Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Üdv, Ti mit gondoltok Harry...

Üdv, Ti mit gondoltok Harry Styles és Olivia Wilde kapcsolatáról?

Figyelt kérdés

Nem azért kérdezem, mert annyira ezen akarok ,,csámcsogni" vagy mert nincs életem. Úgyhogy aki ilyen választ szeretne adni, inkább le se írja.


Egyszerűen csak mások véleménye érdekelne! Szerintetek igaz? Ha igen, meddig tartana? Hogy viszonyultok a 10 év korkülönbséghez?


Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2021. jan. 6. 20:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%
Nem lepődtem meg. Harry mindig is az idősebb nőkre bukott. 🤷 Hogy meddig fog tartani? Ki tudja? Legyenek boldogok, ők is egyszer élnek.
2021. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
96%

tbh szerintem siman lehet egy barátság is, ha jól tudom egyikojuk sem erositette meg, hogy együtt vannak.

valamint ebben lehetséges, hogy van egy kis marketing is, de ezt minden rosszindulat nélkül mondom. ha pedig tényleg szeretik egymást akkor legyenek boldogak, olivia szimpatikus harryt pedig imádom

tpwk

2021. jan. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nincsenek együtt. Attól még, hogy megfogták egymás kezét nem kell azt gondolni, hogy máris összejöttek. Harry ő alapból ilyen barátságos és mindenkivel kedves és udvarias. Mindenki (tisztelet a kivételnek) azt hiszi, hogy ha két ellentétes nemű egy kicsit is közelebb kerül egymáshoz, máris szerekmesek, de ez nincs így. Ezek a képek Harry menedzsere PRIVÁT esküvőjén készültek, ismétlem PRIVÁT, ahol amúgy fotósoknak sem kellett volna lennie. Nagy valószínűsséggel ezt a menedzser szervezte, hogy éppen téma legyen Harry és a film is felkapotabb legyen. Szerintem ők ketten csak barátok és semmi nincs köztük. Nyilván ez csak az én véleményem!!!
2021. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

3as: Veled értek egyet! Szerintem is csak barátok.


Bár amíg meg nem erősítik semmit sem mondhatunk biztosra. Szeretem Harryt és ha tényleg együtt vannak, akkor annak örülök, örülök ha boldog :) Minden IGAZI rajongónak ezt kéne tennie és nem utálni minden nőt aki csak rá néz ;)

2021. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Egyetértek mindenkivel. Nagyon örülök, hogy van még aki így gondolja. Ha Harry vele boldog, akkor nekünk is örülünk kéne.:)
2021. jan. 7. 20:37
 6/28 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egy kézfogásba sok minden dolgot beleláthatnak az emberek, akik nem ismerik Harryt. Viszont mi, akik meg igen, tudjuk, hogy ő egy olyan ember, aki mindenkit szeret és mindenkihez kedves, ebből kifolyólag rengeteg emberrel járt már kézen fogva. Ott van Stevie Nicks, Lizzo, Niall és James Corden róluk mégsem írtak ilyeneket mint most kettejükről. Igen, Larry shipper vagyok, de félreértés ne essék, imádom Oliviát. Azt is, ahogyan megvédte Harryt, amikor szoknyát viselt és a filmjeit is nagyon szeretem, úgyhogy nagyon örülnék neki ha együtt lennének (btw Harry lenne a világ legjobb mostohaapja).

Szóval én nem nagyon foglalkozok ezzel, mert ha ők tényleg egy pár majd úgyis bejelentik. <3

2021. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem egy kis létszámú eskuvore nem viszel olyan +1 főt aki csak a baratod. Ők most vagy egy pár, vagy a marketingesek szeretnék, hogy párként jelenjenek meg. Ezt nem tudom megítélni, mindenesetre kedvelem mindkettőjüket és örülök ha boldogok.
2021. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Őt nem Harry vitte, ő is meg volt hívva az esküvőre
2021. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem a 10 év rengeteg,ha a nő az idősebb, függetlenül most a konkrét személyektől.Már most is látszik, ha smink nélkül van a hölgy, képzeljétek 10 év múlva, amikor 36-46 évesek lesznek. Egy nő biológiailag hamarabb öregszik. És ne gyertek olyan ellenpéldákkal akik műtétekkel, botoxolással meg tonna sminkkel jól néznek ki 50 évesen is. Egy férfi 40 évesen még az egyik legjobb korában van. Egy nő

50 évesen semmiképp Persze mindenre van példa és ellenpélda is, van amikor működik, de azért nagyobb arányban nem. Ettől még az ő dolguk, joguk van hozzá természetesen.

2021. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

#9: Akkor ezek szerint rendben van, ha egy harminchat éves férfi és egy huszonéves lány randiznak?

(Ez kettős mérce, lol.)

2021. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!