Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak engem zavar hogy,Lil...

Csak engem zavar hogy,Lil peep-et 6xi9ne-t és XXXTentacion legendának tartják?

Figyelt kérdés
Például egy Lil peep rajongó elkezdi "Lehet Michael jackson legenda de nem akkora mint Lil peep" 😂 Ilyenkor tudja,hogy mit ír?
2021. jan. 9. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Neki ő a legenda. Van akinek meg Jézus. Fogadd el.
2021. jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Életemben nem hallottam róluk, így nem foglalkoztat
2021. jan. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak téged. De hogy valami jót is mondjak, simán ki lehet nőni abból, hogy ilyen jelentéktelen apróságokon fennakadj.
2021. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
78%
6ix9inet ki mondta legendának amgy?
2021. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem a legkevésbé sem érdekel ki minek gondolja őket, saját dolga.
2021. jan. 10. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy rákérdezek, de ezt nem te írtad ki véletlenül: https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__1.. ?

Persze ha már itt vagyok, akkor válaszolok a kérdésedre is: legendának semmiképp nem nevezném őket, inkább csak a modern hip-hop meghatározó alakjainak, persze még ez sem jelenti azt, hogy mindenki ismeri őket, bevallom Lil Peeptől csak egy zenét hallottam, és teszek még egy vallomást: amikor 2020 tavaszának vagy nyarának környékén (durva, hogy még erre sem emlékszem pontosan, pedig nem volt az olyan rég) 6ix9ine népszerűvé vált, valami oknál fogva végighallgattam az összes nótáját, de mielőtt még elítélnétek bejelentem, hogy ha nem lesz hirtelen "menő", akkor nagyjából azt se tudnám, hogy ki az.

2021. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

@17:09


Gyanús, szegény gyereknek beragadt ez a lemez.

2021. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
X-et mindenki isteníti,nemtudom,mire fel,szövegei lehet jók voltak,de rappelni nemnagyon tudott,autotune lagymatag vernyákolás,élőbe meg sehol semmi,megy a hangszóróból a zene,szöveggel együtt X uraság meg félpercenként méltóztatik beleüvölteni a mikrofonba 2 szót,full artikulálatlanul,nem is ütemre,így én is "elő tudnék adni" bármit kb. Hasonlítsátok màr össze Eminemmel,Twista Yelawolf Busta Rhymes,DMX csak hogy párat mondjak. Eminem most a 2020 as gálán is olyat rakott,hogy csak na,Lose yourselfet saját hangján végig elnyomta,nem csak beleüvöltött percenként egy szót a mikrofonba. Raphez ezeknek semmi tehetsége,Petőfi Sanyi is jó szövegeket írt,ennek ellenére nembiztos,hogy jó rapper lenne,értitek. Csak a szöveg számomra sz*rt nem ér,ha a művész úr nem tudja előadni,X et meg kb.akármelyik másodosztályú magyar rapper lerappelné,ha "raptechnikáról" van szó. Eminem,Twista,Busta Rhymes,Yela,Dmx na ők tudtak valamit. De hogy ne csak X-et szapuljam,Snoop Dogg,meg 50 Cent rappje sem jött be soha,unalmas,lagymatag szerintem,ők sem nagy durranások "raptudás" szerint,a nagy nevük ellenére. Most g*cisokat fogok kapni ezért a h.sz. ért,de akkor is ez a véleményem.
2021. márc. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!