Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Puzsér Róbert...

Szerintetek Puzsér Róbert hipokrata?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 15:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a tv-be őt meghívták és nem bekérdezekedett reklámozni. A Facebook meg a YouTube az a saját oldala, ahol Puzséros tartalmat közvetít.

Akkor lenne igazad ha a könyvét egy filmet megszakítva látnád a tv-ben, vagy kiplakátolva a városban, vagy youtube videót megszakítva látnád mint reklámot. A saját felületein reklámoz, nem ott, ahol semmi keresnivalója nincs. Ne lepődj meg ha felvagy iratkozva a csatornájára vagy lajkolod az oldalát, és ott Puzséros reklám van.

2020. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Az ATV-n és a Spirit FM-en is reklámozták.
2020. dec. 16. 16:25
 13/18 anonim ***** válasza:
69%
Az a munkahelye, csak úgy megsúgom.
2020. dec. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
Műsora van az ATV-n, nem meglepő, hogy megkérdezték a könyvéről egy interjúban. Nem láttam minden videóját, de nem hinném, hogy mindenféle reklámot teljesen elítélt volna.
2020. dec. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"amit csinál az sokszor laikus konyhafilozófálgatás..."


De örülök, hogy ezt valaki végre leírta!


Ennek ellenére ebben a kérdésben Puzsér pártját fogom. Szerintem rossz, hogy elvárják az emberek, hogy mindenki szívességből meg referenciából csináljon dolgokat, mert majd neki is miylen jó lesz ez. Egyszer Náray Tamás beszélt erről, akit szintén nem találok szimptaikusnak, de ebben igaza volt. Egyedül a HÖK-ös dologra mondom, hogy elmehetett volna ingyen, mert diákok, iskolák szervezésében sokan másképp állnak a dolgokhoz.

2021. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Holott a reklámokat egész munkássága alatt elítélte és azt mondta, hogy Ő maximum egy saját felületén hirdetne, például a Facebook oldalán."


Ha ez igaz, az tényleg álszentség. de eleve minek kellett kritizálnia a reklámokat? Ennél okosabb is lehetett volna. ha én írnák valamit, én si reklámoznám, ezzel az még önmagában nem válik rosszá. Kiváló magasirodalmi műveket is reklámoznak, vagy komoylzenei koncerteknek is van plakátja.

2021. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Írnék, nem rínák, csak elgépelé, bocsánat.
2021. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
írnák helyett, na egyre jobb vagyok :D
2021. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!