Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » De most komolyan, mit esznek...

De most komolyan, mit esznek a BTS nevű koreai borzalmat alkotó hét erősrn metroszexuális kölykön?

Figyelt kérdés
Mire fel ez a nagy őrület? Már az animeimádatot se bírtam megemészteni, erre jön ez. Hogy tudnak lányok, sőt, nők ilyen fazonokba beleszeretni? Úgy érzem, elkorcsosult a világ...

#zene #anime #Korea #K-pop #BTS #Koreai fiúk
2020. dec. 6. 06:08
 251/300 anonim ***** válasza:
79%

heyyyo homies, jöttem én is kicsit pofátlankodni yk (ง'̀-'́)ง

szóval, én még mindig nem vágom hogy ezek a net huszárok miért vannak még mindig azon leakadva hogy miért szeretik ennyien a fiúkat (mondjuk csak elég rájuk nézni but nevermind)

a sok hozzád hasonló ember mint te, kedves kérdező fel van akadva azon,hogy mi armyk folyton támadunk titeket. de hadd mondjak valamit..vagy inkább kérdezem. miaszentségesúristennekellmindigprovokálni? 😃 like,nem szereted őket hát ok..basszus ez már a te dolgod,de nem kell ide jönni és rögtön ki írni egy ilyen mihaszna kérdést plusz ide csődíteni a többi társadat akik hasonlóan vélekednek a bangtanről.

kezdjük ott,hogy ha már eleve a fos/kínai b*zik/metroszexuális kölyök megjegyzésekkel jösztök,azt várjátok el az embertől hogy ezt elnézze nektek? nem fogjuk, még jó hogy szarrá támadunk titeket bahahahahaha. mert egyszerűen nekünk az a hét "metroszexuális kölyök" fontos, fontosabb mint hinnéd.persze ezt ti, hozzád hasonló unalmas emberek nem fogják megérteni ;(

és amúgy most,hogy így ezt ki irtad a lelkednek könnyebb lett? történt valami ami a javadra szolgált azért mert ezt ki írtad?nope,szerintem ugyanolyan idióta ember vagy mint eddig :) oh sorry,de ha nektek lehet bármit mondani a rajongókról (még a normálisabb fajtáról is) meg magukról a fiúkról akik arany szívű FÉRFIAK (éés nem kölykök lmao) akkor hát viseljétek a rátok zúduló hatet is :D jah amúgy csak most mondom drágáim, hogy attól, hogy itt, esetleg magatok közt sz*rrá hordjátok ezt a hét embert, még rohadtul nem fognak kevesebbet érni,a banda ugyanolyan sikeres marad mint eddig. irigység az meg betegség, tudjátok :(

so én azt mondom,felesleges ide több ilyen kérdést ki irni, annyira nonszensz dolgokért koptatjátok az ujjatokat de komolyan- vagy amúgy felőlem lehet,de egyet jegyezzetek meg..saját magatokat minősítitek le, még akkor is, ha senki nem tudja kik vagytok.

köszöntem ;)

2021. jan. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 252/300 anonim válasza:
100%
ohm.. Mar megoldodott.. A kerdezonek megjott az esze tok rendes.
2021. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/300 anonim ***** válasza:
100%
251, azóta a Kérdező is megtalálta a fényt :D Megoldódott :)
2021. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 254/300 anonim ***** válasza:
100%

Viszont nagyon eltűnt a kérdező egy ideje, nem válaszolt. :(


Amúgy én vagyok az a csaj, aki a True Beauty-ról kérdezett. :D Most a 12. rész megborított rendesen.


Üdv körünkben 251-es.

2021. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 255/300 anonim válasza:
100%
ahhh a True Beauty tenyleg joou :D no de a boku no pico xDDD
2021. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 256/300 anonim ***** válasza:
100%
Boku no Pikó András
2021. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 257/300 anonim ***** válasza:
100%
254, na igen..True beauty :) alig várom az utolsó epizódokat.
2021. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 258/300 anonim ***** válasza:
100%

+ 2

érdektelen

2021. febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 259/300 anonim ***** válasza:
100%
hozászólás
2021. febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 260/300 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok? Hogy vagytok azóta?
2021. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!