Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » De most komolyan, mit esznek...

De most komolyan, mit esznek a BTS nevű koreai borzalmat alkotó hét erősrn metroszexuális kölykön?

Figyelt kérdés
Mire fel ez a nagy őrület? Már az animeimádatot se bírtam megemészteni, erre jön ez. Hogy tudnak lányok, sőt, nők ilyen fazonokba beleszeretni? Úgy érzem, elkorcsosult a világ...

#zene #anime #Korea #K-pop #BTS #Koreai fiúk
2020. dec. 6. 06:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/300 anonim ***** válasza:
22%
A tinilányok közül régebben is sokan rajongtak a lányos arcú,androgün pasikért,aztán később,felnőttként kinőtték ezt,már a férfiasabb karaktereket preferálták.Ezt tudják a zenei menedzserek,szóval direkt ilyen karaktereket futtatnak a célközönségnek.Azt mondod, hogy felnőtt nőknek is bejönnek ezek a srácok??Hát szerintem csak addig tartana a nagy szerelem amíg meg nem látnák az állva 9 centi körüli szerszámukat.
2020. dec. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/300 anonim ***** válasza:
82%
Ajánlom jobban vizsgáld meg az arcukat, mert már nagyon régóta semelyiknek sincs kislányos arca. Tényleg nem értem az olyan embereknek, mint pl. ti mi a bajotok, hogy szimplán rasszisták vagytok, vagy nincs jobb dolgotok, mint szidni az ázsiaiakat és azok fanjaikat. Titeket bántanak valamilyen képpel ezek az emberek azzal, hogy kpopot hallgatnak és esetleg bejönnek nekik az ázsiaiak? Tényleg engem is van az, hogy egyszerűen nem értem meg ennek a hírességnek, hogy léteznek, hogy vannak fanjai, de nem megyek mindenhova és irkálom ki és a földig szidom őket.
2020. dec. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/300 anonim ***** válasza:
17%
Az együgyű kis tini lányok mindig is buktak a trash produkciókra.
2020. dec. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/300 anonim ***** válasza:
49%
Anno én is buktam az ilyenekre 13-14 éves fejjel. Ebben semmi rossz nincs. Aztán kinőttem. A gond azzal van, aki még huszonéves fejjel is a tizenpár éves kisfiúkat imádja.
2020. dec. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/300 anonim ***** válasza:
83%
A lánybandákról meg soha nem beszélnek...
2020. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/300 anonim ***** válasza:
18%

2-es itt nem rasszizmusról van szo hanem tényekről hogy nagyon szélsőséges a kpop

Hiába felnőttek egyszerűen olyan smink van rajtuk ami erősen feminim...

2020. dec. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/300 anonim ***** válasza:
61%
Féltékeny vagy?
2020. dec. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/300 anonim ***** válasza:
91%

#4, ezek nem tizenèves kisfiúk, hanem huszonéves srácok.


Mindenkinek más jön be, nem értem, mi a baj ezzel. A BTS tagok nekem sem jönnek be úgy igazán (más kpop idolok igen), de el kell ismerni, hogy cukik, gyönyörűek, nem csoda, hogy sok lánynak tetszenek. Mi ezzel a gond? Nem mindenkinek a szőrös, kigyúrt, nagydarab férfiak az ideáljai.


#6 nem létezik olyan szó, hogy feminim, az feminin. Igen, a koreai idolok erősebben vannak sminkelve, mint ami nyugaton megszokott, megértem, hogy ez sokaknak visszataszítóan hat, de ha jobban belegondolsz, egyáltalán nem női smink van rajtuk, a női idolokon több és más jellegű smink van. De igazából mindegy is.

2020. dec. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/300 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem, hogy a tinilányok között meglepő lenne ez a rajongás..
2020. dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/300 anonim ***** válasza:
10%
4-est figyeljétek, sok okosság van szavaiban!!!
2020. dec. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!