Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ariana Grande hogy lehet...

Ariana Grande hogy lehet ilyen hihetetlenül tökéletes és cuki? 😍

Figyelt kérdés
Egyszerűen bármit tesz, bármit mondd minden menő. És lenyűgöző dolgokat tud ráadásul gyönyörű, szexi és cuki egyszerre. Hogy létezik ilyen??? ❤️❤️❤️❤️❤️

2020. nov. 3. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Pedig ha látnád smink nélkül!
2020. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

“Bármit tesz, bármit mond, minden menő.”

Én erre csak ennyit mondok: Hitlert is sokan szerették...

2020. nov. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 smink nélkül is gyönyörű

#2 inkább nem mondok semmit

2020. nov. 3. 17:35
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Smink, haj, profi stylist. Ezért cuki.

Média szakember aki megmondja mit mondhat és mit nem, azt is hol és kinek, kivel állhat szoba, kivel mutatkozzon, kivel dolgozzon együtt, kivel legyen együtt kapcsolatban. Abból is egy profi, ha tökéletesnek látják sokan és persze egy menedzser aki segít neki helyeszkedni, olyan munkáját találni akik pozitív irányba mozdítják el a karrierjét.

A mindig menő már 2 tónusú dolog 1. Is a felsorolt szakemberek képben vannak az aktuális trendekkel így neki is azt teszik kötelezővé, 2,rá pedig már van olyan szinten az ismertsége és van annyi elfogult, elvakult rajongója, hogy ha valami divatbakit csinál, akkor azt stilusteremtésként aposztrofálják, persze utóbbiban is nagy szerepe a média szakembernek, aki ezeket le tudja kommunikálni.

Szexiség szinten ezeknek az embereknek az érdeme +fiatal, illetve egy dietetikus és személyi edző is biztos segít neki.

2020. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Apropó, 2 tónus:

[link]

[link]

2020. nov. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Nekem pl nem tetszik.
2020. nov. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Oké! És azt mivel magyarázzátok, hogy a nasanál járt? Lehet nem kedvelni, de az tagadhatatlan, hogy intelligens nő.

És az, hogy mindent megmondanak neki nem igaz!

2020. nov. 3. 22:06
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Trollkodsz?
2020. nov. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem meg ritka buta lány, nem a legkiválóbb az intellektusa, az biztos.

Süt róla, hogy a visszamaradott ostobaságát palástolja a nagyképű viselkedésével és a luxusprostis megjelenésével.

A harmadik osztályos, bukdácsoló Tibikét is befizethetik a szülei a NASA-hoz interaktív kiállításra és tárlatvezetésre. Attól még nem lesz űrkutató professzor.

2020. nov. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

1. Én személy szerint nem írtam olyat, hogy nem kedvelem (4-és vagyok), elismerem, hogy jó a hangja, sajnos az intellektusához nem tudok hozzászólni

2. Ettől függetlenül hidd el, hogy mindent megmondanak neki, mint ahogy minden sztárnak, ezt hívják emage-nek, jó hangja sok embernek van, sok a szép is de sokan nem is lesznek sztárok csak páran, akikben az ipar meglátja a lehetőséget, ahol nagy előny. Hogy az ember azt csinálja amit mondanak neki, jó emberekkel veszi körül magát. Te sem gondolhatod komolyan, hogy ennyi ember feladatát egyedül látja el, vagy hogy bárki is dolgozna vele ha ezeket a dolgokat o mondana meg, ezek eltalaban (mit mond, kivel van, stb.) szerződésbe vannak foglalva.

2020. nov. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!