Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek jó, hogy Bish...

Szerintetek jó, hogy Bish Bharbie visszatért a videohoz?

Figyelt kérdés
Imádom a transzikat. Volt az a lakásos balhéja Igorral, ott kicsit kiakadt, de már másik lakásban van.

2020. okt. 20. 23:26
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

30# Lehet így szeretni, lehet úgy szeretni. Csak az Igorral összeveszés-szakításnál, most nem tudom mi történt valójában? Ki hibázott és mit?


Eszembe jutott itt egy előbbi beírás: Lidl boltban pénztáros, Bharbie? :) Azért ehhez, hogy ide jutott a jelenlegi formájához, a családi körülmények és történések is hozzájárultak.

2020. okt. 30. 13:20
 32/41 anonim ***** válasza:
78%

Igen hozzájárultak. De szerinted hol tartana ez az ország ha mindenki prosti lenne akinek rossz volt a gyerekkora és a körülményei? :)

Lett volna más választása csak nehezebb lett volna. Ő meg a könnyű utat választotta, ennyi.

2020. okt. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Most néztem meg Bharbinak az egyik vidijét az instán! Nem hosszú, kb csak 5 másodperc, de brutál jó! Az egyik barátnőjével megy a járdán, ő hosszú szőke hajjal és egy pezsgősüveget meghúz! :)) Láttátok? Elképesztő jó!


Erről a vidiről tudod mi jutott az eszembe? Állt a bál körülötte, sokan leszólták, páran mellette is állnak, de mégis Ő ott van és éli az életet!! Valahogy nem törődik a sok leszólóval, ő ott van és csinálja, csinálja..!!


Bevallom, csodálom őt! Ki mert törni a mindennapok szürkeségéből, a konyha mellett álló "háziasszony" feelingből és merte bevállalni csinálni akár a szexet vagy az élet "megélését".


Valahol csodálom őt! Ő már az új Európa transzi képviselője! A régi katolikus begyöpesedett férfi-nő világon túllép és meri vállalni a nemi identitások szabadságát!

2020. okt. 31. 12:06
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem a nem-madár dinoszauruszoknak volt igaza a meteorral. Nem lehetne, hogy a nasa egyet megint idefúvókáz?
2020. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, attol, hogy neked fetised ez, attol meg o kartekony. Es nem a transznemusege miatt, hanem a narcisztikus, skizofren szemelyisege miatt.
2020. okt. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

35#. Miért lenne kártékony? Most néztem meg a youtube-on Végh Dorinak egy vidijét, amiben a londoni Pride-on. Elképesztő az a szabadság a pridén!! Huuu!! Össze sem lehet hasonlítani a bp-i pride felvonulással. Ott semmi ellentüntetés, az emberek nyitottak, elfogadók.

Ezt tudjátok mihez tudom hasonlítani? Ez olyan, mint a mai vidék és Bp közötti különbség, az elfogadásról a nyitottságról.

London kontra Bp mejdnem így viszonyul.

Jaj! Akkor nem is hasonlítom a mai vidéki elfogadást a Londoni pridéhez.


Most visszatérve az eredeti témára, Bharbie sokunknak a példaképe. Zárt osztályon is volt, bevallom én is voltam zárt osztályon és az nem sétagalopp!

De, mégis megmutatja a vidikben, hogy szexi lányként bátran végig megy a bp-i utcákon és vállalja az élet adta örömöket!

2020. okt. 31. 13:19
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te perverz vagy
2020. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
#35-os vagyok. En is LGBT-tag vagyok, raadasul Londonban nottem fel. Szoval nem a magyar videki gondolkodassal elek, de fenntartom a velemenyemet Lilirol.
2020. okt. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

Még úgy tudom Luna nincs meg. Egyszerűen imádom azt az utcai, pezsgős meghúzús vidijét az instán!Láttátok?


Most igen úgy tudom, nem akar tovább tanulni, amit én helytelen döntésnek tartok. Ha tanulna, az mellett simán élhetné tovább a mostani életét. Ezt egyfajta, tartaléknak, befektetésnek is felfoghatná.


De, imádom a videóit a youtube-on.

2020. nov. 1. 12:12
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti troll kérdés. Látszik a kérdezőn hogy csak provokál.
2020. nov. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!