Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mikor jelenik meg avram...

Mikor jelenik meg avram latosca könyve?

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 22:09
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
77%
Az ő tartalom gyártása egy elsüllyedt hajó. Amúgy sem volt túl szárnyaló, de végképp kicsúszott alóla a talaj. A könyvét már szazszor bejelentette.. Valódi kiadó nem áll vele szóba. Más nem valószínű, hogy szponzorálja őt ebben. Ha gondolod, ajánlok neked könyvet:)
2020. dec. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
78%

Ez a nő beteg..

Az utolsó 50 követésének 80% seggmutet és plasztika..

Azért abban van valami ironikus, hogy ő papol az önbizalomról, de fenék edzés az nem opció. Ilyen fiatalon előbb vállalná be a kést, altatást stb. mint kitartással edzeni, hogy ne zsák alakja legyen. És ez írt könyvet az önbizalomról. Gyerekek az se komplett, aki megveszi.

2020. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
80%
Te jó ég! Én is egy lusta figura vagyok, és van 4-6 kg pluszom, de azt hogy kés alá feküdjek, azt sose tenném meg semmi pénzért (persze, ha nem muszáj). De ez a nő... beszól neki valaki és már plasztikáztatja is magát. Sőt, egy elég veszélyes műtétről beszélünk, mert a fenék plasztikánál a leggyakoribbak a mellékhatások és a halálozások. Szóval Avram, mivel tudom hogy nézel minket, kérlek ne tedd ezt magaddal. Nem miattad aggódok, hanem amiatt a gyerek miatt, akinek ha valami történik az anyukájával magára marad, mert hogy a kőműves pasid nem fog vele foglalkozni, az is biztos.
2020. dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
75%

Na megérkezett a könyvecskéd 😅 kijött a videó is hozzá, amin +15 év, fiatalítani kellett volna a tinikhez, nem oregiteni. A fukszok meg a hajszin tiszta miskolci feeling 😂😂😂 legalább a rokonai Drágika és társai közül nem lóg ki. Bár nem tudom, hogy engedték be a rokonyok azok után ahogy elmondta, lehordta őket mindennek nyilvánosan..

Amúgy meg az instan van egy másik profil aki ingyen elküldi mindenkinek, írj neki ha annyira kell 😂😂😂😂

2020. dec. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
21%
Durva hogy az utálói mennyit foglalkoznak vele
2020. dec. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
76%
Durva, hogy a követői képesek 4000 ft kiadni egy olyan könyvért, amiben alig van pár tanács, kérdések és csomó üres lap van, amit neked kell kiteljesíts. Hát mindjárt megyek én is könyvet írni!
2020. dec. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Most láttam sztoriba, hogy kb. fél centi vastag a könyv, tele van színes képekkel, mindenféle rajzok, de az írások ki sem töltik a lapokat 😰🤯 ennek tényleg semmi értelme 4-5 ezer forintért 😰😰 szerintem nincs 50 oldal az egész 🤯 ha ez segít valakinek 😰 ehhez tényleg pofa kell 😰
2020. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
19%
Nem számít milyen hosszú könyv,ha ő mindent beleadott,szeretettel készítette,azzal a céllal,hogy másoknak segítsen.;)
2020. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó akkor vedd meg, pont a te penzedre pályázik, dalolva fizess neki!
2020. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy olyan könyv, ami két pelenkázás között dobott össze. De ha te megakard venni... ám legyen. -4000 ft-ot veszítesz, ő meg annyival gazdagodik...
2020. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!