Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hamis netcelebeken miért nem...

Hamis netcelebeken miért nem látnak át az emberek?

Figyelt kérdés

Itt van ez az Avram Latosca, nemrég konyvet adott ki "hogyan legyél tökéletes" címmel. Könyv az önbizalomrol nőknek.


Erre ennek a hamis prófétának az utolsó követései mind segg nagyobbitos műtét. Meg seggparna meg seggruha, műtét utáni cuccok. Úgy tűnik nagyon be van neki akadva, hogy lapos a segge. Fel nem merül az edzés, sport? A legjobban formalhato legnagyobb izom csoport a glutemus (fenék). Ja de könnyebb az legveszélyesebb műtétre drága (palija) pénzért vetemedni.. mennyire zavaros önértékeléssel kell ehhez rendelkezni.. és ilyen ember ad ki ilyen könyveket???


Tele van a net ilyen beteg emberekkel..



#Avramlatosca #Avram #hamisprofeta
2021. jan. 14. 18:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező, te teszel valami tényleges effektív dolgot ez ellen? Fogalmazol meg az arcod és neved vállalásával ellenvéleményt ezekkel az emberekkel szemben?

Vagy csak névtelenül nyomod a gyakorin a hisztit és rohadt nagy forradalmárnak hiszed magad?

2021. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy milyen úton jut el az emberekhez! Akinek segít átlátni azt, hogy egy végtelen egészségtelen és hamis dolog ez, akkor már megérte. Nekem is vannak olyan dolgok, amire más hívta fel a figyelmem és hasznos.
2021. jan. 23. 10:23
 13/15 anonim ***** válasza:

Kérdező én így tévedtem erre és volt idő mikor meg akartam venni a könyvét!


Nekem segített az, hogy elolvasgattam a véleményeket róla!


Az oldalán már nagyon túltolta magát.


Nem veszem meg a könyvet ;)

2021. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Koszonom, ennek igazan örülök. Sztem is annyira mossak az emberek agyat sokan.
2021. jan. 23. 10:42
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem teljesen értek egyet azzal, hogy felesleges lenne a leleplezés.

Amikor véletlen rátaláltam avramlatoscára YT-on, eleinte bírtam.

Viccesnek és jófejnek találtam a sorozatgyilkosos videói kapcsán.

Aztán belenéztem más videóiba, és éreztem, hogy valami nem stimmel ezzel a nővel (az önimadata, másokat gúnnyal illet, tudott olyan butaságokat is mondani).

A YT-on csak dicsérő kommenteket láttam, gondolom a negatívakat nem hagyná meg. 😅 Onnan nyilván nem tudnék tájékozódni se kérdezni.

Rákerestem itt, elolvastam pár kérdésnél a válaszokat.

Így megnyugodtam, nemcsak én vagyok ezzel így, és ezzel a nővel valami tényleg nem oké.

Egyáltalán nem is követem, nem nézem semmilyét.


A nagy youtube-erek leleplezéseit is hasznosnak tartom.


Igenis vannak káros videósok, akik egyeseket rossz irányba visznek.


A fiatalok keresik önmagukat, befolyásolhatóak.


Főleg hogy a káros influenszerekkel szemben gyakran építő kritikát se lehet megfogalmazni.

Csak az ömlengést, nyalizást fogadják el.


Ha csak 1-2 ember szemét felnyitják a kiírt kérdések vagy a leleplező videók, már megérte.


Így is elég beteg a társadalmunk, sajna teret kapnak az ilyenek is mint avram.


Probléma amiről beszélni kell, ne példaképnek tekintsék őt hanem olyan ellenpéldának akit nem szabad követni.

2021. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!