Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Üdv, Ti mit gondoltok Harry...

Üdv, Ti mit gondoltok Harry Styles és Olivia Wilde kapcsolatáról?

Figyelt kérdés

Nem azért kérdezem, mert annyira ezen akarok ,,csámcsogni" vagy mert nincs életem. Úgyhogy aki ilyen választ szeretne adni, inkább le se írja.


Egyszerűen csak mások véleménye érdekelne! Szerintetek igaz? Ha igen, meddig tartana? Hogy viszonyultok a 10 év korkülönbséghez?


Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2021. jan. 6. 20:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
44%

Ha együtt vannak vagy ha nincsennek is, Harry úgy se fogja elmondani, mivel a fandom tagjai tönkre tennék a csajt, ahogy igaziból eddig mindenkit is. Hisz Harry csak egy emberrel lehet boldog, nem igaz? Ha véletlenül lenne egy felesége, ő is hamis lenne, sőt el se tudom képzelni mit fognak majd csinálni ha a jövőben gyereke lesz. Valljuk be, ez a fandom 2012-ben maradt és addig nem fognak nyugodni, ameddig Harry nem Louis-al lesz. Persze Én teljes egészében elhiszem, hogy volt köztük valami, de hogy összeházasodtak plusz hogy titokban gyerekük van, az már elég szánalmas feltevés. És őszintén, nem is hiszem, hogy ők még mindig együtt vannak.


Szóval bárki lesz Harry jövendőbelije, a fandom nem fogja elfogadni és ezen kar lovagolni. Úgy látszik még nem nőttünk ki ebből a gyerekes felfogásból.

2021. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

#21: Megtennéd hogy nem általánosítasz?

2012 óta vagyok One Direction rajongó és egyáltalán nem igaz rám amivel vádolod a rajongókat :) Igen vannak olyanok akik nem akarják elfogadni hogy az idő megy és már nem vagyunk 2012-ben de attól még nem szép dolog általánosítani

2021. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Általánosítani valóban nem éri meg, viszont van abban reláció amit mondott. Nagyon sokan (tisztelet a kivételnek) nem képesek elfogadni, hogy mi csak RAJONGÓK vagyunk. Nem uralkodhatunk felettük, nem mondhatjuk meg mit csináljanak.

Elvileg szeretjük őket! Nos, a szeretet nem arról szól, hogy a másikat boldogtalanság tedd!

2021. jan. 17. 16:04
 24/28 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogyha lenne rá érdeklődő, létrehoznék egy Instagram csoportot, ahol ilyen és ehhez hasonló dolgokat vitatnánk meg! Ha valakit érdekelne, írjon írjon itt, esetleg privátban!

Ezt kiírom egy kérdésnek is, aki ott látja, szintén nyugodtan írjon!

Véleményem szerint nagyon jó lenne ilyenekről beszélgetni, megismerni a másik véleményét!<3

2021. jan. 17. 16:07
 25/28 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem alap dolog, hogy akire nem igaz, az nem veszi magára.
2021. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
85%
Egyértelműen PR. Hogy került volna drón egy privát esküvőre egy ilyen szállodában? Arról nem is beszélve, hogy a paparazzi képek kristálytiszták, ami egyszerűen nem lehetséges ilyen körülmények között, bemenni sehogy nem tudtak volna. Egyépként az esküvő még bőven október táján lehetett, mivel azóta nem tartanak esküvőket ott semmilyen feltétellel! Ehhez még hozzátenném, hogy azóta Amerikában kötelező az utcán maszkot hordani,nem hiszem, hogy pont Harry lenne az aki ezt megszegné. Oliviáról pedig képek vannak ahogy a volt palijával enyeleg nem is olyan régen. Ezekre mind még rátesz egy lapáttal, hogy egy cikk órákkal azelőtt jött ki róluk, hogy a képek kijöttek. Ráadásul rá 20 percre még több cikk jött ki, és nem hiszem hogy 20 perc alatt meg lehet írni egy cikket úgy, hogy minden ellenőrzésen át is menjen. Kijöttek képek Oliviáról, ahogy Harry kocsijában ül, viszont ezzel csak annyi a probléma, hogy Harry-nél volt a kocsikulcs akkor, ráadásul a kép is úgy néz ki, mint egy reklámfotó. Ha mégis együtt lennének akkor támogatom, ha neki ez jó és boldog, de szerintem semmi esély arra, hogy igaz. De még Harry karrirerjébe is kerülhet ha folytatják a hasonló húzásokat, mert rengetek kommentet kapott Harry, hogy tönkretett egy családot, és csak azért kapta meg a szerepet mert megfektette stb. Mindenesetre remélem lecsitul mielőtt még nagyobb port kavar ez az egész.
2021. febr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
100%

Szerintem nincsenek együtt, egyikük sem erősítette meg, konkrétan alig vannak róluk közös képek :DD De akárkivel is legyen együtt, nem a mi dolgunk, el kell fogadnunk.

tpwk

2021. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
100%
Funfact: paparazzik NEM mehetnek be privát területre, csak ha meghívják oda őket :DD
2021. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!