Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » De most komolyan, mit esznek...

De most komolyan, mit esznek a BTS nevű koreai borzalmat alkotó hét erősrn metroszexuális kölykön?

Figyelt kérdés
Mire fel ez a nagy őrület? Már az animeimádatot se bírtam megemészteni, erre jön ez. Hogy tudnak lányok, sőt, nők ilyen fazonokba beleszeretni? Úgy érzem, elkorcsosult a világ...

#zene #anime #Korea #K-pop #BTS #Koreai fiúk
2020. dec. 6. 06:08
 281/300 anonim ***** válasza:
100%
Igaz
2021. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 282/300 anonim ***** válasza:
100%

Uristen :D

Ujra rátaláltam erre a kérdésre, ahová utoljára lassan egy éve szóltam hozzá.

Aktív még valaki? Azóta miujsag van veletek?

2021. nov. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 283/300 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy aktív vagyok!

Velem minden oké!

2021. nov. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 284/300 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Hogy van mindenki?
2021. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 285/300 anonim ***** válasza:
100%

En eppen karantenban csucsulok otthon, es olvasgatok, meg forumozok :D Tobbiek?

Mit szoltatok a sok angol nyelvu bts comebackhoz?

2021. nov. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 286/300 anonim ***** válasza:
100%

Én most úgy döntönttem, hogy ma nem megyek be az óráimra.


#285 háát nem is tudom. Nekem nem annyira jönnek be ezek az új számaik. Mondjuk a Coldplayes kollab nem lett rossz.

2021. nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 287/300 anonim ***** válasza:
100%
En is igy vagyok vele utolso. Hianyolom a regi BTSt :(
2021. nov. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 288/300 anonim ***** válasza:
75%

Fuu mi lett itt XDD

287 komment wow

Egyébként a kérdezővel valamelyest egyet kell értsek. A legtöbb mai kpopfan nem a zene miatt lett rajongója a műfajnak. Ezt úgy mondom, hogy 10+ éve imádom a műfajt töretlenül. Van némi rálátásom a dolgokra, és nem mint külső szemlélő írok a dologról.

Az első dolog, hogy manapság a kpop a mai tini rajongók számára nem a zenéről szól, hanem a beteg fanfiction-ökről, beteg képzelgésekről és a kpop eltorzításáról. És ez leginkább az olyanokat zavarja akik már régóta szeretik a műfajt és olyanok miatt megy el másik irányba akik 1-2 év és azt sem fogják tudni, hogy mi a kpop.

A másik dolog, hogy siralmas a kpoprajongók felhozatala és csodálkozunk, hogy lenézik emiatt a műfajt? A mai fanok többsége vagy lelkileg sérült, introvertált, visszahúzódó, magánakvaló, esetleg testi problámái vannak vagy az átlagtól eltérő egyéb szexuális beállítottságúak. És ha a mai fanok magukba néznek akkor tudják, hogy igazam van. De könyörgöm ennek mi köze a kpophoz? Szerintem semmi. Egyetlen dolog van emögött, hogy az ilyen emberek itt nyugalmat találnak, mert a többi is ugyanolyan "roncs" mint ők maguk. A kpop fandom mapanapság ugyanazt szerepet tölti be, mint a kockák számára a PC játékok, ahol önmaga lehet, ahol nem csúfolják, és nem nézi le senki. Ismerek mai kpop fanokat, az egyikük egy önbizalomhiányos korai húszas éveiben lévő leszbikus lány, nulla önbizalommal, a másik egy depressziós tini, akit állandóan bántanak a suliban, a harmadik egy depresziós tini srác, aki naphosszat sír a párnájába temetkezve. És sorolhatnám. Alig találni olyan ambereket a kpopfandomban, akinek nincsnek problémái. Most komolyan, mi ez? Az ilyenek tényleg a zene miatt lettek kpopfanok? Ne hitegessük egymást. Felépítettek a kpop-ról egy hamis képet magukban, amely szerintük meleg, lányosarcú srácok, és leszbikus lányok gyülezete. Most komolyan, normálisak vagytok? Ez nagyon nagyon messze van már a zene szeretetétől. És minden régi fannak a nevében szeretném megköszönni, hogy tönkreteszitek nekünk ezt a műfajt, mivel ti vagytok a többség ezért a ti igényeiteket fogják a cégek kielégítani, de amikor ti már nem lesztek fanok, mi még mindig szeretnénk azok lenni, és nem egy ilyen kpop-ot szeretni.

Kérlek titeket, hogy inkább pszichológushoz forduljatok és ne tönkretegyétek azt az imádnivaló műfajt, lelki szemetesládának használva.

2021. nov. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 289/300 anonim ***** válasza:
100%
Leginkabb csak azert van ennyi valasz mert a vegen, mar a kerdezovel is kibekultunk, es csak beszelgetni jartunk ide fel :)
2021. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 290/300 anonim ***** válasza:
82%

288-ast adom

én 2018 óta vagyok rajongójuk,de hála istennek a normálisak táborába tartozom!

2021. dec. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!