Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A blackpinkes Rosé most akkor...

A blackpinkes Rosé most akkor koreai?

Figyelt kérdés
Néztem róla wikipédián meg láttam róla videót is és azt mondták hogy ausztráliába született és a koreait meg kellett tanulnia és még most se megy neki teljesen. De annak ellenére hogy ausztrál mégis ázsiai kinézete van? Most akkor ő ausztráliában született koreai vagy hogy van ez? Mi az állampolgársága?

2021. márc. 19. 12:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
4%
Komolyan ha nem lenne benne ebben a túlértékelt blackpinkben, akkor a csoro lany lenne a szomszédból :DD a kutya sem hívná szépnek, mivel nem az. A szemműtete előtt meg egyenesen borzalmas volt. Amúgy meg egy csontváz, semmi mell vagy fenék. De a hatalmas, hosszú arca a legrosszabb :D
2021. márc. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
90%

Hihetetlen hogy valakinek magyarázni kell hogy attól hogy szerinte valaki nem szép, más szerint még lehet hogy az. Aki meg szerinted szép lehet hogy szerintünk nem. Na bumm.

Ízlésről vitatkozni nagy hülyeség, de hajrá ha neked a felesleges utálkozás örömet okoz...

2021. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
10%
Drágám, most írtad, hogy nem lehet mindenkinek jo ízlése... :D te bele vagy buzulva a blackpinkbe, ezért ha egy kutya lenne benne azt is imadnad. En látom, hogy ronda, szóval hadd mondjam el róla a személyes véleményem.
2021. márc. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy egyesek nem tartják kimondottan szépnek, lényegtelen (én nem így gondolom, szerintem szép lány). Ahogyan az is, hogy sokan úgy gondolják, hogy vannak nála jóval tehetségesebb, jobb előadói képességekkel rendelkező emberek. Ez is rendben van.

De mindezek ellenére én még soha nem hallottam, hogy Rosé bántott, zaklatott, lekezelt volna valakit, vagy offenzíven nyilvánult meg bárki felé.

Tudom, hogy az idolokkal gyakran elkendőztetik a valódi személyiségüket, de az alapján, amit a “civilebb” videóiban láttam róla, egy nagyon barátságos, nyitott, aranyos lánynak tűnik.

Hozzáteszem, NEM vagyok fan, ez csak egy személyes megfigyelés.

A megjelenés legyen már mellékes. Miért nem a belső értékek, a jó tettek a legfontosabbak a mai világban?

Miért kell csak azért gyűlölni valakit, mert “nem szép”? Miért csak egy dimenzióban szemléljük az embereket?

Tudnék mondani olyan celeb”nőt” (inkább porcelánprost*t), aki bár tényleg hatalmas tehetség, mindent elront a minősíthetetlen viselkedésével. Negatív példát állít a fiatal követői elé, nem egyszer élcelődött már szegény, vagy más okból kifolyólag megkárosított embereken. Na, ő lehet akármilyen tehetséges és szép, soha nem fogom rá azt mondani, hogy jó ember.

Lehet, hogy hiányosak az ismereteim, de én még soha nem hallottam, hogy pl. Rosé így viselkedett volna.

2021. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
92%

“ te bele vagy buzulva a blackpinkbe”


Kifejezetten utálom a blackpinket. Elmondhatod a véleményed, csak nem ez volt a kérdés. Idejöttél egy Roses kérdés alá csak hogy fröcsöghess hogy szerinted milyen ronda, ez sok jót nem árul el rólad.

2021. márc. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
13%
Az idolokrol nem fogsz hallani semmit, hacsak nincs nagy botrányuk. Az is gaz, hogy a fanatikusok istenítik őket, hogy milyen jo emberek, közben meg semmit nem tudnak róluk... nem ertik meg, Hogy vigyorogniuk kell folyamatosan, mint a tejbetök. Egyébként nekem a személyisége sem szimpatikus, de ez nem is lényeg, mert nem ismerem. Azt viszont röhejesnek tartom, hogy sztárolva van a kinézete, csak azért mert ebben a csapatban van. Számomra kifejezetten ronda marad mindig is és ezt had mondjam már el, ha el akarom. Egyébként a neten nagyon sokan gondolják így, mindig őt rakják utoljára.
2021. márc. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
81%

Most neked kajak ez okoz örömöt hogy mások is egyetértenek veled abban hogy ronda?

Kíváncsi vagyok te hogy nézel ki, biztos 10/10 vagy. Mondjuk nem hiszem, mert szép embert még nem láttam ahogy kényszeresen bizonygatja hogy xy milyen ronda.

Na mindegy vezesd le a frusztrációd máshol, nekem van jobb dolgom is, csá

2021. márc. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
11%
A kajak szó után nem is kellett volna olvasnom :D ez egy névtelen fórum, sosem fogsz latni, szóval kar más külsejével jönni. De nagyon imádom magam, ezért meg sem sértődom. En nem bizonygatok semmit. Csak kijelentem, hogy ronda a feje. Ennyi a lényege a mondandomnak. Na csá
2021. márc. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Sötét lovag2 válasza:
100%
Jennie rosé és jisoo koreai igazábol csak lisa nem mert ő taiföldön születet neki meg kellet tanulnia a nyelvet neki nincsenek koreai felmenői
2021. márc. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

" Roseanne Park - 1997. február 11-én született az új-zélandi Auckland- ben, dél-koreai bevándorló szülőktől. Van egy nővére. 2004-ben, hétéves korában Rosé és családja az ausztráliai Melbourne-be költözött."


- wikipedia

2021. márc. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!