Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik ismert emberre nézel...

Melyik ismert emberre nézel fel legjobban?

Figyelt kérdés

Akár színész, akár másról ismert, akár magyar, akár külföldi, tényleg bárki, akinek azért van neve.

Ki az, és miért nézel fel rá? Szakmailag, emberileg stb..?

Előre is köszönöm a válaszokat:)



2021. febr. 23. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Fekete Győr András
2021. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Seth Macfarlane. Nálam annyira telibe talált a Family Guy-jal, hogy néha úgy gondolom, személyesen nekem készítette. A poénok sajátságosak és sokadszorra látva is dőlök a röhögéstől, a betétdalok mindegyike profi munka és a karakterek is tökéletesek, nem lehet megunni őket. Mindemellett még intelligens és jóképű is, szóval nálam ő a csúcs. :)
2021. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Tom Holland

Legföképpen emberileg, de szakmailag is inspiráló

Egyszerüen csak nagyon közel érzem magam az ö személyiségéhez, olyan ember aki ösztönöz arra hogy jobb legyek és egyszerüen csak szeretnék olyan lenni mint ö.

Másrészt nagyon sok ùgymond inspirációt kaptam töle a sportban és a színészi, táncosi karrier felé is elkezdtem érdeklödni miatta.

Úgy érzem hogy nagyon sok mindent kaptam azzal hogy ,,megismertem” öt.! :)

2021. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fegyőr indoklása ütős. :D
2021. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!