Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mikor jelenik meg avram...

Mikor jelenik meg avram latosca könyve?

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 22:09
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
31%
Pontosan arra próbálja rávenni a nőket, hogy se egymást, se magukat ne bántsák a kinézetük miatt, inkább szeressék magukat. Ha ti akik egy képernyő mögül háborogtok kipróbálnátok, lehet nem lenne ennyi időtök vele foglalkozni akit állítólag úgy utáltok. Honnan veszed, hogy minden percet lefotóz, amikor elmegy valamerre, ha nem tudod mit csinál, amikor nem látsz tőle képeket? Van valami varázsgömböd, amin figyeled őt? Nagyon rá vagy kattanva ahhoz képest, hogy így kivagy rá. Én pont az ilyenek szavára nem adok, akiknek az írásáról süt a rosszindulat és a savanyúság. Neked milyen életed van, hány barátod, hogy nincs jobb dolgod, mint egy számodra ismeretlen életében vájkálni a neten? Én elgondolkoznék. Három gyermekes édesanya vagyok, ráadásul mind a három lány. Szomorú látni, hogy így megpróbálnak páran szétszedni egy nőt, sőt egy anyát. Örülök, hogy vannak még ilyen nők is mint ő, akik támogatják a nőtársaikat és nem csak a kritizáláson jár az eszük. Szerintem mindenki sepregessen előbb a saját háza táján. Én biztos, hogy megveszem a könyvet és ezzel nem vagyok egyedül.
2020. nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
71%

Na, ez a válasz több sebből is vérzik...


"Pontosan arra próbálja rávenni a nőket, hogy se egymást, se magukat ne bántsák a kinézetük miatt, inkább szeressék magukat."


Első sorban, nem azzal van a bajom, hogy biztatni próbálja a nőket. Sőt! De számodra nem lenne idegesítő, ha egy olyan nő, aki csomó filter és smink nélkül kifejezetten szürke kisegér, azt mondja 0-24, hogy ő milyen szép? Nem baj az, ha valaki tisztában van magával, de ő már rég átlépte a beképzeltség küszöbét.


"Honnan veszed, hogy minden percet lefotóz, amikor elmegy valamerre, ha nem tudod mit csinál, amikor nem látsz tőle képeket?"


Miután a gyerekét 0-24-ben kiteszi, még ha azt is mondta, hogy ő aztán nem fogja, sőt, még egyszer a szarát is kitette, akkor képzelheted, hogy mi történik, mikor elmegy valahova! Komolyan! Régebben (meg lehet most is, nem tudom mert már nem követem), bármikor mikor elment valahova minimum 10 képet kitett Instára. Amúgy meg, egyszer ő maga mondta, hogy csomót ül otthon (még a baba előtt), és nézz valami hülye valóság showkat.


"Én pont az ilyenek szavára nem adok, akiknek az írásáról süt a rosszindulat és a savanyúság."


És egy olyan nőnek a szavára adsz, aki LOPOTT és RENDŐRSÉGEN is volt? jaj...


"Szomorú látni, hogy így megpróbálnak páran szétszedni egy nőt, sőt egy anyát."


Én csak az igazat mondtam meg, nem akartam szétszedni. És ha valaki anya, akkor már nem is lehet őt kritizálni?


" Én biztos, hogy megveszem a könyvet és ezzel nem vagyok egyedül."


Ja, a sok befolyásolható tini és buta felnőttek csoportját bővíted. De áldásom rá! Ha megakarod venni, akkor vegyed.

