Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mikor jelenik meg avram...

Mikor jelenik meg avram latosca könyve?

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 22:09
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
20%
Húha de leszavaztatok.:D <3 Ti azt honnét tudjátok,hogy ő két pelenkázás között dobta össze,ott voltatok? A másik, nem olvastátok,csak valaki mondja rá,hogy sz˙r,akkor az úgy is van?És különben is,ha két pelenkázás között dobta volna össze,az kit hogy befolyásol?? Már csakazért is el fogom olvasni,és tudom,hogy segíteni fog,hisz az önbizalom növelős vidóiban is nagyon jó tanácsokat adott.És különben insájára is kitett olyan szép és igaz idézetek,amiket ő írt,pl.: Ha elcsúszik egy nő koronája,te igazítsd meg,anélkül,hogy világra kürtölnéd,hogy elcsúszott.Csak az próbálja meg elvenni a másik koronáját,akinek nincsen sajátja. :P És ha annyira utáljátok őt,lehordjátok, még a munkásságát is,akkor miért foglalkoztok vele? Miért töltitek azzal az időtöket,hogy egy oldalon,ráadásul névtelenül lehorDjátok őt,és bántjátok?Tudjátok,hogy mindig azt szokta mondani,hogy valaki azért bánt valakit,mert nincs elég önbizalma,és azt hiszi attól jobb lesz neki,ha a másikat bántja,pedig nem,csak magával nincs kibékülve. És gondolom megint le lesz szavazva a kommentem,mert ahogy látom,bárki,aki Avram mellé áll,azt leszavazzátok,és kioktatjátok.De saját vélemény mindenkinek lehet,ezt nem vehetik el senkitől.Köszi a leszavazást.Puszi nektek.:D
2020. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
94%

Kedves utolsó, én olvastam a "könyvet" (fent van már torrenten, akit érdekel) és igen, látszik hogy nem sok energiát fektetett bele. Csomó olyan dolgot írt le benne, amit már 20 láttam Facebookon, illetve amit a videóban mondott. Na meg, több mint a fele képekből áll és olyan részekről, amit neked kell kitölteni. Elég nehéz élted volt/van, ha egy olyan embert látsz példaképnek, aki még a saját életét sem tudja rendbe rakni. Egy negatív komment láttán idegbajos lesz, képtelen elviselni a negatív kritikát, még ha az építő jellegű is és nem trágár. Na ez a ti magabiztos nőtök! Amíg nyaliznak neki, addig azt szereti, ha meg nem, akkor vagy komment törlés vagy ráküldi a tini sereget.

De most komolyan! Szerinted, egy olyan ember, aki tudja magáról hogy ki, hova tart, mit szeretne elérni az éltben, annak szüksége van Avramnak a könyvére és tanácsaira? Neki pont az ilyen instabil lelkiállapotúak a célközönsége, mivel ők könnyen manipulálhatóak.

2020. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,ebbe bele se gondoltam :( Most sz.rul érzem magam.Azért köszönöm a válaszod. :)
2020. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Jééé! Sikerült valakit felvilágosítsak, aki még hallgatott is rám. Nagyon becsülöm az olyan embereket, akik képesek bevallani, ha valamiben nem volt igazuk, ÉS még bocsánatot is kérnek. Nagy taps az utolsónak!☺
2020. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Én is örülök ☺️👏👐 reméljük többen fognak látni és nemcsak nézni ☺️
2020. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm nektek :)
2020. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!