Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Puzsér Róbert...

Szerintetek Puzsér Róbert hipokrata?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 15:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Valamennyire mindenki az... De azt gondolom több Puzsér kéne ebbe az országba
2020. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam sokáig, de mostanában nagyon pénzéhesnek kezdem látni...
2020. nov. 30. 16:29
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, hogy ez mennyire egyértelmű, de ő állítólag csak pénzért megy mindenhova. Nekem ezzel nincs bajom, csak mondom, hogy már évek óta "pénzéhes". Egy ismerősöm az egyik egyetemen HÖK-ös volt, meg akarták hívni Puzsért, aki mondta, hogy 50 ezerért eljön. Persze így a HÖK végül nem hívta el :D Pedig ha csak 500 FT-t beszednek mindenkitől, meg is lett volna a gázsi. Puzsér meg van olyan figura, hogy 100-nál több embert is össze tud rántani. Úgyhogy lehet, hogy pénzéhes, de ő gyakorlatilag ebből él szerintem... :D
2020. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Pénzéhestől messze van. Elmondta a műsorában, hogy a meghívótól függ az összeg, amit elkér. Azt meg ne várja senki tőle, hogy ingyen utazza körbe az országot és tartson előadást, a szervező meg jó pénzt kaszáljon vele...
2020. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Nem hipokrata!
2020. dec. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ő se megy el ingyen valahova.
2020. dec. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen senki nem csinál meg semmit, és mindenkinek meg kell élni valamiből.
2020. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Az idő meg a benzin az pénz.
2020. dec. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Neki is van családja és élni kell valamiből. Mondta hogy az M1 is meghívta de nem ment mert az m1 nem volt képes kifizetni neki 100 ezer forintot. Holott évente milliárdokat füstölnek el az emberek adójából. Aztán persze ő lett a pénzéhes.


Amúgy olyan szintű tudása van a dolgokról, amit egész élete folyamán szedetr össze, senki ne várja hogy ingyen dolgozzon. Ő is egyetemet végzett ember, a tanaroktol és orvosoktól sem várjuk el hogy ingyen dolgozzanak.

2020. dec. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


#9. Mondjuk nem PhD-s, nem is filozófus és amit csinál az sokszor laikus konyhafilozófálgatás...


Nekem a sok közül, az az egyik problémám, hogy például az új könyvét reklámoztatja, interneten és tv-ben is.


Holott a reklámokat egész munkássága alatt elítélte és azt mondta, hogy Ő maximum egy saját felületén hirdetne, például a Facebook oldalán.


Vagy ha lenne egy óriásplakátja, akkor ott csupa fekete fehér betűvel kommunikálna.


Illetve a könyvének az egyik reklámja szándékosan ironikus, erősen eltúlzott.

Azt a taktikát alkalmazza, amit például Flou Tomi, vagy Dancsó Péter részéről folyamatosan kritizált.


Szóval most van egy reklámja, de ha valaki ezt számon kérné rajta, akkor Puzsér a pofádba röhög, hogy “Na mi van?! Nem érted az íróniát?” vagy hogy “Ez ön kritika, nem vágod?!”...


De ez csak egy problémám a sok közül.

2020. dec. 16. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!