Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Éreztem Czibók Lacin, hogy...

Éreztem Czibók Lacin, hogy okosságokat mond a vidikben, de mégis nem mond el mindent, a lelke mélyén van valami! Most már tudjuk, hogy mi volt, érezte a végzetet. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sok videót feltett, a napi aktuális témákról és főleg a "kidobóssztorikról", biztos sokan láttátok.

Sajnos, már kb. 1 éve meghalt, tragikus hirtelenséggel. Ehhez kapcsolódna a fő kérdésem is!


Mondták az orvosok, hogy ezzel a szívvel, max még 2 évig élhetett volna. Szerintem ezt Ő is tudta, nem létezik, hogy az orvosok nem tájékoztatták volna, de mégis ezt nem osztotta meg a közönséggel.


Most így visszagondolva, ahogy látom lelki szemeim előtt az arcát a vidijeiben, az a felhőtlen életerő boldogság nem volt rajta (most már tudjuk miért nem).


Igyekezett mindig őszinte lenni, tanácsokat adni élettapasztalatával, holott biztos érezte, hogy súlyos beteg.


Mit gondoltok erről?



2021. márc. 7. 21:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
nem halt meg, úgy értettem h a cipók halála előtt vonult vissza, de előtte állandóan őt szidta
2021. márc. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja, akkor félreértettem. :D
2021. márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2021. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Köszi!
2021. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!