Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Avram Latosca alól kicsúszott...

Avram Latosca alól kicsúszott a talaj?

Figyelt kérdés

Már 1000x elhitette, hogy ő be fog robanni. Oké, hogy szült, de más is és már vagy 1 éve. Vagy szülés utáni depressziója van? Ma èlőzött és annyira furcsa. Mintha nem is önmaga lenne. Hiába fogyott, de annyira nincs elemében mint régen és nem előnyös az új külseje sem (szerintem). Csak hajtogatja a következő kifogásokat és azt, hogy ő akarja csinálni, ha már egyszer ennyi mindent elért. Az igaz, hogy vannak felirakozoi, de mások is törnek fel, mint a talajvíz. Ő már olyan mint aki ezt fel is adta. A férje az élőben valami szörnyű volt. Mint aki lenézi őt a csacska videozasert. Mondjuk ha nem csak ő keresne a pénzt ejjelnappal, biztos nem lenne ilyen lesz@rom.

Vélemény? Csak aki követi légyszi! Vagy valamikor követte jobban!



2021. jan. 17. 17:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
46%

Ó, kicsikém, ő már be van robbanva most is. És Avram nem csak a videózást tolja, meg a gyereknevelést, hanem aktívan besegít a férje vállalkozásába is. Másrészt a héten halt meg a nagyapja, szal igen, össze lehet esve.

Sajnos a kis lejárató posztod nem jött be. javaslom találj magadnak valami elfoglaltságot, nem tesz jót az arcbőrnek az irigykedés. A külsejének pedig egyes egyedül neki kell hogy tetszen, vagy a férjének esetleg, de neked semmiféleképp sem.

2021. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Jaj szívecském most bele gázoltam a lelki csipkedbe, te kis echte rajongó. A kis balvanyod clickbait jelleggel tette ki a papat.. szegyellheti a pofajat érte... lehetett volna ezt sokkal árnyaltabban kitenni, kicsit sötétíteni a képet...de neki kellettek a clickkek mivel mással nem jut előbbre. Szegény csóri papa.. ennyi ismeretlen sajnalgatja. Undorító ez a nő!

Gondolom te is ekkora művésznő vagy, egy kitartott aki bemagyarázza hogy a férje vállalkozásában dolgozik. Hidd csak el ezt a kamu dumát.. pont akkora kamu mint hogy ő valaha is körmös volt.

Köszi a sajnalatodra nincs szükségem. Az arcomat Ponyai Katinka tartja a legjobb formában és van önálló keresetem.

A véleményem attól még ez, de te nyugodtan tiszteld szeresd imadd.. 😂

2021. jan. 17. 18:31
 3/29 anonim ***** válasza:
17%

Ebből is látszik, hogy a kérdésed csak egy provokatív xar. :)

Ha valaki támogatja őt, te betámadod. Gondolom a kis sorstársaidat vártad volna akik fogják a kezedet, ugye? Vagy pont hogy a követőit, hogy alázhasd őket. Avram azt mondaná most, hogy hagyjalak téged, mert aki csak más életének fikázásával tudja kielégíteni magát, annak saját magának is hatalmas gondjai vannak lélekben. Vagy talán fejben? Idegesíthetném magam veled, de minek? Még így is ezerszer jobb vagyok nálad, mert nem vagyok egy ítélkező kis pic*a.

2021. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Kar bármit is mondanom, csukd csak be a szemed a dolgok előtt. Jobb is az úgy neked.. a kis alomvilagot elhivo lelkednek túl sok lenne az igazság.. lelj sok örömet a vetítésében..
2021. jan. 17. 18:54
 5/29 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező igazad van, tudod csak annak lehet felnyitni a szemét, aki szeretné! Hagyd.
2021. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Tudom :)
2021. jan. 17. 18:57
 7/29 anonim ***** válasza:
82%
Első nem kell a nőnek semmilyen lejáratás! Lejáratta ő már saját magát lopással, hazudozodassal.. ez a könyv is csak egy pénz kicsalas. Pont az ilyeneknek, mint Te! Az adakozás, papóka, baba cukiság ezek mind azokra az érzelmekre hatnak ellen, amit a lopós sztorival is kiváltott. Hidd el nagyon tudatos, rafinált kis játékos ő! Egy két évvel ezelőtti videóiban nagy pofaval gyűjtötte a népszerűséget, ezt a tipikus nárcisztikus, onimado, nagypofaju, berkis feelinget tolta. Na most meg átment apacaba, meg jaj szegényt bántják. Meg ő mekkora áldozat, mert gyereke lett. Nem tudom mit gondolt. Fizesse a bébiszittert marha drágán, ha annyira nincs lehetősége, de akarja. Bezzeg a nagypofazas az ment, hogy ők mekkora királyok, hogy belgaba megcsinálták a szerencsét, de lopni kell és bébiszitterre se futja..
2021. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
28%

Kerem a pontos forrás megjelolest arról, hogy:

Mit lopott, hazudozott?

Mikor rinyalt arról, hogy áldozat a gyereke miatt?

Mit pofazott azzal nagyot, hogy kulfoldon vallakoznak?

Ki mondta hogy nem futja bebiszittere, es ha ez valoban igy van, az miert is zavar teged?

2021. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
68%
Hagyjál már te jól vagy?? Nem vetted észre hogy a fél mindenseget letörölte magáról.Hat milyen rajongó vagy te? Most buktál le! Ezt csak a screenshot okkal lehet bebizonyítani. De én ennyire nem érek rá. Neked meg kar is mivel te vagy avram!
2021. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
32%
Sejthető volt, hogy sok kérdést ő ír ki. Ha már máshol nem tudja magát népszerűsíteni!
2021. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!