Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ariana Grande édesanyja miért...

Ariana Grande édesanyja miért van mindig feketében?

Figyelt kérdés
Ariana Grande édesanyja miért van mindig feketében? Minden videóban/képen feketébem van, még az Insta-sztorikban is. Ennek lehet mi lehet az oka?

2021. márc. 7. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell, hogy különösebb oka legyen annak, hogy egy ember szeret egy bizonyos színt, vagy praktikusabbnak tartja a többinél, és ezért napi szinten viseli.

Én is tetőtől talpig feketében járok úgy, hogy nem halt meg senkim a közelmúltban, nem vagyok depressziós, mentális beteg. Egyszerűen szerintem jobban áll, mint bármely másik szín.

2021. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Gyászolja lánya ártatlanságát. XD
2021. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: köszönöm a választ!
2021. márc. 7. 19:19
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Goth
2021. máj. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

#4: Mitől lenne goth? Semmilyen jel nem mutat erre.

Mert az egy zenei irányzat, ami messze nem abból áll, hogy full feketében parádézik az ember.

Szerintem Joan Grande-nek fogalma sincs, ki az a Robert Smith vagy Peter Murphy. 😂

2021. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Bzmeg ő mondta xd

[link]

2021. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a cikket!
2021. máj. 29. 14:25
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

#6: Drágám, (én is fogalmazhatnék olyan választékosan, mint te, de nem teszem), attól még SENKI nem lesz goth, hogy horrorfilmeket néz, horror témájú szülinapi bulit rendez a 4 éves gyerekének, meg a hentesnél disznók belső szerveit mutogatja a gyerekeinek, meg engedi, hogy vérrel fessenek a falra. 🤦🏻‍♀️😂

Legalább annak higgy, aki valóban az, mint jómagam.

2021. máj. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%

Had idézzem már akkor ha ennyire fogykó vagy xd

(For her part, Joan described herself to Elle as “goth before goth was goth.”)

2021. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!