Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bunkóság odamenni a kpop...

Bunkóság odamenni a kpop idolokhoz, és autogramot, esetleg közös képet kérni?

Figyelt kérdés

Pár olyan véleményt olvastam, hogy ha nem néznek ki fáradtnak, vagy nagyon elfoglaltnak, akkor illik csak.

De én nem fogok tudni soha kimenni külföldre, Magyarországra meg hát, nézzük meg hány kpop banda szokott utazgatni, ha jönnek, akkor se tudok fansignra menni.

Én ezt úgy látom, hogy ez egy cirka pótolhatatlan alkalom lenne a mi kis hazánkban, de persze nyilván nem arra gondolok, hogy letarolni az embert, mint godzilla, és erőszakoskodni, de megkérdezni is bunkóság?


Ti mit gondoltok?



2021. márc. 7. 23:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Visszatér a hírhedt 8-as.

9:

"Az a munkája, hogy kiszolgálja a rajongókat."

Egy Mekis dolgozó sem fog neked rendelést összerakni a műszak lejárta után. Persze, van aki jó fej és megengedi hogy csinálj vele pár fotót, de azért gondolj bele, egy randi közepén te sem örülnél, ha megzavarnának. Persze függ a szituációtól is.

Én lehet, hogy azért óckodok ettől, mert én magam sem kedvelem ezeket a helyzeteket.


Nem akartam én senkinek se megmondani, hogy mit csináljon. A kérdező feltett egy kérdést, erre írtam le a véleményem. Nem szabad ilyeneken felhúzni magad, hidd el.

Azért a BTS ma már nem tudna csak úgy átsétálni a városon, főleg Pesten nem. Egy vidéki városban több az esély rá.

2023. aug. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!