Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen Avram könyve?

Milyen Avram könyve?

Figyelt kérdés
Mocskolődást nem szeretnék hallani azoktól szertenéj véleméynt akik meg is vették. Hány oldalas? Mennyi benne a szöveg és amit te írsz le?

2021. jan. 30. 00:50
 1/10 A kérdező kommentje:
szeretnék véleményt*
2021. jan. 30. 00:51
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem veszed meg, ha mocskolodast nem akarsz hallani, most komolyan.. rosszat nem lehet válaszolni, de értelmes embertől még jót nem hallottam róla. Örülnek neki a 12 évesek, meg a fogatlanok, nézd csak meg a live ot instan. Elég meggyőző, hogy érdemes megvenni.. 😂😂😂
2021. jan. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Én végtelenül szomorú dolognak tartom, hogy ez a nő attól érzi magát sikeresnek, hogy gyerek lányoknak, a társadalom monika shows fogatlanjainak ad beteg agyu életvezetési tanácsokat :( módszeresen erre a rétegre utazik rá, ezekből áll az ő követő tábora. Nekik ez az 5 ezer forintos tétel aztán tényleg kellene. De ő a sok 5 ezret kb minimum 5 milliós felesleges seggmutetre költi. Ő felpakolja a képre a rengeteg filtert, szerencsétlen követőinek meg a zsák lenne a legjobb, nem látja, érzi ő mekkora a kontraszt. A lényeg, hogy ennek a sok szerencsétlennek follyon a nyala a kamerára, hogy ez az Avram de király, mert bicikli gumi belsőben élnek mariapusztarocsogen. Pont ezt a réteget, aki őt követi, fikazza és nézi le a legjobban.
2021. jan. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#2 rosszat lehet írni róla normálisan megfogalmazás de akkor pontosítok neked. Az hogy szidod az anyját mert milyen hülyeség stb ez a könyv arra nem vagyok kíváncsi. Normális kultúrált választ írj légyszíves.



#3 Nem hiszem hogy csak gyerekekre utazna hisz láttam sok felnőtt veszi a könyvét. Persze nem kötelesek megvenni a könyvet, itt a szülő felelőssége hogy a gyerek mire költi a pénzét. Persze nem köteles elmondani hogy mire költi de szerintem nem plasztikára. Neki is van egy kislánya akit el kell látniuk.

2021. jan. 30. 11:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ismerősöm leszedte Torrentről, mikor még lehetett és megmutatta nekem, mert érdekelt. Őszintén? Nem nagy durranás. Szép színes és könyv változatába biztos mutatósabb, mint E-bookban. De a tartalma... a tartalmával van itt a baj. Sok olyan választ láttam GYK, ahol azt írják, hogy nagyon kevés benne az írás. Nos, igen. Mármint hogyha ahhoz viszonyítjuk, hogy 5100 ft kér el érte, akkor NAGYON kevés benne a szöveg. Ha mondjuk 1000-1500 kért volna, az máris normálisabb ár lett volna, mert 1. első könyv, nem biztos hogy jó lesz és 2. akkor nem is hördültek volna fel olyan sokan.

A könyv nagy része olyan mondatokból áll, amit már 1000+ hallottam interneten, arról ne is beszéljünk, hogy csomó olyan oldal van, ahol magadnak kell kitöltsd a könyvet, ahol olyan kérdésekre válaszolsz, amit te saját magadban is fel tudsz tenni.


Szóval, érdemes megvenni mondjuk 1000-1500 ft? Igen, szép színes, igaz, semmit mondó szövegek vannak benne, de ha egyszer elolvasod, éppen nem hülyülsz meg tőle, de nem is okosodsz. Jó porfogónak és hogy díszítse a könyvespolcot.


Érdemes megvenni a jelenlegi áráért, azaz 5100 ft? Nem. Szerintem sokba is kerül, csomó pszichologikusnak és tudósnak a könyve sokkal jobb és sokkal olcsóbb. És ő, könyvként próbálta eladni, de ne lepődjél meg, ha esetleg munkafüzet fog érkezni.

2021. febr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván úgy csinálta; hogy neki bőven megérje. Nyomtatás stb; nem kevés. Itt nem azon volt a hangsúly szerintem; hogy nektem segítsen. Csak; remelkül előadva ezt mondta; mert kérem bocsánat. De annyira aljas dolog egy ilyen könyvet 5100 ft ért adni. Ha annyira a rajongóinak akart segíteni; akkor mondjuk egy feláron simán kidobhatta volna őket. És az előttem szóló; teljesen igazad van; neves pszhiológusok nem kérnek ennyi pénzt dupla ennyi írásért. Nagyon elszált szerintem. Ez a könyv árából is látszik!
2021. febr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
Azért ennyi az ára mert nyilván külföldről a szállitás se olcsó és maga a szállitás is benne van az árban
2021. febr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ha csendben maradtál volna, bölcsebb maradtál volna 🤦 Magyarországi nyomdába nyomják és Magyarországon postázzák. Szerinted miért nem küld külföldre.. nem Belgiumból csinálja. Avram Latosca "csapata"
2021. febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7. Már a könyv maga is 5100 ft. Ki volt téve a storyába többször is.
2021. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Instan segítenek, van egy "rossz oldala" bad fun, vagy mi, és ott megkapod. De őszintén, én 5 percet nem dobnék ki erre az életemből..
2021. márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!