Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » ST22Lacikával mi baja szokott...

Pintér László kérdése:

ST22Lacikával mi baja szokott lenni a többi kamionosnak?

Figyelt kérdés
A kategóriát nem tudom, hogy jól választottam-e meg. Több kommentet olvastam ahol ilyen jellegű dolgokat írnak, hogy a kaminosok röhögnek rajta, olyan hülyeségeket mond, meg ilyenek, de konkrét példát senki nem írt. Válaszokat előre is köszönöm szépen!

2021. márc. 12. 10:01
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
62%

ismét a 24-es vagyok.


a dec. 8-án feltett videója nálam is kiverte a biztosítékot. oké értem én, hogy pénzért reklámozza a céget, de gusztustalan az egész videó.


1, először is: bár laikus vagyok, de sejthető, hogy azért egy könnyített melót kaphatott lacika, és mivel hírös jububer, mindenki mérföldekkel kedvesebb volt vele


2, hiába csűri – csavarja, ez bizony 15 óra, akkor is, ha csak a pozitív oldalát említi (mint általában minden videójában)


3, mi az, h a rakodás miatt nem akarják vállalni?? lehet h inkább azért, mert ilyen meló mellett csak aludni van ideje az embernek


4, „pénzt nem adnak csak úgy” – mondja Lacika :D majd ilyet szól: „sokan mondják, hogy nem akarnak hétvégén dolgozni, de te most ne dőlj hátra!”

a csávó sztem burokban él…én elhiszem, h abban nőtt fel, h kénytelen volt hétvégén dolgozni, vagy napi 15 órában, de vannak emberek, akik nem szorulnak rá és nem is akarnak így tenni. persze piacképes tudás nélkül tényleg rá lehetnek emberek szorulva, h kamionban üljenek napi 15 órát.


5, az tényleg hagyjuk is, h most azoknak szól be, akik házhoz szállítást kérnek :D nem tudom, kinek képzeli magát ez a fszi.


6, aztán még jó pár dologba be lehet kötni: abba, hogy az autópálya nem mindig üres, a tachográf pihenésre van állítva rakodás közben stb.


komolyan röhej, h még mindig ennyien bedőlnek ennek a palinak: tipikusan olyan buta, beképzelt ember, aki a borzasztó tájékozatlanság magabiztos kiállással kompenzálja.


egyébként meg annyira leír róla, hogy mikor hazudik (szépíti a valóságot), h hihetetlen.. olyankor teljesen megváltozik a hanghordozása és körbemagyaráz mindent 10x.

2021. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
34%

#31


Ezért megyek tartályos autóra (remélhetőleg) nem sokára. Kamionsofőr vagyok, levezetek napi 7-8 órát átlagban, ezután (vagyis ezen felül) legyek még rakodómunkás is.

A targoncás a napi 8 órás munkája után nem áll neki kamiont vezetni, az irodista sem megy az irodából még 8 órát vezetni, nekem sofőrként miért is kell (ráadásul egy másik cégnek) rakodnom, targoncáznom, pakolgatnom? Elegem volt a hűtős/ponyvás sz*rokból.

Szent Lacika még a csókos körével is asszem kb 14 órát dolgozott (most ez miatt nem nézem vissza a videót), mi vár az átlag munkavállalóra?

Én is csináltam ezt a fajta melót, csak az egyik német áruházláncnak. Az élettől is elment a kedvem.

2021. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
35%
Mennyit keres mostanság rhy tartályos?
2021. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Milyen tartályos?

"RHY" ?

2021. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
35%
Egy akart lenni!
2021. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!