2020. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
67%
Ott a pont utolsó 😊😋 de mindig lesznek olyanok akiknek sohasem nyílik fel a szemük 😉 ha 10 lánya lenne akkor sem..
2020. nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim válasza:
45%
Feltűnt, hogy a kérdező egyetlen aprócska dologra volt kíváncsi? Mikor jelenik meg a könyv? Én nem láttam sem olyan kérdést, hogy volt-e rendőrségi ügye, sem olyat, hogy ki nem fogja megvenni és miért. Ehhez képest jöttél te, és lehordtad Avramot a sárga földig anélkül, hogy ezekről a dolgokról bárki bármit kérdezett volna. Nem mellesleg ilyet állítani, hogy rendőrségen volt óriási felelőtlenség, mert ez erős rágalmazás és nagyon megüthetnéd a bokád, ha úgy adódna. Azt, hogy kinek hány sebből vérzik a mondandója ne feszegessük, mert te akkor már elvéreztél volna kedves. Az egyik percben még a pár nappal ezelőtti sztorijáról írsz, a másik percben már nem követed. Egyik percben “tuti volt már rendőrségen” a másikban már kijelented, hogy volt. Úgy dobálózol a “labilis, instabil, hisztérika” szakszavakkal, mintha megtehetnéd. Nem teheted meg, mert nem vagy szakember. Ilyen kijelentéseket csak képzett pszichológus vagy pszichiáter tehet, azt is csak ha kérik. Te egyik sem vagy, ez nyilvánvaló, és nem is kért rá senki. Ha téged elszomorít, hogy hova jutott ez a nő, akkor már rég túlságosan sok érzelmet fektetsz egy olyan ember életébe, aki azt sem tudja, hogy téged esznek-e vagy isznak. Azt sem értem, hogy olyan tájékozott vagy vele kapcsolatban, de azt valahogy nem tudod, hogy egyáltalán nem kell munkát keressen, mert nem egyszer mondta már el, hogy ő vezeti konkrétan a cégüket. Szóval valóban nem lehet annyira hülye, főleg, hogy emellett igen szép zsebpénzt is csinál a videóival anélkül, hogy mindenféle szponzorált “sokan kérdeztétek, hogy mivel törlöm ki a fenekem” tartalmakat gyártana, mint sok más ismert ember az interneten, akik még a gyerekük pelenkáját is szponzoroktól kapják. “Ha valaki nem több, kevesebb mint egy átlagos nő” itt meg kell kérdezzem, ki szerint? Azzal semmi probléma, ha szerinted átlagon aluli, sőt egyenesen ocsmánynak is tarthatod, de a szépség szubjektív. Te nem döntheted el, hogy valaki szép, avagy sem. Igenis csináljon úgy, mintha fullos lenne. Ezt próbálja a ti agyatokba is sulykolni, hogy ti is csináljatok úgy nyugodtan, ha fél lábatok van, akkor is. Mi olyan negatív ebben? A barátokról egyszer mondta egy videóban, hogy ő nem annak a híve, hogy sok barátod legyen, csak néhány, akikben viszont megbízhatsz. Lehet, hogy ott külföldön ahol élnek nincs sok barátja, de Magyarországon több, mint százezer ember rajong érte. Láttam már nem egyszer, hogy elismert hírességek barátkoznak vele, nem holmi Való-Világosok, hanem példának okául Tóth Vera, Artisjus-díjas, elismert énekesnő. Akkor ő is hülye lenne? A gyermekét pedig nem teszi ki 0-24-ben, sőt leszedte a vele kapcsolatos tartalmakat. Valószínüleg pont azért, mert rájött, ezzel kaput nyit az embereknek, hogy ott bántsák, ahol a legjobban fáj. Amikor otthon ült és valóság show-kat nézett már bőven a terhessége végénél járt, ráadásul egy világjárvány közepén, amikor karantént rendeltek el. Majd ha egyszer terhes leszel rájössz, milyen is az. Én már végigcsináltam háromszor. Nem sok kedve van az embernek aktívkodni egy 4 kg-os dinnyével a hasában. Te attól nagyon távol állsz, hogy az igazat megmondd. Te a te véleményedet mondhatod meg, a te nézőpontodból, ami sajnos nagyon elhomályosodott a sok utálattól. Egy újdonsült anyát kritizálni igenis nagyon csúnya dolog. Ő maga is megosztotta a követőivel, milyen nehéz az anyaságba belerázódni, de hozzá tette, hogy egy csodálatos dolog is egyben. Szívtelennek kell lenni ahhoz, hogy egy olyan érzékeny, törékeny állapotban lévő nőt, aki nem rég szült bántani tudjunk. Engem pedig kérlek ne butázz le, mert én sem bántottalak meg. Senkinek nincs szüksége az áldásodra ahhoz, hogy megvegye azt a könyvet. Te nyilván ne vedd meg, ha ennyire taszít, de ez a sok rossz érzés, ami árad belőled előbb-utóbb nem mást fog felőrölni, mint téged. Keress valakit, aki szimpatikus, és foglalkozz vele. Annak több értelmét látom, mint valaki olyat elemezgetni, és idegesíteni magad rajta, hogy fullosan viselkedik, akit nem is kedvelsz. Én nem is szeretnék tovább vitázni, hiszen az igazi kérdésre a választ egyikünk sem tudja. Innentől tárgytalan a dolog. Szép estét mindenkinek, és remélem megfogadjátok egy idősebb nőtársatok tanácsát: Olyan emberekkel foglalkozzatok, akik jó érzéseket hoznak elő bennetek!
2020. nov. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
76%

"Feltűnt, hogy a kérdező egyetlen aprócska dologra volt kíváncsi? Mikor jelenik meg a könyv?"


