Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Avram Latosca tényleg ilyen?

Avram Latosca tényleg ilyen?

Figyelt kérdés
Eddig nézegettem a yt videóit de egyre több ocsmány dolgot olvasok róla..hogy Pesten rucikat meg táskákat lopott meg az energiaital lopása amit feltett insta story-ba...Egy ilyen nő akar tanácsokat adni másoknak?Nagyot csalódtam benne..ha tudtok konkrét sztorikat irhattok kommentet is de üziben is megírhatjátok Köszi

2020. dec. 26. 06:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
15%
ki a franc az? valami qrva?
2020. dec. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg ilyen! A saját oldalán persze, hogy nincsenek ezek fenn, vagy egyből leveszi, mint ahogy a lopós sztori egy pillanat alatt eltűnt. Épített imidzsre utazik. A követői lehúzása a cél, amit természetesen nem így csomagol. Régen bögrékkel akart meggazdagodni. Most egy semmit érő könyvvel, amiről én még jó véleményt nem olvastam. Csak a pénzre utazik. Ha valaki annyira szeretné a követőit, azt a pár oldalt miért ne tudná ingyen odaadni? Olyan kis vékony az a füzet és tele van kitöltős résszel. Pofátlanság a köbön! Sokkal komolyabb könyvekért nem kérnekel el ennyit. Gányolt, tákolt 💩
2020. dec. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%

mit tud ez a nő, hogy napi szinten olvasom?? en nem ertem az embereket!!


sotet, hazug, vegtelen egyszeru aluljaros!!! rokona az irennek 😅 pont ugy beszel 🤣🤣🤣

2020. dec. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
2/3-as durvaaaa...eleinte mikor még csak a vicces videói voltak fent akkor még tetszett is aztán mikor már eljutott a detoxos videóhoz olvastam instán egy posztot arról hogy így kell 113 ezer követőt elveszíteni meg hogy nem is megy nyaralni csak kitalálta..állítólag a ház amiben laknak nem az övé csak albiban vannak.Na ez tényleg kiakasztott miért kell azt hazudni hogy az én házam???az a videója sincs már fent ahol a housetour-t csinálta..csalódtam a csajban maximálisan és szerintem sokan így vannak mint én..
2020. dec. 26. 07:11
 5/32 anonim ***** válasza:
30%
Olyan vagy már mint az a petrás csávó meg a paulos szuka. Nem unod még hogy folyton erről a luvnyáról kérdezgetsz? Vagy titokban te vagy ő? Senki nem tudja ki ez a nő csak te
2020. dec. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
78%
Tipik, egybites, környezetszennyező trash.......🤮
2020. dec. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
86%
jaja a szelhamos tolvaj csaj, akinek gucci papucsa van meg seggmutetet akar 🤣🤣🤣🤣 szellemi fogyatekos 🤣🤣🤣🤣 hamarosan jarhat a birosagra 🤣🤣🤣🤣
2020. dec. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%
Miskolci körökben ismert, az anyját is eládna 2 forintért! Ordenáré múltja van.. 🤮
2020. dec. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
86%
Beképzelt, nem túl okos netceleb! Nem követtem be!
2020. dec. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
89%
lopós sztorinál kikovettem 🤯 nekem nagyon nagy csalódás a nő 😰
2020. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!