Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hamis netcelebeken miért nem...

Hamis netcelebeken miért nem látnak át az emberek?

Figyelt kérdés

Itt van ez az Avram Latosca, nemrég konyvet adott ki "hogyan legyél tökéletes" címmel. Könyv az önbizalomrol nőknek.


Erre ennek a hamis prófétának az utolsó követései mind segg nagyobbitos műtét. Meg seggparna meg seggruha, műtét utáni cuccok. Úgy tűnik nagyon be van neki akadva, hogy lapos a segge. Fel nem merül az edzés, sport? A legjobban formalhato legnagyobb izom csoport a glutemus (fenék). Ja de könnyebb az legveszélyesebb műtétre drága (palija) pénzért vetemedni.. mennyire zavaros önértékeléssel kell ehhez rendelkezni.. és ilyen ember ad ki ilyen könyveket???


Tele van a net ilyen beteg emberekkel..



#Avramlatosca #Avram #hamisprofeta
2021. jan. 14. 18:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Az embereknek joguk van hülyének lenni. Ennél sokkal sokkal durvább extrém esetek is vannak...
2021. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Engem tudod mi zavar? Az álszentség. Minden nap vannak ilyen ál felháborodott "kérdéseknek" álcázott reklámok, amikor látszólag a kérdező hű de felháborodik ezeken, de azért követi ezt a söpredéket, minden mozdulatát, meg veszi a szemetet amit kiadnak.

Akkor mi a gond? Ha tényleg nem érdekelne meg undorítónak tartanád, akkor nem követnéd. Nekem pl. a mai napig fogalmam sincs ez kicsoda aki a kérdésben van, azon túl hogy ez a kategória állandóan tele van vele spammolva, máshol sosem láttam, mert nem érdekel. Felteszem valami tucat ingyenélő luvnya. Ha meg tényleg zavarnak az ilyenek, akkor nem azt kell csinálni hogy megnézed az aktuális agymenésüket, utána meg hőbörögni, hanem ignorálni kell, NEM kattintani rá a videóira, nem követni Instagrammon, nem venni meg semmilyen szarját. Ha mindenki aki "fel van háborodva rajtuk", ignorálná őket, akkor már kevesebb bevételük lenne az ingyenélésből.

2021. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nemcsak ő hanem még sokan, de most így ezzel a könyvvel ez hát... Pff. Az emberek szeretnek lelepezni embereket, hát én elég sok mindenkinel rájöttem sok mindenre.. Igen nekem ez a gumimacskam.
2021. jan. 14. 18:40
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Tapasztalatból mondom, hiába akarsz te leleplezni akárkit akármivel, ha vannak emberek, akik hinni akarnak benne, akkor hinni fognak, és pont leszarják hogy te milyen leleplezést csinálsz. Tejese felesleges elpocsékolt energia amit csinálsz. Tökéletesen egyet kell értsek a 18:37-es válaszolóval. Mellesleg én sem hallottam még soha erről a valakiről.
2021. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem akarom megmenteni a világot, csak furcsallom, hogy tök egyszerű dolgokban az emberek nem tudnak gondolkodni és kb bárki bármilyennek tűnhet, közben tökre nem olyan
2021. jan. 14. 18:55
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Hát pedig szokj hozzá, mert az egész világ így működik. Vállalj magadért felelősséget, a hülyéket meg ne akard megmenteni, pláne ha ők sem akarják.
2021. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet veled! YouTube on tudod mekkora nézettségét csinál Fókuszcsoport Adam, Zsotime Zsolti pont ebből, hogy rengeteg ilyen hazug szarrol lerantja a fost :) van értelme ha sok emberhez eljut ;)
2021. jan. 14. 19:44
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
De ő sem azokat az embereket fogja elérni akik szektás áhítattal követik azokat akikről beszél, hanem akik alapjáraton is szkeptikusok...
2021. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már alig várom, hogy ezt a trágyát valaki betalalja és jól kielemezze... 💩💩💩 Fókuszcsoport, vagy Zsolti csapassatok 💩💩💩
2021. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jól láttam hogy mennyire beteg ez a nő. Kitette, hogy 100 nap a segg nagyobbitos műtétig. Még a baba baba, más nő ilyenkor szoptat, ebben a korban 1 év alatt. Őt műtik! Kés alá fekszik a legveszélyesebb műtétre (itt a legnagyobb a halálozási arány) . És ilyen ember ír önbizalomról a tiniknek. Ez a példa basszus, ez a legfontosabb egy kisbabás anyának, sport és egészséges táplálkozás helyett. Azért írt könyvet, hogy az árából megmutesse magát. Önbizalom könyvet.. mert szép esztétikus testért tenni már nem akar. Menthetetlen ez az ember.
2021. jan. 23. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!