Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálhatják sokan Billie...

Miért utálhatják sokan Billie Eilish-t?

Figyelt kérdés

2021. febr. 6. 01:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
Ezt a 8-astól is megkérdezhetted volna, vagy akár saját magadtól is. Amúgy nem vagyok ideges, csak gyerekesnek tartom, ha már valaki attól is idegf*szt kap, ha meghallja egy híresség nevét.
2021. febr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%
Én nem vagyok ideges, szóval magamnak nem tudom miért kéne feltennem ezt a kérdést. Csak érdeklődtem. A másik válaszoló nekem nem tűnik idegesnek, inkább csak nagyon őszintének és nyersnek, viszont te láthatóan felhúztad magad azon, hogy valakinek hányingere van már egy névtől is, jogosan. Szerintem téged is kirázna már csak a borsófőzelék nevének hallatától is a hideg, ha minden egyes nap azt akarnák lenyomni a torkodon.
2021. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%
Mármint az jogos, hogy valakiből már egy név is rossz érzéseket vált ki, de mondjuk a válaszom további része ezt egyértelművé teszi.
2021. febr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%
nem tudom miért tűnt úgy, pedig nem idegességből írtam a válaszomat, inkább én is nagyon őszinte voltam, rólad pedig azért gondoltam, hogy ideges vagy, mert szóba hoztam Ariana Grandét és Justin Biebert, gondoltam valamelyikőjüknek (vagy akár mind a kettőjüknek) a rajongója vagy; a borsófőzelék meg azért más, mert azt muszáj lenne megennem, ha meg meghallok egy nevet, az még nem azt jelenti, hogy mindenképp jól kellene viszonyulnom hozzá - egyszerűen figyelmen kívül hagyom, esetleg megkérem a beszélgetőpartnert (ha nem az utcán, interneten hangzott el/tűnt fel a név), hogy más legyen a téma, mert ez már kicsit unalmas
2021. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
42%

Tisztelt 4. válaszoló!

Sok embertől hallottam már, hogy azt mondják, Billie Eilish motyog a zenéiben. De az az igazság, hogy egyáltalán nem. Meghallgattam kb. az összes számát nagyon nagy teljesítményű hangfalakon, és nekem elhiheted: nincs még egy ilyen előadó, akinek a zenéje ilyen jó minőségű lenne. Szó szerint NINCS. Ha van rá lehetőséged, te is hallgasd meg nagy teljesítményű hangfalakon :-)

2021. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%
#15 ezt te melyik pizsamádban álmodtad meg?
2021. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%
Komolyan azt akarod mondani, hogy a világon ő csinálja a legjobb zenéket és senki még csak a nyomába sem érhet? Nagyon szűklátókörű lehetsz és nem túl sok előadót ismersz, mert én kapásból tudnék tucatnyi jobbat felsorolni ennél. Egyrészt. Másrészt pedig a zenei ízlés teljesen szubjektív, ezért elég buta dolog kijelenteni, hogy bizony amit te jó zenének tartasz, az mások szerint is az lesz, sőt, a világon a legjobb.
2021. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
64%
#4 Billie csak a clipjeiben "motyog"(amit direkt csinál és nekem nagyon tetszik) , nézd meg az egyik hangszerkesztés nélküli videóját, pozitívan fogsz csalódni. Imádom Billie-t
2021. ápr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
93%
Nekem legjobban az tetszik, ha akusztikus stílusban énekel, akkor gyakran kiereszti a hangját.
2021. ápr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!