Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi tehet egy átlagos, hétközna...

Mi tehet egy átlagos, hétköznapi embert méltóvá egy világsztár figyelmére adott esetben?

Figyelt kérdés

Pl. olyasmire gondolok, ha az ember mondjuk egy szálloda előtt vagy valahol az utcán (mondjuk forgatás előtt/után stb.) összefutna valami nagyon híres emberrel. Nyilvánvaló hogy az ilyen embereknek egyrészt ezermillió rajongója van, másrészt testőrökkel, menedzserrel, sofőrrel stb. mászkálnak mindenhová, harmadrészt általában nincs sok szabadidejük semmire és senkire. Tehát nyilván nagyon másabb és csekélyebb rá az esély hogy akár egy szót is szólj hozzá mint ha teszem azt valami hazai rockzenésszel vagy színpadi színésszel esetleg találkozol egy kocsmában vagy étteremben, ahol lehet még együtt is tudtok sörözni. Teljesen nyilvánvaló hogy világsztároknál ilyen ambíciója ne legyen senkinek. Nyilván borzasztó szerencse kell egyáltalán a találkához is. Na most ha tegyük fel egy ilyen megtörténne, hogy a kedvenc világsztáromba belebotlok valahol (és tényleg ő az): mit kellene mondani ahhoz hogy felkeltsem az érdeklődését, és talán egy pár mondatra hajlandó legyen velem szóba állni? Tudom hogy sok hírességnek van sok "hétköznapi ember" ismerőse, barátja, sőt némelyeknek párja is, szóval tuti lehetséges, ne írjátok hogy lehetetlen, nem az, csak nehéz. Nyilván valami tömör és velős kell, és természetes NEM obszcén vagy gúnyolódó, hanem olyan ami komoly és személyes.

Valaki esetleg tipp? Jó lenne előre tudni, tudom hogy kicsi az esélye, de ha véletlenül mégis, ne akkor kelljen gondolkodni. :)

Ja és trollok kíméljenek, sem a lekezelő, sem a trágár válaszok nem érdekelnek, köszönöm!



2021. jan. 10. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire is híres valaki, pontosan ugyanannyira ember mint te. Szerintem így kell hozzáállni.
2021. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké, ez ideáig rendben van, de attól még ne mondd hogy ugyanúgy le lehet állni vele beszélgetni vagy elkérni a számát. Eleve testőrök veszik körül meg amúgy se fog egy random emberrel leállni dumálni. Ezért kéne valami olyan ami "üt", amivel nem tud kizárni engem az agyából mert felkeltem az érdeklődését, hogy más vagyok mint egy random rajongó vagy járókelő.
2021. jan. 10. 23:19
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem azért, de miért ne lehetne? Mint írtam, ugyanannyira ember, amennyire te vagy. Attól, hogy ismert és testőrök veszik körül, még nem lesz más, mint a többiek. Ha ott van az esély, beszélgetsz vele. Amennyiben szimpatikus vagy neki, nyert ügyed van, ha nem, akkor meg kár erőltetni a dolgot.
2021. jan. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy felismered, nála és a testőreinek egyből megszólal a vészjósló gomb, egy ilyen helyzetben szerintem esélytelen vele pár szót váltanod, mert ignorálna, menne tovább a dolgára a testőre pedig beállna az arcodba, hogy ne is tudj ránézni. Nem tudom. Egy ilyen helyzetben nem jó barátságot kötni, mert mindenki feszült lesz
2021. jan. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor ne név szerint szólítsam, hanem "Excuse me miss/sir"?
2021. jan. 11. 00:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy a négyes írja elég kicsi az esély ilyen helyzetben. Túl kevés az idő is, hogy jobban megismerjen. A külsőddel pedig nem biztos, hogy egyből be fogsz vágódni nála. Szerintem tudom hogy unalmas duma, csak légy önmagad.
2021. jan. 13. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer hallottam egy ilyen sztorit.A csaj összetörte a kocsiját.:) egyből figyelt rá.:D
2021. febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
56%
Szerintem "véletlen" ess el a közelében. Előtte vagy félig rá, de próbáld meg úgy, hogy ne essen baja. Majd állj fel és ahogy szokás kérj tőle bocsánatot. Innen meg már meg van a kontaktus, szóval elkezdhetsz vele beszélgetni. Ha nem vevő rád, akkor meg ott hagy.
2021. febr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne ess rá “véletlen” meg ilyenek ne akard a kedvenc sztárod előtt totálisan beégetni magad. Ő úgyis elfelejti, de te nem fogod.

Attól, hogy ismert ember még nem hülye.

2021. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Én eljátszanám,hogy túrista vagyok,és megkérdezném hol van ez meg az az utca.Attól,hogy sztár,én még lehetek olyan hülye,hogy nem foglalkozok celebekkel és fel sem ismerem.Szerintem az lepné meg,ha nem esne valaki hasra előttük,és átlagemberként kezelnék.Mivel gondolom hozzászoktak,hogy bámulják meg kamerázzák ismeretlenek.
2021. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!