Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A blackpinkes Rosé most akkor...

A blackpinkes Rosé most akkor koreai?

Figyelt kérdés
Néztem róla wikipédián meg láttam róla videót is és azt mondták hogy ausztráliába született és a koreait meg kellett tanulnia és még most se megy neki teljesen. De annak ellenére hogy ausztrál mégis ázsiai kinézete van? Most akkor ő ausztráliában született koreai vagy hogy van ez? Mi az állampolgársága?

2021. márc. 19. 12:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Hat azert rose nem a legjobb nem örülne sok férfi… de jennie meg jisoo viszont tényleg nagyon erősek… kido kőkemény barátnő míg jennie kőkemény szex partner

De mindenki nyugodjon le… jennie-t passzolom ki tudja mennyi volt már benne kanalazni meg nem szeretek… 😅😂

2021. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

“ jennie-t passzolom ki tudja mennyi volt már benne kanalazni meg nem szeretek… ”


Ezt úgy mondod mintha lenne bármi esélyed nála 😂😂

2021. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%

22 latom a viccet nem érted de mindegy 😥😰😅😂

A valóságban meg közben ki tudja… nem nem magam sztárolom de lássunk be voltak és vannak is bomba nők nagyon csúnya pasikkal! És sokszor van olyan eset is amikor a pasi fele annyit sem keres mint az a bomba csaj de még is… 😵😵🧐🧐😬🤣

2021. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
77%
Értem a viccet de ez szar volt
2021. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
24 nem volt szar csak neked nincs jó humorérzéked/ karót nyelt vagy... :S
2021. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ennél azért jobb humorérzékem van
2021. máj. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
ahha hát persze... minden bizonnyal de lassan vissza kellene menned törcsvári kastélyba... ":DDD
2021. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Ez egy fokkal jobb volt
2021. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
féltem hogy nem fogod érteni...
2021. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Gyermekeim a szépség relatív,lehet szerinted a kutya sem nézne rá de más meg ölne érte..tehát ennyi.
2021. máj. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!