Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek jó, hogy Bish...

Szerintetek jó, hogy Bish Bharbie visszatért a videohoz?

Figyelt kérdés
Imádom a transzikat. Volt az a lakásos balhéja Igorral, ott kicsit kiakadt, de már másik lakásban van.

2020. okt. 20. 23:26
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

Szerintem, tényleg elveszett Luna! Bharbie sír, mert nincs meg.


Imádom a transzikat! Jó képei is vannak az instán! Sok valódi nő örülhetne, ha így nézne ki!

Vajon hol akar tanulni vagy dolgozni Bharbie a későbbiekben? Ezt még nem tudom. Most még megél a Net nézettségből.

2020. okt. 30. 12:07
 22/41 anonim ***** válasza:
81%

tanulni vagy dolgozni? ne röhögtess már :D

hozzá van szokva a könnyű pénzhez, nem fog ő már csinálni semmi mást...

egyszer említette hogy talán fodrász lenne, de nem hiszem hogy végig bírná csinálni a sulit. Ráadásul érettségi kell hozzá, ami neki nincsen, és kizárt hogy megcsinálja.

2020. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

22#. Valamit mesélt magáról egy vidiben, hogy valami sulit abbahagyott.

Akkor ez középiskola lenne? De, még 20 éves, estin 3 év alatt megszerezheti az Érettségit és utána irány a fősuli!


Még akkor mindig csak 24 éves lenne és 27-28 éves korára megszerezhetné a Diplomát! Eleve már van Angol nyelvvizsgája.

2020. okt. 30. 12:17
 24/41 anonim ***** válasza:
89%
Te még elhiszel neki mindent? Milyen aranyos. :)
2020. okt. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
89%
Igen, a középiskolát hagyta abba. És lenne még ideje mindenre, de látod neki nem kell a normális élet, csak a dráma, pedig nem lenne ő hülye. A szexmunka teljesen tönkretette, elég nyilvánvaló hogy a legtöbb ember ezt nem tudja józanul végezni, ezért tart ott, ahol. A "transznemű vagyok, nincs más választásom" szöveg pedig csak kifogás, én ugyan cisz vagyok, de személyesen ismerek transzneműeket akiknek teljesen átlagos civil életük van, ráadásul úgy, hogy Lili eléggé "cis passing". Lidl kasszában a kutyát nem érdekli hogy mi van a lábad közt, de megértem hogy derogál neki ilyen munkát végezni nettó 250ért, mikor a rosszlányokkal akkor dolgozik amikor akar és azonnal megkapja a pénzt.
2020. okt. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

25# Mi az a cis és cis passing?


Van Angol nyelvvizsgája engem meggyőzött, csak nem tudom alap vagy középfokú?

A rosszlányokon tudom, hogy fenn van, de ott egy ilyen lánynak nem tudom mi a tarifája?

De, még lenne ideje tanulni, érdemes lenne neki. Örökké nem tarthat ez a Netes nézettség, vagy az örömlányság sem.

Minden esetre elég dekoratív és extrém jelenség. Csak azt sajnálnám, ha átműttetné magát! Akkor elvesztené ezt a mai varázsát.

2020. okt. 30. 12:31
 27/41 anonim ***** válasza:
88%

cisz passing, azt jelenti hogy ha nem tudsz semmit az illetőről, nem tudod megmondani róla (egy képről pl) hogy ő transz. Na Lili ilyen, mert elég jól sminkel (meg persze manipulálja a képeit), alacsonyabb, véknyabb mint egy átlag férfi, tehát nem férfias a külseje.


Én is ezt írtam, lenne ideje tanulni, de nem fog. Értsd meg hogy neki derogálna az az élet amit mi élünk, tanulás és átlagos munka! Ő sok pénzt akar és hírnevet, na ezt egyetemmel nem kapja meg.

Egyébként elég creepyk a válaszaid. Gondolom férfi vagy, ha ennyire bejön hívd fel, mert bizony tervben van neki a nagyműtét. (A kasztrálás ráadásul minél hamarabb, mert azt a hormonkezelés utáni 1 évben ajánlatos elvégezni)

2020. okt. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

27#. Mi az a creepyk? Nézd, hallottam esetekről, amikor átműtették magukat az emberek, utána sokan öngyilkosok is lettek. Mert ugyebár, utána mindenki "jó nő" akar lenni külsőleg és azt várták, hogy a pasik elájuljanak tőlük.


Most ugyebár Bharbie külseje 10-ből 10-es. De, ehhez az imídzshez hozzájárul, hogy ő fiu, vagyis transzi. Sokaknak ez adja a sava-borsát a Bharbie jelenséghez. Ezért is van sok követője, mert extrém!


Viszont ha átműtteti magát, akkor ez a transziság a semmibe vész! Pl. átműttetés után ki akarna megdugni egy ilyen nőt? Akkor már inkább igazi nőt keresnének! Még a 18cm-es farok sem férne be neki oda, esetleg análban. De, az anál a jelenlegi formályában érdekes, mert transzi.


Tehát én nagyon lebeszélném erről a műtétről!

2020. okt. 30. 12:48
 29/41 anonim ***** válasza:
78%
Buta vagy kérdező. Azért imádod a transzszexuálisokat, mert kivetíted rájuk a saját fétised. Gondolhattam volna már az elején, hogy csak egy perverz vagy.
2020. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, te pontosan csak azért szereted őt, mert transznemű. És látod te is beletartozol a birkák követőtáborába. Te sem azért követed, mert egyetértesz az életfelfogásával, a megnyilvánulásaival, azonosulni tudsz a személyiségével. Dehogy. Pontosan ez lesz neki a "veszte", hogy erre alapozta meg az "imázst, meg a balhékra, innentől ha megtörténik a műtét, semmivel nem fog kitűnni, elveszik az érdekessége. Viszont ha a személyiségével hódított volna, vagy "tartalmával", lényegesen kevesebb ilyen beteges fanja lenne. Akkor nem csak felszínesen lehetne szeretni.
2020. okt. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!