Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek jó, hogy Bish...

Szerintetek jó, hogy Bish Bharbie visszatért a videohoz?

Figyelt kérdés
Imádom a transzikat. Volt az a lakásos balhéja Igorral, ott kicsit kiakadt, de már másik lakásban van.

2020. okt. 20. 23:26
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó, de kb. az összes magyar influenszer ilyen témákat dolgoz fel, mert erre van igény. Nem csak Barbi...

Sőt, nála nem lehet látni annyi reklámozott terméket sem.


Én bírom.

2020. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

"Húúú! Több, mint 200 ezer követője van, instán, youtube-on...stb.

Akkor 200 ezer ember nem normális?"

Pontosan! Az ember nagyobbik része sosem volt normális, nem tudom ez kinek újdonság. "kenyeret és cirkuszt a népnek" - ha megfigyeled hogy azok a youtube csatornák, amik egy kevés értelmes tartalmat is próbálnak gyártani, vagy mondanivalót próbálnak átadni, azoknak fele annyi feliratkozója sincs, mint azoknak, akik a 20.botrányukról csinálnak videót, vagy hogyan striheltek, hogyan drogoztak, elkészítik a 130.mi van a táskámban videót, vagy értelmetlen gagyi kihívásokban bohóckodnak. Visszakanyordva... Toxikus a csaj nagyon. Mindig harcban kell állnia valakivel, másképp uncsi, a balhékon kívül semmivel nem tudja felhivni magára a figyelmet, mert egésznap csak kaját rendel, meg netflixezik. Én már kinézem belőle, hogy direkt "vadászik barátokra" hogy legyen kivel csinálnia a botrányait. 2 hétig mindenem, örökké, aztán meg mindenkit lehord a sárga földig és 200ezer embernek kitereget olyan szennyeseket, ami senkire nem tartozna igazán, még rá sem. "Enyhén nárcisztikus" , "semmi önbizalma" aztán löki ki a képeket magáról, de olyanokat, hogy egy jó érzésű nő, olyat sosem tenne ki. Ő sosem hibás, de aki csak tud, 1 hónap és menekül mellőle. Azt hiszi hogy 200 ezer ember a hadserege, és bármi van, velük fenyegetőzik, máskor meg kutyának nem nézi a "drága követőit", akinek a 80 százaléka 14 éves kis fika. Az iskolát sem fejezte be, és semmit nem tud felmutatni, amit csinált és számítana. Húgom is nézte mindig meg mutogatta, aztán leállítottam időben, hogy ne nézzen ilyen pszichiátriai szökevényeket.

2020. okt. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Csak mondom, hogy a hormonok elott kirakott egy instasztorit pszichiatriai leletekkel. Narcisztikus szemelyisegzavart es skizofreniat allapitottak meg nala
2020. okt. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
89%
És sok gyerek meg azt mondja hogy ő a példaképe. Hova fajult a világ...
2020. okt. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorúnak találom hogy ilyen állapotban is megkaphatta a hormonkezelést. Szerintem ez mentális betegeknek nem való és mindenki látja hogy azóta még rosszabbul van mint eddig. Először rendbe kellett volna hozni fejben, aztán HRT-be kezdeni. Sajnálom hogy az orvosok ezt nem látták be.
2020. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
86%

Inkább felhagyna vele, mert csak a balhé és magyarázkodás megy neki. Mindenki hibás csak ő nem felfogása van. Egyre irritálóbb személyiség.

Most is megy a balhé, hogy eltűnt a macskája a lakásból. Biztos ellopták meg ilyenek. Inkább felelőtlen volt. Azóta tiktokon ha valaki megoszt egy fehér színű macskárol valamit azt gondolja, hogy az övé. Tegnap tiktokon egy kislányt szedtek szét a tizenéves követői, hogy a fehér macska biztos nem az övé stb. Bish meg a insta storyban lassan már rágalmazza az embert, mikor követeli hogy bizonyítsa a másik az ártatlanságát. Egy labilis ember, akinek nem való a közösségi média.

2020. okt. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
10%

Pontosan ezért van a közösségi médiában, mert követik, mert te is követed, hiába nem bírod 😀

Ne mondd hogy nem követed, mert naprakész vagy vele kapcsolatban.

2020. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
67%
Nem fogom állítani, hogy nem követem. Mikor kezdte teljesen más volt, mostmár teljesen kivan fordulva magából (Ami tény) Ezzel a véleménnyel nem csak én vagyok így.
2020. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim válasza:
100%
amugy mit gondoltok, tenyleg elloptak a macskat? nekem egyre inkabb tunik ugy, hogy szegeny macska mar nem el, elutottek, vagy ilyesmi, de nem loptak el, az fix..
2020. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Én arra is gondoltam, hogy kamu balhé, már annyira "snassz volt az élete egy ideje". Aztán már ő tudja, hogy meg lesz a macska, és ha így lesz, jön a videó, hogy mi történt. Hmmm érdekes🙂 én úgy érzem ott van az a macska nála, mindig a másik szobában, aztán beflessel és liveban bőg a macskáért. Gondoljatok már bele, ha Pesten eltűnik egy közönséges fehér házi macska, szerintetek 5nap után megtalálják? Úgy hogy kiugrott az ablakon? Ne máár. A művésznőtől amúgy sem áll messze, higy hazudjon mint a vízfolyás és félrevezesse a sok 14 évest. Aztán elég érdekes az is, hogy 2 balhét is visz 2 szálon, a megtekintései megugranak a balhéra, erre egyik percben siratja a cicut, a másikban teszi ki a nyerj autót szponzorációt szemrebbenés nélkül. Hagyjuk már xddddd
2020. okt. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!