Igen, és egyesek próbálták felnyitni a szemét, hogy nem éri meg arra a trutymóra pénzt kidobni. Ez olyan, mint egy normális könyv esetében. Ha valakik tudják, hogy azt a könyvet nem éri meg megvenni, akkor arra buzdítják az illetőt, hogy ne vegye meg, mert csak pénz kidobás. Ezt hívják véleménynek.


"Ehhez képest jöttél te, és lehordtad Avramot a sárga földig anélkül, hogy ezekről a dolgokról bárki bármit kérdezett volna."


Nem én voltam az egyetlen. Nekem a 11 válasz volt az első, amit leírtam.


"Nem mellesleg ilyet állítani, hogy rendőrségen volt óriási felelőtlenség, mert ez erős rágalmazás és nagyon megüthetnéd a bokád, ha úgy adódna."


Hát, ebben egyet kell értsek veled, hogy egy picit erős rágalmazás, de a lopás 100% igaz. Ő maga tette ki nem rég a storyába, hogy hogyan kell lopni energiaitalt, de aztán gyorsan letörölte, mert észrevette, hogy tömegesen követik ki. Azt a storyt mondjuk nem a saját szememmel láttam (mert mint mondtam, nem követem), de nagyon sokan mondták azt, hogy igaz, és tényleg láttam a követési számot megcsappanni.


"Azt sem értem, hogy olyan tájékozott vagy vele kapcsolatban, de azt valahogy nem tudod, hogy egyáltalán nem kell munkát keressen, mert nem egyszer mondta már el, hogy ő vezeti konkrétan a cégüket."


Na azt b@szom én! Attól mert valaki hetente 1-2 ír valami kis papírmunkát idegennyelven, az még nem azt jelenti, hogy ő vezeti. Egy komolyabb szerződést biztos nem tud megírni, és értelmezni sem.


"Úgy dobálózol a “labilis, instabil, hisztérika” szakszavakkal, mintha megtehetnéd."


Nem vagyok szakember, az tény, de ez a nő csak és kizárólag a pozitív kritikát képes elviselni, ha pedig valaki meg meg róla fogalmazni valami negatívat (nem alpári módon), akkor neki elgurul a gyógyszere. Amúgy most olvastam itt gyakorin egy ilyen Avramos kérdésben, hogy egy anyukától kapott egy levelet, aki leírta, hogy mennyit hazudozik, meg a gyerekével is mit csinál. Erre fel tudod mi történt? Egyik napról a másikra az összes videó eltűnt, ami a babával volt kapcsolatban és tele volt hazugságokkal. Komolyan! Valaki beszól neki, hogy lapos a segge és jövő héten kés alá fekszik. Na ez a ti magabiztos nőtök, egy negatív kritikát képtelen elviselni.


" Azzal semmi probléma, ha szerinted átlagon aluli, sőt egyenesen ocsmánynak is tarthatod, de a szépség szubjektív."


Nem tartom ocsmánynak, de határozottan nem ő világ szépe, és egy idő után idegesítő lesz, ha valaki folyamatosan elmondja hogy ő milyen gyönyörű, pedig határozottan nem az. Hosszú ló arc, tepsi fenék, derékig érő mellek, csüngő has (ez a gyerek előtt is nagyjából így volt, de azután csak rosszabb lett).


"A barátokról egyszer mondta egy videóban, hogy ő nem annak a híve, hogy sok barátod legyen, csak néhány, akikben viszont megbízhatsz."


Ezzel én is pont így vagyok. Nekem sincs nem tudom én mennyi barátom, de ha már külföldön van, de külföldön is lehet barátokat szerezni, még ha csak 1-2 is. Ez nem annyira jó, hogy csak 700km vannak barátaid.


"de Magyarországon több, mint százezer ember rajong érte."


Igen, befolyásolható tinik, akik a való világot nézik és a buta felnőttek.


"A gyermekét pedig nem teszi ki 0-24-ben, sőt leszedte a vele kapcsolatos tartalmakat."


Igen, azért szedte le, mert egy anyuka beszólt neki, hogy miért teszi ki őt folyamatosan, hiszen azt mondta egy videójában, hogy alig fog belőle megmutatni valamit.


