Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Dancsó Péterről?

Mit gondoltok Dancsó Péterről?

Figyelt kérdés
Milyen valójában? Ti mit gondoltok?

#Marilyn #Dancsö #Tyük
2020. jún. 17. 22:43
 1/10 anonim válasza:
38%
Igazából annyit, hogy van egy egyedi stílusa.
2020. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az elején nagyon jól csinálta, amit csinált, amikor még csak filmkritikákat töltött fel. Igazából az Álarcos Énekes kezdetéig én teljesen relevánsnak gondoltam őt, de az ott nyújtott szereplése eléggé kiábrándított. Úgy éreztem, hogy amikor rögtön kell reagálnia és nem egy előre eltervezett véleményt kell elmondania a kamerába, akkor eléggé értelmetlen és cringe megszólalásai vannak. Tv-n keresztül egyáltalán nem tűnt akkora értelmiségi egyéniségnek, mint ahogy YouTube-on próbálja magát eladni :/
2020. jún. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem jó arc. Ügyesen csinált, amit és még mindig a legjobb magyar videósok között van. Ami gáz, hogy van felé egy nagy elvárás és sokan már támadják.

Szerintem ő egy olyan srác, akivel pont úgy lehet egyet kajálni most, mint 10 éve.

2020. jún. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
a videóit régebbről jobban bírtam,de egyértelműen nem csinálhassa a fim paródiákat örökre.
2020. jún. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Hányinger.
2020. jún. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Teccik de mostanában idegesitő.
2020. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon gáz az az ember és régen is az volt, sosem készített jó videókat, de az évek alatt sikerült teljesen szembe bennie az egykori ônmagával, nagyon sok szempontból...

Igazából még csak hasonló esetet sem láttam soha, könyvet kéne írni erről a fajta önkéntes pszichopátiás pálfordulásról, amit Ő vitt véghez a legsikeresebben a magyar, de talán a világtörténelem folyamán.

2020. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Épp írt egy cikket róla Tibi atya, érdemes elolvasni. Ő is ezeket írja le. Dancsó tulajdonképpen egy elszalasztott lehetőség. Egy kiváló és egyedi stílusú filmkritikus is lehetett volna, de valószínűleg piacképesebbnek találta ezt a trash műfajt, így elkezdett erre húzni. A számok végül is őt igazolják, csak kérdés, hogy jó ez ilyen áron?
2020. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen bírtam, de nem tartom őt sztárnak.
2020. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
eladta magát
2021. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!