Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utáljátok Csobot Adélt?

Miért utáljátok Csobot Adélt?

Figyelt kérdés
Én pl. azért, mert rosszul vagyok a zenéjétől, meg elég idegesítő Stílusban dumál.

2021. márc. 6. 09:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem utálom, csak leszarom.
2021. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Bosszantóan negédes. Énekeljen, ahhoz ért, de kevesebb cukorral kellene azt is.
2021. márc. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem utálom, de valóban idegesítő, és nálam leszerepelt a tv-s megnyilvánulásaival. Infantilis, rikácsoló, felelőtlen személy. Egyszerűen "túl sok".

Az énekhangját szeretem, kétségtelenül tehetséges. Mindenki jobban járna szerintem, ha csak a színpadon, mint énekesnő mutatkozna meg, mindenféle szórakoztató showműsort és hasonlókat pedig hanyagolna. Ugyanis rendkívül unszimpatikus volt eddig minden efféle tv-s szereplése, bárhol feltűnt. Legutóbb az 'Életünk története' című műsorban teljesen leszerepeltek Bencével együtt. Nem értem, miért hatódtak meg, és tartották sokan szépnek és példamutatónak az ott bemutatott kapcsolatukat, érzéseiket. Szerintem egyáltalán nem jó és példamutató kezelése a megromlott kapcsolatnak az, hogy a másik fél, illetve egy ország elé tárják, hogy vágynak másra, valószínű hogy meg fogják csalni egymást, benne van simán a gondolataikban már most, hogy lehetséges, hogy más mellett élik le az életüket...(Persze mindemellett próbálják rendbehozni a kapcsolatukat, bár a műsorban inkább az ellenkezője volt látható, a másik hibáztatása dolgokban, érezhető harag, sértettség a felek közt. Nyilván próbálták leplezni, de nem sikerült.)

Ilyen dolgok egy olyan kapcsolatban fogalmazódnak meg, ami annyira elromlott, hogy nemigen lehet (kellőképp) megjavítani. De ha szeretnénk megpróbálni rendbehozni egy ilyen szintre süllyedt kapcsolatot, addig a legnagyobb tiszteletlenség és hiba közölni ezeket a gondolatokat, érzéseket a másik féllel, nem beszélve egy egész országról.


Kicsit elkanyarodtam ezzel a valódi kérdéstől, de végülis ez a szereplésük tette fel az i-re a pontot nálam, ami teljesen meggyőzött, hogy mennyire éretlen, gyerekes, felelőtlen Adél is és Bence is. Pláne 2 kisgyerek mellett.

2021. márc. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is kedvelem, szerintem is megmaradt gyereknek, miközben nőies is tud lenni. De azt kétlem, hogy boldog lenne Bence mellett. Összehoztak egy családot aztán a csávó kijelenti, hogy 8 év után nem hisz a monogámiában. Mindezt tévéműsorban. Nyitott kapcsolatra vágyik (vagy már nem is csak vágyik). Azután, hogy Adél szült neki két gyereket. És az ilyen még meg is beszéli a feleségével, hadd viselje ő az ezzel járó lelki terheket is.
2021. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem utálom, semleges.

Akitől falra mászok, és már szinte hányok, az a "tótandi" meg a "dérheni"...

(Tudok írni, de ez így esett jól.)

2021. ápr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem csak eszomorít, hogy a híres emberek központi társasága így megváltozott.


Régen a TV-ben és még a nagyon korai Interneten olyanokat láthattunk akik tudtak viselkedni, néha adtak egy interjút a magánéletükről, de inkább a színművészetiről meséltek, a munkáikról, etc. Persze náluk is voltak botrányok, de nem a botrányos életükről ismertük őket.


A kamerák előtt példaértékűen viselkedtek.


Ha hírességekről beszéltünk, akkor ők voltak azok.


Ma meg egy házaspár a kamerák előtt élik a házas életüket, egy másik pár már ugyanígy tesz, miután rájöttek, hogy Adéléktól ezt nagyon szeretik a nézők, egy pasi a Youtube-on azzal szórakoztatja a nézőit, hogy értelmetlen dolgokat ad elő olyan hangon, mint aki bevágta a fejét a szekrénybe és 10 évesnek képzeli magát, egy pasi össze-vissza oltogatja a társait (régen meg a gyanútlan járókelőkkel tette ugyanezt Sebestyén Balázs, videó Puzsér oldalán, amit egy interjúval letudott, amiben elmondta, hogy "hülye gyerek voltam" - de amúgy ma se viselkedik másképp.).


Még régen a tehetség alap volt most a legtöbbnek nincs tehetsége ahhoz amit csinál vagy szimplán a tartalma annyi hogy mások botrányain kapaszkodik fel a magasba.


Szomorú vagyok, hozy a mai celebek központi társaságáról egy az a idegesítő perszóna jut eszünkbe, akiknek nincs ebben a körben a helyük.

2021. máj. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!