"Amikor otthon ült és valóság show-kat nézett már bőven a terhessége végénél járt."


Azelőtt is ugyan az volt a helyzet. És én most nem arra gondoltam, hogy menjen futni a terhessége közben, de kicseszett magyar reality show helyett olvashatott volna és fejleszthette volna az agyát.


"Egy újdonsült anyát kritizálni igenis nagyon csúnya dolog."


Magyarázza már meg nekem valaki, hogy attól mert valaki anya, attól miért nem lehet őt kritizálni?


"Te nyilván ne vedd meg, ha ennyire taszít, de ez a sok rossz érzés, ami árad belőled előbb-utóbb nem mást fog felőrölni, mint téged."


Én nem negatívkodni akartam, csak az igazat mondtam meg róla. Ez ennyire fáj? A rendőrséges ügyön kívül minden igaz. Ő maga mond magának folyamatosan ellent.

2020. nov. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
63%

Tűpontos utolsó 👍👌😊

Én annyiban gondolom másképp, hogy nekem erős jó indulattal sem szép. Erős vakolat nélkül meg egy 66. szürke egér 😁😅 sztem ő is tudja ezt jól, ezért a sok kompenzálás

2020. nov. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
11%
Mindenkinek más a szép. Az arcán, nem tud változtatni, mert ez genetika és a bőrén sem nagyon. De ha leadni 5-10 kg, akkor az alkata egész szép lenne. De most... én egy szép idomot nem tudok tőle kiemelni, mindene egybe van folyva. És tudjátok, számomra bárki, aki folyamatosan azt hangoztatja, hogy ő milyen szép és hogy mennyire imádja magát, akkor annak általában pont az ellentéte az igaz.
2020. nov. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
48%
Akkor legyetek ketten, hárman, nekem mindegy kedveseim. Mindenkinek joga van a saját véleményéhez. Másokat bántani nincs jogunk. Akár csúnyák, akár szépek, akár ismertek, akár nem. Csak kussoljak szépen...hát, ez több mindent elmond az itt fröcsögő hozzászólókról, mint rólam. Nyalogassátok csak a sebeiteket, amiket más sikere és önbizalma ejt rajtatok. Ezek a kifogások mind nem mások, mint a saját kis lelketek megnyugtatása. Torzan látjátok a dolgokat. Ez egy védelmi reakció, amit az vált ki belőletek, hogy kevésnek érzitek magatokat. Aki elégedett magával soha az életben nem fog más önbizalmán idegeskedni. Soha. Engem nem kell meggyőzzetek semmiről, mert felnőtt nő vagyok, aki el tudja dönteni kivel szimpatizál és kivel nem. Erre is ráfoghatjátok, hogy befolyásolható vagyok, de mint látjátok nektek sem sikerül befolyásolni. Törődjetek bele, hogy nektek bármi legyen a véleményetek, nem lesz mindenkinek veletek egyező a véleménye. Mindig lesznek, akik kedvelik ezt a nőt. Nektek őszintén, a szívem mélyéből kívánom, hogy gyógyuljatok és változtassatok a látásmódotokon, mert toxikus emberek vagytok. Másokra is, de legfőképpen magatokra.
2020. nov. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
55%

Na most érkezett meg az "irigyek vagytok arra, hogy ő híres és szép" hozzászóló, amihez még az a rész is hozzátársul, hogy mi csak azért mondjuk ezeket, mert mi vagyunk a sérültek és így próbáljuk a frusztrációinkat kiadni. Erre nem is fecsérlem a szót, mindenki döntse el, hogy mit hisz. Önbizalom.... egy frászt. Ez már csak puszta beképzeltség. Akinek egy egészséges önbizalma van, annak nincs szüksége tiniknek a szívecskés kommentjeire, nem megy agybetegbe egy negatív komment láttán és nem mondogatja folyamatosan hogy ő milyen gyönyörű. Még egyszer mondom, az ember jó ha tisztában van magával, de Avram egyszerűen csak beképzelt, semmi több.

Amúgy meg 22., szerintem ez nem Avram, mivel ő ékezetek nélkül ír.

2020. nov. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
74%
Na szemezgess, jönnek elő a könyvéből ezek az izzadságszagú, eszméletlen magasröptű idézetek.. az új oravecz nóra.. látszik, hogy két pelenkázás közbe hányta össze 1 perc alatt.
2020. dec. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!