Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » ST22Lacikával mi baja szokott...

Pintér László kérdése:

ST22Lacikával mi baja szokott lenni a többi kamionosnak?

Figyelt kérdés
A kategóriát nem tudom, hogy jól választottam-e meg. Több kommentet olvastam ahol ilyen jellegű dolgokat írnak, hogy a kaminosok röhögnek rajta, olyan hülyeségeket mond, meg ilyenek, de konkrét példát senki nem írt. Válaszokat előre is köszönöm szépen!

2021. márc. 12. 10:01
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindent jól csinál, sokan példát vehetnének róla. Viszont egy ideje már nagy lett az arc, én egyszer azt vettem észre, hogy percek óta magát fényezi és visszanéztem pár videót és rájöttem, hogy tulajdonképpen folyton magát fényezi. Hogy ez önigazolás akar lenni vagy magát nyugtatja, hogy rendben van így, hogy a munka fontosabb a családnál.. fene tudja. Nekem nincs bajom vele, de sokat változott. Szerintem érzi, hogy beszippantotta a kamionozás és próbálja magát meggyőzni, hogy tart afelé, hogy letegye a kulcsot és elkezdjen férj is lenni és mindent megadni a családjának. De szerintem szíve szerint sose szállna ki és ettől kattant be picit. Én így látom.
2021. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy ez a Transkona amit ő a kánaán csimborasszójának ad el, egy orbitálisan sz*r cég. 8-10 lerakó, vasazás ráadásul gyűjtővasazás, állandó építkezéses szutykolódások aki szakmabeli az tudja, hogy ezek a munkák mit jelentenek. Persze a tizenéveseknek kívülről nézve k*rva izgalmas, de csinálná a radai rosseb.
2021. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Miért? Mi a baj ezzel? Hosszabb választ szívesen vennék! :)
2021. aug. 29. 16:53
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

8-10 lerakóval? A tonnás vasak mozgatásával (napi 10x)? Állandó 0-24-es spaniferezgetéssel? Ponyvát naponta 10x két oldalról bontani, esetleg még a tetőt is? Dagonyázni ezekkel az alacsony 40tonnás szarokkal az építkezési területen?

Ügye nem kérdezted komolyan, hogy mi a baj ezzel?

2021. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
55%

#7

-a gyerek nem alap dolog, valaki akar valaki nem. Semmi közünk hozzá

-nem hitelt vett a nyakába, hanem tartósbérleti szerződése van a vontatókra.

K*rva nagy a különbség.

2021. aug. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Azt meg ki ne akarná, hogy minél előbb nyugdíjasként évezze az életet? Nem mellesleg egyik videóban el is mondta, hogy ezt már eleje óta így tervezte, és hogy azért csinált valamilyen osztrák nyugdíjalapot vagy hasonlót, nem tudom így most pontosan.
2021. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

#13


Na látod kérdező ez az, szent lacika a laikusoknak teszi az eszét, őnekik meg a tizenéveseknek megy a videó. Nem a szakmabelieknek.

Holott ő folyamat azt hirdeti, hogy "segít" a kollégáknak meg "betanít". A videós képességeit nem vitatom el, főleg úgy, hogy egy kamionba ülve csinálta a videói nagy részét, de az amit Ő ad egy kamionosnak a videó 99 százalékával az egy nagy nulla. Ha valaki nézi is akkor is max a személyisége miatt, nem azért mert tanulna tőle akármit is.

2021. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Mi az amit kamionos szemmel rosszul csinál?
2021. szept. 9. 21:50
 19/35 anonim ***** válasza:

Ki írta azt, hogy valamit rosszul csinál?? Sofőrként nincs vele semmi baj.

Az lett leírva, hogy ellenben azzal amit állít ló*szt sem tanít/segít a kollégáinak, mert csak a laikusoknak és a hülye gyerekeknek mutat újat.

2021. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Miért? Túl alap dolgokat tanít, amik csak azoknak segítenek, akik Euro Truck Simulatorban láttak csak kamiont? Amúgy Mr. Professzorról mi a véleményed?
2021. szept. 10. 08:01
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!