap alá. Ez a kérdés egy párbeszéd kezdeményezése lenne igazából.
2020. aug. 12. 14:24
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Bish Barbie prostituci.t, dr.got reklámoz

Ritzl Márk

Farkas Timi és rBence együtt szintén nem voltak követendő példa

Berkiék szánalom

Zsebibaba 14 évesen k.rva

2020. aug. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
97%

Gyerekek reklámozása: Dobó Ági, Tücsi

Szélhámos narcizmus: Berki és a kedves nője

2020. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
90%
Csivetteka
2020. aug. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Erdélyi Mónika, viccElek
2020. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Bish Barbie

Ritzl Márk

Dezső Bence

Markó Rebeka - 22 évesen felvarratta, szétfillerezte az egész arcát, feltöltette a száját, - mindezt le is forgatta, “jó példát” adva ezzel a 12 éves követőinek.

Tari Ádám - Tudom, tudom... Mindenki Norbit szavazza Géza miatt, de nekem ez az Ádám gyerek egyáltalán nem szimpatikus. Ritka nárcisztikus, egoista és álszent. Játssza a nagymenő, ‘egészséges életmód’ promózó edzőt, - közben pedig fatális evős, egészségtelen funk foodos kihívásokat csinál, hogy “lám, ő megteheti”. Mindenkihez kommentelt valamit, aki csinált videót Gézáról, és már ő maga is gúnyolja, - holott nem tehet arról, hogy anyagcserebeteg és ...valljuk be..., nem túl intelligens. De ezért nem kéne bántani.

Csivettka

Alexa Kiss - Nem mondom azt, hogy ő lenne a legkártékonyabb. Nem rossz szándékú, de hihetetlen ostoba lány.

Zsebibaba - Gondolom, nem kell magyaráznom, hogy miért.

Schobert Lara, Forstner Csenge...stb - Nem állnak távol az imént említett “infánsnőtől”, ha a tartalmaikat nézzük. Kiskorúként félmeztelenül mutogatják magukat, - a szüleik pedig ahelyett, hogy rendre utasítanák őket, még adják is alájuk a lovat.

2020. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Többen írtátok csivettkát, így rákerestem, de nekem egész ártalmatlannak tűnik első látásra, elvégre az angol tanulást hirdeti. Valaki bővebben?
2020. aug. 17. 10:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!