Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Más is teljesen kiábrándult...

Más is teljesen kiábrándult Avramból?

Figyelt kérdés

Én régen kedveltem ezt a nőt, még a vicces időszakban. Aztán egyre több dologban formált véleményt és egyre ellentmondásosabbnak, nagyképűbbnek, önteltnek, ki ha én nem típusnak látom. Valahogy folyamatosan az az érzésem, hogy ő csak kihasználni és lehúzni akarja az embereket. Pontosan nem tudom megindokolni, de aki követi láthatja, hogy nem egyenes és valami nem stimmel nála. Az energia ital lopás után csupa adakozós dolgot tett fel, milyen kétszínű viselkedés ez már. Mint aki el akarja rejteni milyen is ő valójában. Aztán amikor nem egyszer nagyon komoly agresszív idegbajt kapott, ha valaki valamit mondott neki. De ahogy a családjáról beszél, viselkedik az is furcsa. Mint aki nem egyenes ember. Amiket a könyvéről olvastam, az meg egyenesen borzasztó. Egy penzlehuzas az egész, gyönyörűen tálalva. Én akkor hinném el, hogy ő mennyire rendes, ha ezert a pár oldal semmiért nem kért volna el pénzt, hanem karácsonyra ajándékba adja. De ahogy promotalta, az annyira erőltetett, mint amit valamiért mindenáron rád akarnak sózni.


Szóval összességében én hatalmasat csalódtam az ő jellemeben. Véleményem szerint ő csak a saját érdekeit nézi, csak másnak akar tűnni.



2020. dec. 29. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Az amit csinálsz, reklámnak hívják. Ha engem nem érdekel valaki és negatív érzéseket kelt bennem, leépítem, ignorálom. Te az ellenkezőjét csinálod és kifejezetten vele foglalkozol, holott bevallásod szerint számodra negatív dolgot képvisel.
2020. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet veled! Ő elindult egy vonalon, vicces videókkal nyert meg sok embert (engem is!), majd egyre inkább beletette a saját életét és személyiségét, ami számomra egyre kevésbé lett szimpatikus, úgymond csalódás(indokoltam). Csak kíváncsi voltam, hogy más is van-e így vele? Nekem semmi problémám azokkal akik szeretik és azokkal se akik azt se tudják ki ő.
2020. dec. 29. 20:41
 3/5 anonim válasza:
25%

Én kedvelem! :)

A könyvre vonatkozóan- a zsebpénz és a reklám a mai világban pedig nagyon fontos, emiatt nem tekintek rá másképp! Sőt, nagy gratuláció, hogy kitudta adni a SAJÁT könyvét... én is szeretném majd a sajátomat. Illetve az veszi meg, aki szeretné, így nem lehúzás. Akik szerették volna, azoknak (legalábbis a döntő többségnek) tetszett.

Néhány dolga azért van ami engem is kiakaszt, de hát kinek nincs.

Tudod, ízlések és pofonok..... minden ezen áll. Mindenkinek más és más és más a véleménye

2020. dec. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Teljes mértékben egyet értek veled kérdező! Régebben, nálam is a vicces videóival nyerte el a tetszésemet és még volt az a követőinek a félelmetes történetei sorozata, ami egész szórakoztató volt egy fárasztóbb munka nap után megnézni. Aztán, elkezdtem követni Instagramon is, ahol egyre furcsább dolgokra jöttem rá róla. A családjával, a múltjával és a jelenlegi életével kapcsolatban. Óriási ellentmondások voltak azokban a dolgokban amit YT mondott és amit Instagramon. Én még ekkor követtem, mert azt hittem, hogy inkább csak olyan emberekkel ossza meg az intimebb dolgait, akik követik Instagramon, és nem bármilyen emberrel, aki meglátja a videóját az YT. Aztán meg... megszületett a gyereke. Volt EGY darab storya, ami nálam kiverte a biztost. Méghozzá az, amikor szülés után volt (talán egy nappal) és együtt kellett lennie egy másik nővel, aki valamiért sírt. Erre fel, azt írta oda "ez meg sír!😂". Hát könyörgöm! Szülés után az anyukáknak nem kéne összetartaniuk és egy kis lelket lehelni egymásra? Én ezután már nagyon rossz szemmel néztem rá. Aztán meg rá 2-3 hónapra láttam meg, hogy kitett a gyerekével egy képet (még ha azt mondta, hogy nem is fog, heti szinten legalább 3-4 képet kirakott) és ott egy kislány (lehetett olyan, 14-15 éves) oda írta, hogy nem kéne egy újszülött csecsemőt ennyiszer kirakni. Képzelhetitek mi történt... Jöttek a NAGYON tapasztalt anyukák és Avram, szegényt meg mindennek lehordták. Értitek? Egy gyerekkel így beszélnek! Én ezek után ki is követtem, mert óriásit csalódtam benne. Viszont egy idő után észrevettem, hogy egyre több és több kérdés kerül fel róla ide, szóval úgy nézz ki hogy egyre több utálója kezd lenni. A könyv meg egy átverés... Fent van torrenten lekalózkodtam, nem éri meg érte egy ft se adni. Majdnem rosszul lettem mikor megtudtam hogy mennyi volt az igazi ára. Na... ennyit róla.
2021. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lelket lehelni egymásba*
2021. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!