Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Marilyn Monroe jó...

Szerintetek Marilyn Monroe jó nő volt?

Figyelt kérdés

Sminkes és smink nélküli képet is küldök róla, hogy fair legyen a döntés:


Sminkben: [link]


[link]


[link]


Smink nélkül: [link]


[link]


[link]


És hány pontot adnátok neki a tízből?



2020. dec. 23. 20:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%

sminkben: 10/7-8

smink nélkül: 10/3-4


összességében szerintem egy teljesen átlagos kinézetű nő volt

2020. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

Sminkben:9

Nélküle:7

Szerintem nagyon szép nő volt, talán nem a leggyönyörűbb a világon, de van egy kisugárzása, ami megragadóvá tette.

2020. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

szerintem aranyos.

Sajnalom ami vele tortent...

2020. dec. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Az első válaszoló úgy látszik még sosem volt valódi nő közelében. :'D

Igen, szerintem is szép nő volt, és ahogy már írtak, volt egy erős kisugárzása is.

2020. dec. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
#4 miért ne lettem volna? szerintem igenis átlagos kinézetű volt, ha megnézed a smink nélküli képeket. sminkkel bárki lehet szép, az nem mérvadó, illetve maga a szépség alapból relatív. bocs már, hogy nekem nem az ilyen nők a zsánereim. mondjuk ezen az oldalon már nem lep meg a személyeskedés sem :)
2020. dec. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Óriási különbség van a szubjektív, és objektív megnyilvanulás között. Nekem még annyira sem lehet a zsánerem, mint neked, mivel hetero nő vagyok, de még is azt mondom, hogy szép, mert az. Nem kell, hogy tessen valami ahhoz, hogy elismerjem, hogy amúgy jól néz ki.
2020. dec. 25. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%
Jaa, így már értem. Te most csak azért akadtál itt ki, mert nyilván rondább vagy Monroe-bál, szóval személyes sértésnek vetted, hogy még egy nálad is szebb nőt lecsúnyázok, mert hogyha ő az én szememben ronda, akkor te mi vagy?... Érted. Ezt a védekező mechanizmust sok helyen láttam már. Amúgy meg nem teljesen objektív, mert valaki szerint lehet, hogy tényleg ronda. Vagy ez annyira hihetetlen?
2020. dec. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Jézusom, te nagyon nem ismered az emberi viselkedést. Nogy altalánosságban, ha x-et zavarjay hogy rondább y-nál, akkor nemdícsérni fogja y-t, hanem lehúzza. Amúgy meg persze, hogy rondább vagyok Marilyn Monroe-nál, (nagyon sokan azok) ha már ilyen infantilis módon fogalmazunk, de még így is elég csinos vagyok ahhoz, hogy meg legyek elégedve magammal, köszi. :)
2020. dec. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Ja, és a helyesírasomba remélem nem fogsz belekötni, nem könnyű telón gépelni, ha ennyire lepusztította az agysejtjeimet egy fotelhuszár gyakorin, ezerrrr bocsánat. 💁‍♀️
2020. dec. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%
Látom nagyon fején találtam a szöget, haha :) Sokszor láttam már, hogy egy rondább nő megdicsért egy nála szebbet, szóval jó nagy baromság amit itt most összehordtál, de sebaj. Ezen az oldalon nyilván csak páran lesznek őszinték, ezért nem is várok el semmi mást tőled. Viszont hogyha te csúnyább vagy Monroe-nál, akkor ne haragudj, de biztos, hogy nem lehetsz csinos, mivel smink, ruha és fodrász nélkül ő is csak egy hót átlagos nő volt, néhány ember szemében meg akár ronda is. A te buta fajtád persze, hogy elhiszi, amit a filmvásznon lát, nem újdonság. Azért elárulom, hogy ezek a sztárok órákat vagy akár fél napokat is eltöltenek a tükör előtt, hogy így nézzenek ki, de mondom, higgy csak ebben, ha neked ennyire telik mindössze. Pá :)
2020. dec. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!