Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én nem értem, mi ez sok...

Csak én nem értem, mi ez sok felháborodás Ariana Grande-nál?

Figyelt kérdés

A zenéi a legtöbb embernek tetszik, felnőttek körében is. A hangja aranyat ér, és aki nem süket így gondolja. A sok magas vokál nem mindenkinek tetszhet, de hogy tehetségesnek tehetséges, az biztos. A magánéletében is voltak botrányok, de gondolj a saját vagy ismerőseid életére. Az övékben is hasonló dolgok lehetnek, csak nem kerül nyilvánosságra.

és engem nagyon zavar az a kritika amiben őt szidják, véleményt el lehet mondani, a rossz kritikát is értem/természetesen elfogadom, de mikor kurvàzzák a semmiért az már nevetséges. A sztárok, művészek hordanak kivágott ruhákat, és szerintem ő még visszafogott.Dangerous Woman klipjében is elegánsan néz ki mint egy igényes fehérneműmodell. Nem minden zenéje szol a szexről, hallgass meg egy komolyabb albumot, de csak a legismertebbet ismerik, amiben mar van művészet azt nem. És másabb a viselkedése, nem annyira komoly, káromkodik, de nagyon jol megállja a színpadon a helyet! Ezt meg azok is elismertek, akik nem nagyon szeretik ot. A mai művészek kozott o tartja az egyik legigényesebb koncerteket/turnékat.



2021. jan. 19. 20:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
75%

"A zenéi a legtöbb embernek tetszik, felnőttek körében is."

Ez így pont nem igaz, pont hogy fordítva, maximum a tinilányoknak tetszik, aki felnőttet még hallottam róla véleményt mondani 100%-ban az volt hogy "mi ez a förtelem?"


"A hangja aranyat ér, és aki nem süket így gondolja."

Ez magánvélemény, nem tény. Szerintem például idegesítő a hangja és nagyon túl van tolva rajta az autotune. Britney Spears óta nem hallottam ennyire túltolt autotune-t.


"de mikor kurvàzzák a semmiért az már nevetséges"

A semmire? A csaj MINDEN_EGYES_DALA másról se szól, csak a szexről, szopásról, szadomazóról, mi az hogy a semmire? Nem tudnék még egy előadót mondani (nem, még Lady Gagát se) aki ennyire prostis imidzset alkotott volna magáról. És ez nem csak az utóbbi albuma, már a régebbi, 6-8 éves dalai is tele voltak szexuális aktusra utaló dolgokkal. Az öltözködéséről nem is beszélve.


"A magánéletében is voltak botrányok"

A csaj konkrétan fánkokat nyalt össze a boltban mert "ő megteheti". Ennél kevés gusztustalanabb dolog van. Vagy mikor a rajongói halálát kívánta,a kikből él. No comment.

2021. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
35%
A fánknyalási incidens:Ariana Anesztéziában volt, miután eltávolította bölcsességfogait, elment egy barátjával egy fánkboltba. Amikor kihoztak egy tálca fánkot, Ariana azt mondja: „Mi ez a fricka? Utálom Amerikát. Ez gusztustalan". Ez alatt azt értette, hogy valójában utálja az amerikai ételeket, és undorodik attól, hogy az amerikaiak mennyire egészségtelenek; nagyon rajong az egészséges táplálkozásért és a testünk gondozásáért, és undorodik attól, hogy az amerikaiak egészségtelenül étkeznek. És amikor később meglátta a videót, elkezdett sírni és annyira megbánni. Azt mondta, hogy annyira sajnálja, és hogy szereti Amerikát, és soha nem így gondolta volna, és elmagyarázta, hogy azt jelentette volna, hogy az egészségtelen ételekről beszél, nem pedig az országról vagy az amerikaiakról, akiket szeret. Olyan mélyen kért bocsánatot ezért, de úgy tűnt, hogy az emberek nem hallják, és folyamatosan használják ma ellene, és nyilvánvalóan nem is gondolják, hogy érzéstelenítésben szenvedett, miközben kimondta.
2021. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
82%

Egészségtelennek tartja az amerikaiak cukros fánkjait, DE azért összenyalogatja őket. Ha ennyire utálja az ilyen dolgokat, mégis mit keresett egy fánkboltban?

Príma logika. 👍🏼

2021. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
34%
Ariana egy kib*szott erős nő. Több évig segített Macnek( egykori párjának) mert drogfüggő lett. Mac menthetetlen volt, és Ari szakított vele. Rá pár hónapja jött Pete. Mac meghalt túladagolásban, és sokan Arit okolták emiatt. Szerintem elég erős nő maradt mai napig. A manchesteri bombázás ezt erősítette a depressziót. Mac hiánya felerősödött és Ariana szerelmi élete felbojdult. Na ezek után legyen valaki erős, jó döntéseket hozó nő?!
2021. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
13%
Nem nyalogatta ossze. Ezt honnan veszitek?
2021. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
67%

[link]


[link]


,,autotune”🤠

btw nem vagyok fan, de nagyon tehetséges nézz meg egy sweetener touros god is a woman vagy no tears left to cry liveot<3

2021. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
82%

“Nem nyalogatta össze. Ezt honnan veszitek?”


Onnan, hogy KAMERAFELVÉTEL is készült róla.

Ha nem hiszed, járj utána. Könnyű megtalálni.

2021. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
14%
En is lattam azt a felvételt, de egyaltalan nem nyalja meg a fankokat, nem tidom mirol beszeltek.
2021. jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
61%

Ilyen alapon minden hírességbe bele lehetne kötni. Sajnos az emberek az 1-2 rosszat látják, amilyen jo ember es amilyen jo dolgokat tett azt már nem nagyon. Kulfoldon elismerik őt, de hat a magyar befásult emberek mindenen a rosszat látják.

(Szeretem Magyarországot, de a legtöbb magyart nem.)

2021. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
36%
Kétségkívül nagyon tehetséges énekes. A dalainak színvonala viszont többnyire átlagon aluli.
2021. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!