Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » ST22Lacikával mi baja szokott...

Pintér László kérdése:

ST22Lacikával mi baja szokott lenni a többi kamionosnak?

Figyelt kérdés
A kategóriát nem tudom, hogy jól választottam-e meg. Több kommentet olvastam ahol ilyen jellegű dolgokat írnak, hogy a kaminosok röhögnek rajta, olyan hülyeségeket mond, meg ilyenek, de konkrét példát senki nem írt. Válaszokat előre is köszönöm szépen!

2021. márc. 12. 10:01
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

#20


"mert csak a laikusoknak és a hülye gyerekeknek mutat újat."

Melyik része nem volt érthető a mondatnak?

2021. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Miért? Nem ezt írtam Én is?
2021. szept. 11. 08:12
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért kérdeztél vissza? :D

Arról a másikról akiről írtál meg amugy fogalmam sincs kicsoda

2021. szept. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

azt hiszem, már írtam a kérdéshez, most lusta vagyok visszaolvasni, de pont pár napja nézte egy lacikás videót, amit szinte rögtön kis is kapcsoltam.


A csávó egyfolytában szidta Angliát, amiért nem készültek fel a hóra, miközben saját magát dicsérte. Vki vhol írta, h állítólag az angol nyelvet is primitívnek nevezte (amit ugye még ennyi év után sem beszél normálisan,de hagyjuk).

Egy másik videóban meg ott picsogott meg aljas tróger munkának nevezte, h le kellett söpörni a platóról szemetet.


Komolyan, kinek képzeli ez magát? :D persze, jó kamiont vezet meg jó videókat csinál, de mégis csak egy tanulatlan, tájékozatlan ember, aki a vezetésen kívül semmihez sem ért.

2021. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

én a személyiségét és a sofőr tudását tisztelem is. azt az idegsokkot mosolygósan, lazán csinálni ami a transkonánál van azért nem semmi teljesítmény :D én már biztos felhúztam volna magam a legközelebbi fára.


De az tény, hogy sokszor mondott magának ellen, valamelyik régi videójában szidta a Volvót most meg nem győzi mélyre dugni a nyelvét. Meg az "én nem járok angliába" sokszor felemlegetett duma. Plusz, amit én észre vettem, hogy nem győz bírságot fizetni a faszi, valamit orbitálisan szarul csinál. Lassan 4 éve sofőrködöm, de egyetlen egyszer sem tudtak megbírságolni.

2021. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
73%

24-es vagyok.


Szerintem vmennyire megzakkant szerencsétlen csávó, és elhitte, hogy ő valaki.

a legújabb videóban rendkívül elegáns módon ismét fikázza a nyugatot, majd mikor jó pár kommentelő számon kéri, arrogánsan kioktatja őket, hogy "tanuljanak történelmet, értelmezzék, amit mond" :D


már bocsánat, de lacika nem egy lángész, sosem volt az, kissé mintha túlbecsülné a képességeit.

2021. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Nem ő senki
2021. okt. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
75%

most lett ez a belföldi hűtős áruterítős videója, kész röhej :D

Aki csinált hasonlót a fejét a falba veri, megkapta a legkönnyebb lehető legegyszerűbb kört az új hűtős pótot meg a csilivili kinyalt autót. Nettó propaganda videó

Aludni nem igen kell az ilyen típusú munkáknál......

2021. dec. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
60%
Hol a video,? nemvagyok feliratkozva
2021. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Valamelyik utolsó videója a YT csatornáján.
2021. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!