Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Üdv, Ti mit gondoltok Harry...

Üdv, Ti mit gondoltok Harry Styles és Olivia Wilde kapcsolatáról?

Figyelt kérdés

Nem azért kérdezem, mert annyira ezen akarok ,,csámcsogni" vagy mert nincs életem. Úgyhogy aki ilyen választ szeretne adni, inkább le se írja.


Egyszerűen csak mások véleménye érdekelne! Szerintetek igaz? Ha igen, meddig tartana? Hogy viszonyultok a 10 év korkülönbséghez?


Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2021. jan. 6. 20:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%

#9: Értem amit mondasz, pont ez a baj XD Nem tudom milyen világban élsz, de ott már baj van ha egy párkapcsolattal kapcsolatban az az első (nem mellesleg egyetlen, legalábbis csak egyet tartottál olyan fontosnak hogy leírd) kifogásod hogy hogy fognak kinézni. Figyelj, én véletlenül sem akarom leszólni a gondolat meneted, de itt már baj van ha ez a kifogásuk ellenük.

Egyébként igen, 10 év sok ha mondjuk egy 15 évest és egy 25 évest veszünk. De a 26 és 36 nem az.

Másrészről pedig valószínűleg nem ismered jól Harryt (amivel semmi probléma sincs) szóval elmondom, hogy Harry az a személy akit a legkevésbé sem érdekel a kinézet, mindenkit gyönyörűnek lát, és ez a normális. Ebből csak azt akartam kihozni hogy ha még együtt lesznek (bár én nem hiszek benne) akkor ő 40 évesen ugyanolyan gyönyörűnek fogja látni a barátnőjét 50 évesen, mint most :)

2021. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
91%
10-es. Nem, az sem ideális. Semmi kettős mérce. Ettől még elfogadható és joguk van hozzá, de nem előnyös.
2021. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%

11. Igazad van, félreérthető volt. Nem, nem a kinézet. De pl belső öregedés vagy akár érettség. Gyerek kérdés, ki milyen életszakaszában van.

Nem akartam vitázni, csak a kérdező féltette a kérdést, hogy mi a véleményünk a 10 év különbségről.

Szerintem nagyon nem ideális. Ennyi. Nem kell túlgondolni.

2021. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen mindenkinek meg van a saját véleménye és elfogadom ha szerinted nem ideális a 10 év korkülönbség. Bár szerintem ha két ember szereti egymást akkor a belső öregedés sem számít. Alkalmazkodnak egymáshoz. De mint mondtam, én nem hiszem hogy együtt lesznek addig, tehát szerintem sor se fog rá kerülni. Sőt, én abban sem hiszek hogy együtt vannak most
2021. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Ha Harry-ből indulunk ki, és abból, hogy ő mindenkit gyönyörűnek gondol, akkor ez így rendben van. (Egyébként véleményem szerint nagyon figyelemreméltó ez a gondolat).

Azonban 10 év, az akárhogy nézzük 10 év. Ha nem belső, nem külső alapján, csak egyszerűen az emberből kiindulva...

De most nagyon távoli ezen gondolkodni,mivel az sem biztos, hogy együtt vannak! Az meg, hogy 10 év múlva mi lesz...

2021. jan. 16. 19:41
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek semmi köze a magánéletükhöz. Ennyi.
2021. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

16-os: A kérdező írta hogy nem rajtuk akar “csámcsogni”

De ők híresek, igenis van jogunk ahhoz hogy elmondjuk a véleményünket. Nem beleszólunk az életükbe, hanem csak egymás közt elmondjuk a véleményünk. Egyébként ugyanezt csinálják a civil emberek is egymás között

Példa: “Óhh Ildi, hallottad hogy Julcsi és Gábor összejöttek?”

2021. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg nem ,,csámcsogni" akarok rajta. Úgy kezdtem, hogy csak kíváncsi vagyok mások véleményére.

Köszönöm szépen a válaszokat, várom a további véleményeket!;)

2021. jan. 16. 20:38
 19/28 anonim ***** válasza:
81%

lehet hogy a belső larrie beszél belőlem, de szerintem nincsenek együtt, hanem ez csak egy publicity stunt, hogy nagyobb hangja legyen a don't worry darlingnak, akár csak amilyen a haylor kapcsolat volt, csak akkor a két zenei album miatt rakták őket egymás mellé. nem szeretnék tiszteletlen lenni se harryvel she louisval szemben, de még mindig hiszem, hogy együtt vannak, de igazából nem szeretnék a szerelmi életükbe beleavatkozni és ebbe az is beletartozik, hogy nem akarok oliviaval és eleanorral sem törődni.


fogadjuk el egymás véleményét, semmire siny bizonyíték.

2021. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
akárcsak*, se*, sincs*. bocsánat, eléggé fáradt vagyok :DD
2021. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!