Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek jó, hogy Bish...

Szerintetek jó, hogy Bish Bharbie visszatért a videohoz?

Figyelt kérdés
Imádom a transzikat. Volt az a lakásos balhéja Igorral, ott kicsit kiakadt, de már másik lakásban van.

2020. okt. 20. 23:26
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%

Ha szereted akkor nézd, de szerintem a többség inkább frászt kap tőle, és nem azért mert át van műtve, mert van videos aki szintén és mégis teljesen más pl Emma Dandelion.

De a stílusa az nagyon gáz, emiatt ekézik sokan.

2020. okt. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

1#. Tévedsz, nincs átműtve! (még). Csak egy egy kis szájplasztikája volt eddig.

Miért lenne gáz? A többi régebbi videoiban, milyen bombázóként néz ki, láttad-e?

2020. okt. 20. 23:38
 3/41 anonim ***** válasza:
92%
Fogalmazom máshogy, ha szimplán lány volna akkor is a stilusa miatt lenne megosztó, amit tesz és ahogy előadja.
2020. okt. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hogy hogyan lehet valakit az alapján "imádni", hogy transzi. Én a viselkedése miatt nem kedvelem.

Ha rászarna egy kismacskára élőben egy transz, akkor azt is imádnád, mert transzi? Nekem ez nagyon fura.


Emma Dandelion tényleg jófej. Ég és föld, ha összehasonlítanánk őket. Vagy külföldinek ott van Mathilda Hogberg.


Ha neked csak az számít, hogy bombázónak néz ki és nem érdekel, hogy milyen ember és hogyan viselkedik másokkal, akkor nézd nyugodtan.

2020. okt. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:
94%

Egy rém primitív, tanulatlan ember, igazi proli.

Maradjon inkább a rosszlányokon, ott pont jó helyen van, gyűjtse csak az elégedett ügyfeleket.

2020. okt. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Mit jelent az, hogy proli? Arról tehet, hogy szegény családba született? Az, hogy nem tanult tovább, ettől alacsonyabb rendű vagy ezért elítélendő?

Sokan nem tanulhattak tovább fősulin, mert szegény családban voltak, ezért elítélendőek?


Imádom, amikor azt mondja: -Mizu, mizu? A hosszú körmeivel.

2020. okt. 21. 00:03
 7/41 anonim ***** válasza:
82%

Ez vagy egy troll kérdés vagy gyerek vagy. Normális ember nem néz ilyeneket.

1x-2x belefutottam a videóiba és hát mit ne mondjak. Ő is a trash kategóriába tartozik a Hernádi Bencével, Farkas Timivel vagy Dezső Bencével karöltve.

Ha gyerek vagy még ajánlom hogy ne nézz ilyeneket mert te is leépülsz az ő szintjükre. Ha meg már idősebb vagy (és nem troll) akkor meg keress valami értelmesebb hobbit, mint hogy őket nézed.

2020. okt. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

7#. Idézet: "Normális ember nem néz ilyeneket..."


Húúú! Több, mint 200 ezer követője van, instán, youtube-on...stb.


Akkor 200 ezer ember nem normális?

2020. okt. 21. 18:09
 9/41 anonim ***** válasza:
95%
Nem az a lényeg, hogy milyen családba született, vagy hogy meddig jutott a tanulmányaival, hanem hogy borzalmas példát mutat az embereknek, döntően az olyan fiatal lányoknak, mint amilyen valószínűleg te is vagy. Nem ástam bele magam mélyebben a ,,munkásságába", de az, hogy prostituált, és ezt hirdeti is, illetve az, ahogyan másokról beszél, amilyen balhékat le mer vágni a neten szerintem nagyon kiábrándító.
2020. okt. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
79%
Igen, mind 200 ezernél baj van. Ennek 80%a gyerek, mert anyu, apu leszarja mit néz azt csodalkozik hogy belőlük is selejt lesz. A többi 20% meg szimplán agyatlan, buta. Nekem senki nem mondja azt hogy ezeken lehet szórakozni. A mit ettem a mai nap, meg ilyen olyab "prank" ami meg van játszva. Nos valljuk be ezek normális embernek nem kikapcsolódás.
2020. okt. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!